Slevy pro Vás ZDE.

-Co letí, trendy

Nový Couture Dior to je drezúra v Gallianově stylu

26. února 2010 v 12:47
Gallianovi Couture modely pro Dior jsou ukázkou dokonalé krejčoviny a také jeho tradiční teatrálnosti. Tentokrát ve stylu elegance koňských dostihů s notnou dávkou historična. Outfity jako pro vévodkyně, tradiční jezdecké bičíky, vysoké rukavice, honosné klobouky jako z Ascotu i tradiční cylindry v pánském stylu - tato kolekce je pro skutečné "koňáky".

Těšte se na pestré vzory-6 nejmódnějších vzorů pro jaro a léto 2010!

26. února 2010 v 8:00

Abstraktní myšlenky

Úroda jarních abstraktních potisků pro rok 2010 je bohatá. Efekty plné cákanců čerpají z expresionistického malíře Jackson Pollacka, ale i od "štětcového" virtuosa Lee Krasnera. Oba tito američtí abstraktní malíři 20. století jakoby se podepsali na abstraktní potisky letošních módních látek. Abstraktní vzory vytváří živý kaleidoskop, kde je každý element vzoru spojen pomyslnou nitkou do barevného příběhu.

Módní návrháři a značky:
Barbara Bui, Rodarte, Temperly London

Jaro je ve vzduchu!!!

20. února 2010 v 11:40
Jaro je skoro tady, což znamená, že jsme na cestě k přechodné doby co se nosí na slunný den s chladem ve vzduchu? Táhnout za jeden provaz, dva své favority na nový vzorec pro jarní dny: pruhy + krajky. Dlouhé rukávy přidá teplo, krajková sukně a šaty až na vrchol ležérní vzhled, který odhalý nohy. Přidejte dotek barvy s květinovým vzorem. Na hlavu patří zábal, náznak hrany s Výřez kotníčková obuv. Jaro je ve vzduchu ...

Kostkované košile jsou zpět!

17. února 2010 v 12:22

Kostkované košile jsou zpět!

Károvaná košile, tento nadčasový a zároveň klasický klíčový prvek šatníku, je zpět. Dnešní muži mají možnost oblékat se stejně jako Jack Kerouac a další básníci Beat Generation, kteří tyto košile proslavili v padesátých letech, nebo jako Kurt Cobain s jeho "anti-módou" z počátku let devadesátých.

Hit roku 2010: kabelky ze zipů

16. února 2010 v 20:39
Kabelky, tašky i batohy jsou nejen nezbytným módním doplňkem, ale také hodně vypovídají o naší osobnosti a náladě. Chcete se předvést jako stylové dámy se smyslem pro originalitu a módní novinky? Pořiďte si kabelku ze zipů!

Nenechte si ujít trendy jaro 2010!

16. února 2010 v 19:58
Zima se zatím nechce vzdát, ale doufejme, že již brzy budeme moc odložit zimní
kabáty a ukázat trochu kůže
. A aby to odhalení bylo co nejstylovější, prozradím vám jaké trendy budou tuto sezónu dominovat a které by tudíž na jaře 2010 neměly chybět ve vašem šatníku.
Letošní jaro bude podle návrhářů velmi pestré, a to nejen co se týče barev a vzorů
, ale také různých střihů a provedení. V tomto článku si představíme několik z mnoha trendů pro jaro 2010.
 
 

Reklama