Slevy pro Vás ZDE.

-Dekorativka

Paletka tří stínů - COLLECTION 2000 z e-shopu fajnsminky.cz

23. října 2014 v 8:01
Dobré ráno, dneska mám den volna a pohody, jenže je venku pěkně ošklivě, prší a je vcelku zima. Takže si jdu postahovat nějaké filmy, zalezu pod deku, udělám si čaj s medem a začnu vyrábět sovičky z plsti.

Než začnu vyrábět, dám Vám sem recenzi na další paletku od značky COLLECTION 2000. Na tu první recenzi, na bláznivou paletku se můžete mrknout SEM.
Také ji mám z e-shopu www.fajnsminky.cz.

Poptastic paletka očních stínů od značky collection 2000 z e-shopu FAJNŠMINKY.CZ

19. října 2014 v 14:47
Přeji krásnou neděli, i když venku krásně vůbec není. Dneska mám s přítelem den pohody v pelíšku u filmu, a jelikož se šel koupat, tak jsem rychle dopsala recenzi, kterou najdete v celém článku.
Jedná se o recenzi na paletku očních stínů od značky COLLECTION 2000, kterou jsem donedávna vůbec neznala. Značka je opravdu levná a připomíná mi hodně značku essence.
Paletku mám z e-shopu FAJNSMINKY, kde najdete plno pěkné kosmetiky.
Na tomto e-shopu jsem si objednala tři produkty a tři produkty jsem dostala zadarmo na recenzi. Jaké produkty jsem dostala a jaké jsem si objednala? To se dozvíte časem, protože sem budu dávat postupně recenze.
Dneska tedy první recenze a to na bláznivou paletku, protože doma sice mám několik paletek, ale bohužel nemám ani v jedné křiklavé, bláznivější barvy.

Mrkněte do celého článku.

Tekuté linky od Bourjouis z ELNINO.cz

17. října 2014 v 9:24
Konečně pátek že? Co budete dělat o víkendu?
Dneska ráno jsem dopsala recenzi na dobré, tekuté linky od značky BOURJOIS. Už delší dobu jsem chtěla tuto značku vyzkoušet, jenže jsem nevěděla, jaký produkt vyzkoušet jako první. Jelikož jsem dopotřebovala tekuté linky od avonu, řekla jsem si, že vyzkouším tedy tekuté linky.
Na google jsem si vyhledala, jaké druhy linek tato značka má a nejvíc mě zaujaly tekuté linky se zmizíkem.
Pak jsem začala hledat na seznamu, kde tyto linky prodávají a narazila jsem na e-shop ELNINO. O tomto e-shopu jsem Vám říkala, protože jsem si neobjednala jen tyto linky, ale objednala jsem si i make-up cover od dermacolu, na který jsem už recenzi dělala.
Recenzi a fotky najdete v celém článku.

Hedvábně jemná růž od MOJE odstín č.5

13. října 2014 v 11:38
Znáte značku MOJE? Je to česká značka, která byla založena v roce 2013. Nevím, jestli je to kvalitní značka, ale ceny mají opravdu nízké, takže za zkoušku stojí. Já jsem si objednala pár produktů od této značky na e-shopu www.dekorativka.cz. Ze kterého jsem už jednou objednávala.

Dneska tu pro Vás mám první recenzi na jeden produkt od značky MOJE a jedná se o HEDVÁBNĚ JEMNOU RŮŽ nebo-li o tvářenku.
Více se dozvíte v celém článku.

DERMACOL make-up cover 208 z ELNINO.CZ

8. října 2014 v 7:47
Dobré ráno!
Konečně, opravdu konečně mám make-up cover od dermacolu v odstínu 208. Nevím jak u Vás, ale u mě a u přítele ve městě v drogériích, mají tento make-up jen ve třech odstínech a to ve třech nejtmavších odstínech. Byla jsem o prázdninách v Brně a v Praze, ani tam jsem nenašla odstín 208.
Nedávno jsem narazila na vážně suprový e-shop www.parfemy-elnino.cz, kde mají strašně moc značek a vcelku mají velký výběr všeho.

Recenzi na make-up cover najdete v celém článku.

Make-up EVER LASTING z Oriflame

22. září 2014 v 8:47
Na dnešek jsem přednastavila recenzi mého oblíbeného make-upu z oriflame.
Je to EVER LASTING FOUNDATION, který stojí 269Kč. Já si ho kupuji ve slevách, kdy ho mají cca za 150Kč.
Objednávám si vždy odstín PORCELAIN. Mám už asi čtvrté balení a určitě si objednám i další.
Více informací najdete v celém článku.

Paletka MUA - Dusk til Dawn

7. září 2014 v 10:04
Zdravím!
Je krásná neděle a já tu pro Vás mám recenzi na mou první věc od značky MUA. Jedná se o paletku - DUSK TIL DAWN, kterou mám z e-shopu www.blanchette.cz.
Nejprve jsem myslela, že si nikdy nic od této značky neobjednám, ale nakonec jsem měla možnost si jednu objednat, tak jsem sáhla po paletce, kde budou stíny světlé neutrální a pár barevnějších.

Jaká je tato paletka a jak jsem spokojená? Dozvíte se v celém článku.

Rtěnka SLEEK - Papaya punch matte

4. září 2014 v 10:54
Poslední dobou se ze mě stává maniak na rtěnky, pořád pokukuji po nových rtěnkách. Každý den nosím na rtech jiný odstín rtěnky a nejraději bych si nakoupila tolik nových, jenže potřebuji momentálně jiné věci, takže rtěnky budou muset počkat.
Dneska tu pro Vás mám, ale recenzi na jednu mou novou rtěnku, kterou mám doma asi 14 dní.

Jedná se o matkou rtěnka SLEEK - Papaya punch. Je to má první rtěnka, která je opravdu matná.
A jaká je? Mrkněte do celého článku.

LIP BALM - Bubblegum z e-shopu BLANCHETTE.CZ

1. září 2014 v 9:29
Dobré ráno!
Znáte kosmetiku Bomb Cosmetics? Ne? Tak dneska poznáte.

Od této značky mám doma dva produkty a dneska tu pro Vás mám recenzi na jeden z nich a to na LIP BALM - BUBBLEGUM.
Je z e-shopu www.blanchette.cz a mají ještě jiné "příchutě". Já chtěla nějaký sladký a vím, že žvýkačkové vůně jsou skvělé.
Jaký je tento LIP BALM? Dozvíte se v celém článku.

Paletka SLEEK - VINTAGE ROMANCE

31. srpna 2014 v 8:29
Dobré ráno, jak si užíváte víkend? Já v celku dobře, odpočívám s přítelem pěkně doma v teploučku.

Dneska Vám přináším recenzi na paletku od značky SLEEK v odstínu VINTAGE ROMANCE, kterou mám z e-shopu www.dekorativka.cz.

Moje první paletka od sleek a jaká je? To se dozvíte v celém článku.

Tvářenka od SLEEK - Coral

27. srpna 2014 v 8:40
Dobré ráno přeji.
Dneska tu pro Vás jenom recenzi na dekorativku a to na tvářenku od SLEEK v odstínu CORAL, kterou používám každý den od doby, co ji mám doma. Od značky sleek mám ještě rtěnku a jednu paletku, na tyto dvě věci budu dělat také určitě recenzi.
Teď se můžete podívat do celého článku na má slova v recenzi o tvářence SLEEK.

Tvářenka má 8g, stojí 169Kč a já ji mám z e-shoppu www.dekorativka.cz.

Lesk na rty - Lip Gloss od značky CIEN

10. srpna 2014 v 9:37
Začala jsem s přítelem nějak často chodit do lidlu, mají tam moc dobré věci. Když jsme šli k pokladně, vzala jsem to uličkou, kde je stojan s dekorativkou. Měli stále slevy a já si vzala do ruky lesk na rty, na první pohled se mi zalíbil a tak jsem si ho vzala. Stál také 25Kč, jako rtěnky na které jsem dělala recenzi. Můžete se na ni mrknout SEM.

Recenze je v celém článku.

Ošetřující přípravek k odlíčení očních partií z AVONU

9. srpna 2014 v 12:18
Ahojky.
Měla jsem toho ráno hodně, tak jsem tu nebyla. Mám tu teď pro Vás rychlou recenzi na odličovač na oční okolí nebo-li ošetřující přípravek k odlíčení očních partií.
Mám ho z AVONU asi za 79Kč. Na internetu jsem ho viděla i za 59Kč.

Jaký je tento odličovač? Dočtete se v celém článku.

Dvě rtěnky od značky CIEN z Lidlu

6. srpna 2014 v 11:02
Velký hit - Značka CIEN z Lidlu!
Na internetu neustále v poslední době vídám produkty od značky CIEN, kterou najdete jenom v lidlu. Koupila jsem si tedy šampón, protože byl ve slevě. Dekorativku jsem vůbec neviděla. Jednoho dne jsme s přítelem jeli unavení z baráku do lidlu pro něco k večeři a já objevila stojan s dekorativní kosmetikou. Měli krásné lesky na rty, rtěnky, řasenky, laky na nehty a oční stíny. Byli jsme opravdu dost utahaní a hlavně špinavý z baráku. Tak jsem popadla jednu rtěnku a šla jsem, protože zrovna měli na tuto dekorativku slevu. Jeden kus za 24,90Kč. Koupila jsem si tedy rtěnku s číslem 26. Asi dva dny na to jsem šla do lidlu zase a já šla rovnou ke stojanu s dekorativkou, jestli náhodou nemají pořád tu slevu. No a měli. Tak jsem si koupila lak na nehty a rtěnku s číslem 21. Na lak bude také recenze.
Jaké jsou tyto levné rtěnky? Dočtete se v celém článku.

Make-up THE ONE - Illuskin foundation ORIFLAME

28. července 2014 v 14:47
Dneska tu pro Vás mám další recenzi na make-up z oriflame. Tentokrát e to z řady THE ONE, která má dobrou řasenku.
V plné ceně stojí 269Kč, ale já si ho koupila, když byl v katalogu jako novinka, takže jsem ho měla za 99Kč, což je moc dobrá cena.
Recenze je v celém článku.

Make-up Perfect Fusion Foundation - ORIFLAME

13. července 2014 v 10:00
Konečně tu mám pro Vás recenzi na nějaký make-up, mám rozepsané ještě tři, ale nějak se prostě nemohu dokopat napsat recenze na make-upy. Na ostatní výrobky recenzi napíšu hned, ale make-upy mi dělají problém.
Dneska tedy recenze na make-up PERFECT FUSION FOUNDATION z Oriflame, který jsem si koupila hned, jak byl poprvé v katalogu a to mě stál asi 140Kč, za plnou cenu je 299Kč.
Na stránce oriflame ho najdete TADY.

Řasenka The ONE - Volume blast mascara od ORIFLAME

1. července 2014 v 10:43
Dneska tu pro Vás mám přednastavenou recenzi na řasenku od ORIFLAME, protože jsem v práci a odpoledne jdu na zahradu k baráčku vytrhávat plevel, večer nebo zítra ráno sem dám opět článek "Co den dal".
Řasenka je z nové řady THE ONE, ale je to přebal jiné, kterou jsem měla. Je, ale dost rozdílná, takže bych řekla, že je to úplně nová řasenka.
A jaká je? Dozvíte se v celém článku.

Balzám na rty Lip Spa Therapy z ORIFLAME

14. května 2014 v 12:18
Dneska tu mám pro Vás další recenzi na další produkt od ORIFLAME.
Tentokrát je to recenze na suprový balzám na rty, který mám opravdu moc ráda.
Nejprve dělali jen jeden bezbarví. Ten byl také super a asi před půl rokem začali vyrábět i barevné. Když barevné balzámy byly v katalogu jako novinka, byly v akci asi za 59Kč. Jinak balzám stojí v plné ceně 169Kč, což je opravdu hodně.
Balzám najdete na oriflame ZDE.

Více o balzámu v celém článku.

Svítíci lesk na rty beautycycle z Amway

13. května 2014 v 8:51

Svítíci lesk na rty BeautyCycle z Amway

Tento lesk jsem dostala od přítele k Vánocům minulý rok. Byla jsem za něj opravdu ráda, ale trošku mi bylo líto, že utrácel tolik peněz, protože tento lesk je šíleně drahý. Mám dojem, že stojí kolem 300Kč.

Recenze na lesk v celém článku.

Kompaktní pudr All about matt od Essence

8. května 2014 v 13:50
Donedávna jsem používala Transparentní pudr od Rimmel London. Jelikož jsem ho měla už hodně málo a vyydírala jsem dno, začala jsem hledat na netu jiný pudr, který by byl také dobrý. Hodně holek doporučovalo ten od NYC a také od Essence All about matt. Chtěla jsem nejprve od NYC jenže v drogérii DM, kde jsem byla neměli NYC, tak jsem sáhla po pudru od Essence.

V celém článku najdete pár slov o tomto pudru.
 
 

Reklama
Reklama