Slevy pro Vás ZDE.

-Dekorativka

Oční stíny od ESSENCE quattro - 07 over the taupe

21. února 2014 v 11:03
Tyto stíny jsem si nekoupila, ale vyhrála jsem je v prosinci 2013 v soutěžním Vánočním kalendáři na Essence stránce.
Nikdy bych si je v drougérii nekoupila, takže jsem ráda, že byly v balíčku, který jsem vyhrála.

Mám odstín 07 over the taupe, který je vážně super, jelikož mám nejraději stíny do hnědé a šedé barvy.

Rtěndy od Avonu – Color trend (Kiss´n´Go)

31. ledna 2014 v 10:30
Z AVONU objednávám docela často a hlavně AVON znám od jeho začátku v ČR, jelikož když se dostal k nám na trh, začala ho dělat moje mamka. Když jsem byla malá mamka mi objednávala jen balzámy na rty právě z řady Color trend, ale mám dojem, že tehdy se ta řada jmenovala jinak. Později jsem si objednala i make-up, pudr a korektor z této řady, ale to jsem se pěkně zklamala. Korektor byl úplně na prd, zakryl nedokonalost tak, že spíše nedokonalost zvýraznil. Pudr byl moc pigmentový, dělal "masku" a šmouhy na obličeji. O make-upu ani psát nebudu, byla to katastrofa.

Minulý rok jsem se překonala a objednala jsem si z této řady lak na nehty a dvě rtěnky, jen tak na zkoušku. O laku napíšu někdy později. Dneska chci napsat o těch dvou rtěnkách.

Opravdu jsem byla překvapená, jak jsou rtěnky od Color trend perfektní. Rtěnky mají název "Kiss´n´Go" a mají 3,6 g. Obsahují SPF 15. Jedna rtěnka v plné ceně strojí 99Kč, ale mají ji docela často ve slevě a to stojí 69Kč. Na stránce AVONU píšou, že jsou hydratační, ale jelikož jsou dlouhotrvající, moc nehydratují, ale to mě vůbec nevadí. Dlouhotrvající opravdu jsou, ani nevím kolik hodin přesně vydrží, ale když si jí nanesu ráno na rty, mám ji až do oběda a to mám rty ještě trošku zbarvené.

Paletka očních stínů Famous The Leopard

27. září 2013 v 11:06
Dneska pro Vás mám recenzi paletky očních stínu FAMOUS THE LEOPARD.
Určitě ji skoro každá zná, jelikož je v poslední době skoro všude na netu. Když jsem viděla video od Lucie Dolejší o této paletce, chtěla jsem si ji hned objednat, ale musela jsem si koupit potřebnější věci. Pak jsem si ji chtěla objednat znova o velkých prázdniných, ale to jsem musela šetřit na dovču, takže opět sešlo z objednání. Minulý týden jsem tuto paletku dostala jako dárek od kamaráda. Byla jsem moc překvapená, že mi koupil zrovna tuto paletku, kterou jsem moc chtěla.
Paletka očních stínů je v měkkém pouzdře s leopardím vzorem na zip. Mě osobně se toto provední moc líbí.
 
 

Reklama