Slevy pro Vás ZDE.

-Dekorativka

Řasenka Wonderlash z ORIFLAME

7. dubna 2014 v 11:33
Má nejoblíbenější řasenka, vždy se k ní vracím. Pokaždé, když si mám koupit novou řasenku, objednávám tuto. Když není ve slevě stojí kolem 200Kč, ale já si ji vždy objednávám ve slevě a to ji mají za 119Kč občas i za trošku víc. Ve slevě ji mají opravdu často.
Tentokrát jsem si ji objednala z katalogu č.4, kde ji měli ve slevě za 119Kč a ve "svátečním obalu". Dočetla jsem se, že je to limitovka. Když není v limitovce, tak má obal celý černý.

4 mé lesky na rty z ORIFLAME

3. dubna 2014 v 10:00
Dneska tu pro Vás mám ještě recenzi na čtyři lesky na rty od ORIFLAME.
První lesk co mám je z řady Ovocných lesků - Gloos Booster, měli 6 barev s ovocnou příchutí. Psali, že to má ultra lesklé a nelepkavé složení.

Já jsem si vybrala s "příchutí" Lychee, jelikož jsem chtěla nějaký světlý, ale ne přímo čirý. Že prý nelepí? Lepí a to strašně moc. Po nanesení lesku se na rtech udělá silný film, který mi přijde dost těžký. Kvůli tomuto filmu se rty docela dost hydratují, což je fajn. Na rtech lesk vydrží cca půl hodiny. Tento lesk je pro mě podprůměrný. Lesk má 12ml. Plná cena lesku byla myslím nad sto korun, ale já jsem ho měla ve slevě za 79Kč. Už bych si ho podruhé nekoupila, už jen proto, že je dost drahý na to, jak hrozně moc lepí.

Tvářenka od značky Cosm´etika

20. března 2014 v 8:17
Pálená tvářenka z minerálů a rostlinných složek.
Je to už docela dávno, nejspíš rok a půl, kdy jsem si poprvé a naposledy objednala LADYbox.
Už si nepamatuji, co jsem v balíčku měla, ale vím, že jsem měla radost jen z této tvářenka a z řasenky.
Fotky jsou hodně staré a dnes je tvářenka dost vypotřebovaná.

Řasenka Irresistibly Sexy od AVONu

11. března 2014 v 12:00
Když už řasenku od AVONu, tak jedině z řady SUPERSHOCK.
Tuto řasenku Irresistibly Sexy jsem si objednala, protože jsem nedávno objednávala přes internet a chybělo mi do objednávky asi 100Kč. Objednala jsem si deodorant a tuto řasenku, která byla pro mě v akci asi za 40Kč.
Mrkněte do celého článku, kde najdete fotky a něco málo k řasence.

Oční stíny od ESSENCE quattro - 07 over the taupe

21. února 2014 v 11:03
Tyto stíny jsem si nekoupila, ale vyhrála jsem je v prosinci 2013 v soutěžním Vánočním kalendáři na Essence stránce.
Nikdy bych si je v drougérii nekoupila, takže jsem ráda, že byly v balíčku, který jsem vyhrála.

Mám odstín 07 over the taupe, který je vážně super, jelikož mám nejraději stíny do hnědé a šedé barvy.

Rtěndy od Avonu – Color trend (Kiss´n´Go)

31. ledna 2014 v 10:30
Z AVONU objednávám docela často a hlavně AVON znám od jeho začátku v ČR, jelikož když se dostal k nám na trh, začala ho dělat moje mamka. Když jsem byla malá mamka mi objednávala jen balzámy na rty právě z řady Color trend, ale mám dojem, že tehdy se ta řada jmenovala jinak. Později jsem si objednala i make-up, pudr a korektor z této řady, ale to jsem se pěkně zklamala. Korektor byl úplně na prd, zakryl nedokonalost tak, že spíše nedokonalost zvýraznil. Pudr byl moc pigmentový, dělal "masku" a šmouhy na obličeji. O make-upu ani psát nebudu, byla to katastrofa.

Minulý rok jsem se překonala a objednala jsem si z této řady lak na nehty a dvě rtěnky, jen tak na zkoušku. O laku napíšu někdy později. Dneska chci napsat o těch dvou rtěnkách.

Opravdu jsem byla překvapená, jak jsou rtěnky od Color trend perfektní. Rtěnky mají název "Kiss´n´Go" a mají 3,6 g. Obsahují SPF 15. Jedna rtěnka v plné ceně strojí 99Kč, ale mají ji docela často ve slevě a to stojí 69Kč. Na stránce AVONU píšou, že jsou hydratační, ale jelikož jsou dlouhotrvající, moc nehydratují, ale to mě vůbec nevadí. Dlouhotrvající opravdu jsou, ani nevím kolik hodin přesně vydrží, ale když si jí nanesu ráno na rty, mám ji až do oběda a to mám rty ještě trošku zbarvené.

Paletka očních stínů Famous The Leopard

27. září 2013 v 11:06
Dneska pro Vás mám recenzi paletky očních stínu FAMOUS THE LEOPARD.
Určitě ji skoro každá zná, jelikož je v poslední době skoro všude na netu. Když jsem viděla video od Lucie Dolejší o této paletce, chtěla jsem si ji hned objednat, ale musela jsem si koupit potřebnější věci. Pak jsem si ji chtěla objednat znova o velkých prázdniných, ale to jsem musela šetřit na dovču, takže opět sešlo z objednání. Minulý týden jsem tuto paletku dostala jako dárek od kamaráda. Byla jsem moc překvapená, že mi koupil zrovna tuto paletku, kterou jsem moc chtěla.
Paletka očních stínů je v měkkém pouzdře s leopardím vzorem na zip. Mě osobně se toto provední moc líbí.
 
 

Reklama