Slevy pro Vás ZDE.

-Jídlo & pití

Brandnooz box - únor 2018 (kočičí speciál)

1. března 2018 v 9:45
Krásný čtvrtek přeji.
Včera byl poslední den v měsíci únor a to znamená, že mi dorazil brandnooz box. Těšila jsem se na něj jako vždy. Pokaždé je to takové zpříjemnění dne. Překvapení v podobě jídla v boxu. Jsem ráda, že do boxu dali časopis SVĚT NA DLANI. Já si ho totiž od ledna kupuji pravidelně a tento časopis je poslední díl v roce 2017.
Kočičky mi zase pomáhali ve focení a hodnocení. Vody od Korunní se Lily vůbec nelíbilo, pořád ho fackovala packou. Takže jsem se rozhodla dát sem i nějaké foto kočiček.
Určitě se mrkněte do celého článku, kde uvidíte, co bylo v boxu a dole je i krásné hodnocení, jak se nám box líbil či nelíbil.

Brandnooz box - leden 2018

1. února 2018 v 10:16
Krásné dopoledne přeji,
dneska Vám ukážu první brandnooz box v roce 2018. Těšila jsem se na něj jako vždycky, je to takové malé překvapení, které mi vždy zvedne náladu, jelikož mám boxy vcelku ráda. Skoro v každém boxu najdu alespoň jednu věc, kterou jsem buď nikdy neměla, nebo jsem ji nikdy neviděla. Díky brandnooz boxu jsem objevila tolik skvělých potravin.

V lednovém boxu byly dva časopisy. Rezidenci si ráda prolistuji a načerpám inspiraci. Speciál pro děti jsem si pročetla, je to krásný dětský časopis. Obsahuje komiksy, zajímavosti ze světa a plno dětských křížovek.
V celým článku najdete obsah boxu, se kterým jsem byla spokojená.

Brandnooz box - prosinec 2017

22. prosince 2017 v 12:13
Krásný pátek všem!
Prázdniny jsou tu, doufám, že máte plno plánů. O zítra koukám jen a jen na pohádky.
Včera mi mamka dovezla balíčky, které mi dorazily poštou a mezi nimi byl i prosincový brandnooz box, na který jsem byla velmi zvědavá.
Hned jak jsem otevřela box, tak na mě vykoukl komiks Čtyřlístek. Připomněl mi dětství a hned jsem se do něj začetla. Přítel do mě šťouchal, zda jsem se už podívala, co je v boxu. Nepodívala, musela jsem Čtyřlístka dočíst. Je to krásný dětský komiks, já bych ho svému dítěti určitě kupovala.
Teď už tedy k samotným potravinám, které byli v boxu. Mrkněte do celého článku, kde najdete i fotky. Tentokrát je spokojenější s boxem přítel.

Brandnooz box - listopad 2017

3. prosince 2017 v 18:46
Právě jsem dorazila z jedné akce a jsem totálně zmrzlá, dopíšu tento článek a jdu do sprchy a pak do pelíšku.
Konec neděle je tu. To tak letí, že zítra opět škola/práce. Já ještě ke všemu budu v práci až do večera, ale nevadí, večer budu snad péct cukroví.
V pátek jsem si vyzvedla brandnooz box, bohužel jsem neměla čas Vám ho ukázat dříve, snad Vám to nevadí, že ho ukazuji dnes.

Právě mají na webu Vánoční nabídku, tak se můžete mrknout, třeba si box objednáte.
Co bylo v listopadovém boxu, najdete v celém článku.

Brandnooz box - říjen 2017

28. října 2017 v 23:23
Krásný dobrý večer, nebo spíše krásnou dobrou noc? Ponocuji, protože nemohu vůbec spát.
Včera mi dorazil říjnový brandnooz box, na který jsem se zase moc těšila. Pokaždé v něm najdu něco, co neznám. V říjnovém boxu byl zase časopis, tentokrát MOJE CHVILKA POHODY. Já si časopisy nekupuji, takže jsem vždy ráda, když najdu v boxu i nějaký ten časopis s křížovkami.

Samozřejmě se kočky musely podívat jako první, co je v boxu. Nechtěly mě k němu vůbec pustit, bohužel nic pro kočky v boxu nebylo, za to obsahoval přesně 10 skvělých potravin, určitě se mrkněte do celého článku.

Brandnooz box - září 2017

27. září 2017 v 15:32
Dobrý podvečer, dneska v práci pohoda a kontrola u doktorky také proběhla velmi dobře.
Jelikož je zítra svátek, tak brandnooz box poslali o něco dříve, což je fajn. Samozřejmě mě se svátek netýká, jdu normálně do práce, takže vy odpočívejte a užívejte volna.
Teď už k samotnému boxu. Opět dali do boxu časopis, tentokrát junior speciál, ze kterého jsem měla i tak radost. Koukala jsem, že to bude skvělý relax. Hned jak dopíšu tento článek, udělám si čaj a vrhnu se na prvních pár stran.
V celém článku najdete pochopitelně obsah boxu, tak neváhejte a mrkněte se.

Brandnooz box - srpen 2017

1. září 2017 v 16:06
Dobrý den, moc dobrý není, protože od ráda prší.
Áchjo, zrovna když má celý víkend pršet, tak mám plno plánů, bohužel budu muset plno plánů zrušit. Takže budu asi doma s knihou, protože budu doma sama. Nebo zkouknu nějaký film.
Dneska bych Vám ráda ukázala srpnový brandnooz box, ve kterém byl zase časopis. Tentokrát History, což je také velmi zajímavý časopis. Chci si nějaký časopis předplatit, ale ještě nevím který, chci nějaký o zajímavostech, historii atd..

Co bylo jinak v boxu? Mrkněte do celého článku, myslím si, že tento box byl velmi povedený. Posuďte sami.

Brandnooz box - červenec 2017

31. července 2017 v 11:08
Krásné ráno!
Válela jsem se fakt dlouho, asi poprvé v tomto roce jsem vstávala v 10 hodin.
V pátek mi dorazil červencový brandnooz box, ale bohužel se mi do ruky dostal až v sobotu a v neděli jsem byla celý den pryč, takže jsem neměla vůbec čas napsat o něm článek. Na box jsem se opět těšila. Vždycky, když přichází konec měsíce, tak jsem natěšená jako malá. I když je to jen obyčejný box s jídlem.
Tentokrát byl v boxu časopis - osudy slavných hvězd. Docela zajímavé, jsem ráda, že to nejsou klasické drby.
Teď už k samotným produktům:

Brandnooz box - červen 2017

30. června 2017 v 17:33
Krásný večer.
Dneska mi dorazil červnový brandnooz box. Byl pěkně těžký. Takže jsem si tak říkala, doufám, že je v boxu nějaké víno. Bylo v boxu? Mrkněte do celého článku.
Zase skvělý časopis Epocha a zrovna s bezvadným tématem Lovci Nacistů. Těším se na něj, protože jsem ho jen zběžně zkoukla a obsahuje skvělé kapitolky.
S boxem jsem spokojená velmi, přítel zase říká, že nic moc.

Brandnooz box - květen 2017

26. května 2017 v 18:58
Krásný pátek, včera mi dorazil květnový brandnooz box, na který jsem se těšila. Nakonec jsem malinko zklamaná, i přítel říkal, že je toto dost slabý box, ale tak každý box nemůže být super ne?
Jsem, ale ráda, že dali do boxu časopis a zrovna 21. století, který mě baví. Včera večer jsem ho pročítala a tak nějak přemýšlím, že bych si ho předplatila.
Ještě než Vám ukážu, co bylo v boxu, tak bych Vám ráda, řekla to, že se mi líbí jak společnost brandnooz jedná se svými odběrateli. Nedávno mi dorazil mail, ve kterém byla omluva, prý v boxu nebude jedna věc z listu, ale místo ní dají do boxu produkt, který byl v minulém boxu. Líbí se mi, že vše napíšou jak je a vždy nám to nějak vynahradí.

A teď už k boxu, mrkněte do celého článku, kde se dozvíte, co jsem v boxu našla.

Brandnooz box for men - květen 2017

7. května 2017 v 12:21
Hezkou neděli přeji.
Zítra sice svátek, ale já budu až do večera v práci, takže nic moc. Dneska odpočívám u knihy a navečer jedu pryč.
V pátek mi dorazil další brandnooz box, ale né ledajaký. Opět vytvořili box pro muže. Když jsem zjistila, že bude opět k dostání, tak jsem ho hned objednala. Máme s přítelem rádi tyto boxy a tento je obzvlášt super.
Přítel měl radost ze všeho až na jednu věc. Vážně extra povedený box pro muže. Lépe řečeno, přesně box pro mého muže.
Mrkněte do celého článku, kde se dozvíte, co bylo v boxu.

Brandnooz box - duben 2017

28. dubna 2017 v 21:06
Krásný dobrý večer, venku prší a začíná bouřka. Počasí, tak akorát zalézt si do postele s čajem a knihou. Já musím ještě pracovat, takže mám jen čas a postel musí počkat.
Dneska jsem měla dost času, abych si vyzvedla brandnooz box. Těšila jsem se na něj, protože mi vždy zvedne náladu. Nikdy nevím, co v něj najdu a zda mi produkty udělají radost. Tentokrát mám velkou radost, i přítel byl spokojený. Prý je to velmi povedený box, já si myslím totéž.
Bohužel v boxu nebyl žádný časopis, našla jsem v boxu 9 produktů, musím říct, že jsem spokojená s každým z nich.
A jaké, že produkty byly v boxu? Mrkněte do celého článku.

Brandnooz box - březen 2017

1. dubna 2017 v 16:10
Krásný den, nemám po včerejšku hlas. Jsem jednak nastydlá a také jsem včera pařila s holkami z mé práce, měli jsme pracovní večírek. Bylo to po dlouhé době, takže jsem si večer užila, i když nastydlá. Takže se léčím doma, zítra musím být fit, protože jdu do práce.
Včera mi dorazil březnový brandnooz box, těšila jsem se na něj, jako vždycky. Je to pro mě takové pěkné zpestření. Dorazí Vám box a Vy nevíte, co v něm je. Někdy je box plný skvělých dobrot a někdy se třeba mně trefí do chuti v jedné věci, takže nějaké produkty věnuji mamce nebo je sní přítel. Vždy najdu pro produkty nějaké uplatnění.

!!!!!!!!
Dneska nejen článek o boxu, ale mám pro Vás i slevu 100 Kč na box.
Stačí si objednat box (předplatné nezávazně spolu)
A zadat kód: 646VY4UUAM
!!!!!!!!

Teď už se mrkněte, co bylo v březnovém boxu.

Brandnooz box - únor 2017

1. března 2017 v 15:54
Zdravím všechny, dneska byl pěkný liják, samozřejmě se muselo nejvíc rozpršet, když jsem jela domů. Náladu mi liják nezkazil, takže popíjím výbornou kávu se šlehačkou a píšu články.
Dneska bych Vám ráda ukázala únorový brandnooz box, který mi dorazil včera. Bohužel po otevření jsem zjistila, že jeden produkt je otevřený, celý box byl díky tomu mastný, ale radost mi to nezkazilo, protože to co se otevřelo cestou ke mně, tak nebylo vůbec dobrý.
Konečně časopis, mrkněte do celého článku, co jsem našla v boxu, a který produkt byl otevřený.

Brandnooz box - leden 2017

31. ledna 2017 v 20:07
Zdravím všechny, zase sněžííí. Jsem ráda, takhle jsou ty mrazy hezčí.
dneska mi dorazil lednový brandnooz box. Měla jsem po práci čas, takže jsem mohla věci nafotit a napsat rovnou článek. Na box jsem se těšila a musím říct, že jsem vcelku spokojená. Přítel už tolik spokojený není, prý je to slabý box, ale já zase říkám, že je fakt skvělý.
No posuďte Vy, jaký je. Za mě super

Brandnooz box - prosinec 2016

3. ledna 2017 v 13:31
Omlouvám se Vám za neaktivitu, ale měla jsem velmi špatný vstup do nového roku, takže jsem byla 3 dny úplně mimo, nejedla jsem, neměla jsem náladu, takže nějaký internet byl mimo mě. Koukala jsem jen na videa, abych nekoukala pořád do prázdna.
Teď už je mi lépe, snad se vše změní k lepšímu, takže tu mám konečně článek o brandnooz boxu, který mi dorazil těsně před Silvestrem.
Řekla bych, že se tento box řadí mezi slabší, tedy dle mého názoru. Přítel říkal, že nebyl špatný, ale mohl být lepší.

Bohužel se při odesílání stala chyba a zapoměli dát do boxu brožurku o věcech z boxu, naštěstí jsem ji našla v elektronické podobě na mailu, což mi docela vadí, brožurky jsem sbírala a jedna mi bude chybět.

Brandnooz box - Sváteční

22. prosince 2016 v 18:52
Zdravím, jak se máte? Zítra pátek, konečně. Jak se těšíte na sobotu? Já se moc netěším, opět není sníh, což mě moc mrzí.
Dneska tu mám další box. Teď jich bylo docela dost a mám dojem, že příští týden dorazí klasický prosincový box. Tento je Sváteční, na který jsem se těšila vážně moc, je škoda, že jsem uvnitř nenašla třeba perníčky nebo cokoliv Vánočního.
Jinak se mi box líbil. Přítel říkal, je to povedený box.

Brandnooz box - listopad 2016

2. prosince 2016 v 15:58
A pátek je tu, přeji Vám krásný víkend, bohužel já jdu zítra do práce a pak ještě budu pracovat doma. Takže nic moc víkend.
Ve středu mi dorazil listopadový brandnooz box, bohužel jsem Vám ho nestihla ukázat dřív, protože jsem si pro něj jela až ve čtvrtek a to jsem byla tak unavená, že jsem zalehla už v šest. Snad Vám to nevadí.
Tentokrát byl box opravdu plný až k prasknutí.

Zrnková káva ochucená z Manucafe.cz

19. listopadu 2016 v 7:53
Krásné ráno přeji.
Dneska to bude zajímavý článek, který tu snad ještě nebyl. Jsem milovnice kávy, takže jsem si s přítelem nedávno koupili espressovač na plotnu. Do něj se dává klasická mletá káva, zkusili jsme už hodně značek, ale já stále ráda kupuji další a další zajímavé kávy, takže jsem se poohlédla i na internetu a objevila jsem e-shopu Manucafe.cz, kde mají na pohled úžasné kávy a hlavně i ochucené jako např. karamel, nugát, višně v čokoládě, vaječný likér atd..

Moc mě tyto kávy zaujaly, takže jsem si tři ochucené kávy objednala. Jako dopravu jsem zvolila mou oblíbenou zásilkovnu, je levnější a mohu si pro balíček dojít, kdy chci, a hlavně balíčky nejsou poničené.

Všechny kávy už jsem ochutnala a teď Vám dám vědět jaké kávy jsou a jestli se vyplatí objednat.

Brandnooz box - říjen 2016

1. listopadu 2016 v 17:54
Krásný večer, takže jsem první den v práci po měsíci a půl zvládla. Už chodím normálně do práce, nechci doma čekat na výsledky.
Jelikož byl v pátek svátek, tak jsem obdržela brandnooz box až v pondělí. Nevím proč, protože jsem ho měla dostat ve čtvrtek, opět se pošta ukázala. Ale to nemění nic na tom, že Vám stejně ukážu, co v boxu bylo. Jedná se o brandnooz box za říjen.
Samozřejmě jako první se musela podívat do boxu Lilly.
 
 

Reklama