Slevy pro Vás ZDE.

-Jídlo & pití

Brandnooz box - říjen 2018

3. listopadu 2018 v 9:13
Krásnou sobotu přeji.
Nemocná sedím u počítače a přemýšlím jaký seriál si stáhnout. Budu muset být týden doma, tak ať mám na co koukat.
V týdnu mi dorazil říjnový brandnooz box, bohužel jsem se k článku dostala až dnes. Dva dny jsem jen proležela, takže jsem neměla vůbec chuť na to psát nějaký článek.

Dneska se už konečně můžete podívat, co bylo v říjnovém brandnooz boxu a jak jsem byla spokojená.
Opět dali do boxu komiks Čtyřlístek a nějaký časopis pro děti Šikulka. Jako časopis vypadá moc hezky, pro děti bude vážně skvělý. Časopis i komiks vím komu dát, takže nepůjdou do sběru.

Brandnooz box - září 2018

6. října 2018 v 14:17
Krásný víkend přeji.
Dneska bych Vám ráda ukázala zářijový brandnooz box, který mi dorazil ve čtvrtek. Tentokrát přišel všem takhle pozdě, ale nevadí, alespoň jsem se víc těšila.
Jak jsem box otevřela, tak na mě vykoukly Maxi křížovky, ze kterých jsem měla velkou radost. Už několikrát jsem si říkala, že bych si mohla koupit domů nějaké křížovky. Takže jsem za ně fakt ráda a budu je mít na nějakou dobu. Už v nich luštím sudoko.
Co dále bylo v boxu? Mrkněte do celého článku.

Brandnooz box - srpen 2018

1. září 2018 v 11:42
Krásný víkend přeji.
Sice je zataženo a poprchává, ale je volno. Takže si ho užijme, než půjdeme zase do práce/školy.
Včera jsem si vyzvedla u mamky balíčky a jeden z nich byl BRANDNOOZ BOX. Opět jsem se těšila a po otevření jsem byla mile překvapena. Sice jsem v boxu nenašla žádný časopis, ale zato bylo v boxu plno novinek, které jsem ještě nezkoušela.
I přítel byl velmi spokojená a já jsem zvědavá, co na obsah řeknete Vy.

Brandnooz box - červenec 2018

1. srpna 2018 v 19:30
Krásný dobrý večer,
dneska bylo teda šílené vedro, a prý takové počasí má být celý srpen. Tak to se v práci vyloženě rozteču.
Dneska bych Vám ráda ukázala červencový brandnooz box, který mi dorazil včera. Těšila jsem se na něj zase hrozně moc. Hned po práci jsem jela k mamce si ho vyzvednout a v autě jsem ho prostě musela otevřít.
Časopis Speciál History jsem si chtěla kdysi koupit v trafice, jelikož o Egyptu ráda čtu. Takže jsem vážně ráda, že jsem v boxu našla právě Speciál o Egyptu. Druhý časopis je pro děti, jen jsem ho prolistovala a je to vcelku pěkný časopis.

No a teď už k potravinám, které byly v boxu.

Brandnooz box - červen 2018

3. července 2018 v 7:46
Krásný den všem!
Minulý týden v pátek jsem se stavila k mamce pro balíčky. Čekal mě u ní i červnový brandnooz box a bohužel byla celá krabice mokrá, takže mi bylo hned jasné, že se uvnitř něco rozbilo či jen vylilo.
Po otevření všechno lepilo a zjistila jsem, že se naštěstí vylila jen troška jednoho produktu.
Tentokrát jsem uvnitř našla i dva časopisy a z jednoho jsem měla opravdu velkou radost, a to ze Záhady života. Vždycky jsem chtěla vědět, co je uvnitř zajímavého za články.
A co bylo v boxu za překvapení tentokrát?
Mrkněte do celého článku.

Brandnooz box - květen 2018

2. června 2018 v 18:28
Dobrý večer,
venku je tak nádherně, dneska jsem byla v Pepcu a koupila jsem si krásné kalhoty a sukni. Takže jsem si udělala radost a mám i dost dobrou náladu. Včera u nás byla opravdu obrovská bouřka a dnes je šílené vedro.

Ve čtvrtek mi dorazil KVĚTNOVÝ BRANDNOOZ BOX. Opět jsem byla natěšená, když jsem si ho vezla domů. Samozřejmě jsem ho hned otevřela a prohrabala obsah.
Do boxu dali časopis Epocha, bohužel stejný díl jako dali do boxu men. A co dále bylo v boxu? Mrkněte do celého článku. Dneska to vezmu hopem, jelikož nějak nestíhám domácí práce.

Brandnooz box - duben 2018

30. dubna 2018 v 12:59
Zdravím všechny mé čtenáře/čtenářky.
Doufám, že máte volno a užíváte si venku, jelikož je vážně krásně až na ten vítr.
Máme poslední den v měsíci a já Vám přináším článek o dubnovém boxu. Tentokrát mi přišel včas. Dorazil mi v pátek. O víkendu jsem neměla vůbec čas, proto je článek až dnes.
Otvírala jsem box navečer, takže byly kočky líné, proto nejsou na fotkách jako obvykle.
_____________________________________________________________________________________

Lišácké jablko (21,90Kč) - V minulém boxu byly tyto cidery dva. Myslela jsem si, že mi nebude chutnat, protože nemám moc ráda jablkové cidery. Už jsem jeden ochutnala. Když je cider perfektně vychlazený, tak je moc dobrý. Ke grilování je to pecka pití. Určitě si ho budu kupovat i v obchodě.
Mattoni Cedrata (16,90Kč) - Osvěžující mattoni s chutí citrusů. Na chuť vcelku dobrá voda, ale na mě moc perlivá. Tato mattoni mi přijde extrémně perlivá. Kupovat si ji normálně nebudu.

Brandnooz box - březen 2018 (Opožděný?)

14. dubna 2018 v 14:59
Krásnou sobotu přeji!
Každý měl dostat březnový brandnooz box před Velikonocemi. Bohužel jsem ho nedostala. Čekala jsem do středy po svátcích, ani mail od pošty jako obvykle nedorazil. Takže jsem napsala slušný mail na brandnooz box, zda se nestala někde chyba a ano stala. Nějakým záhadným způsobem na mě zapomněli, ale byli velmi příjemní a napsali mi omluvu s tím, že mi pošlou příští box zadarmo a březnový box mi odešlo, hned jak budou moc.
Březnový box mi dorazil tedy 11.4.
Chyby se stávají, důležité je, že se omluvil a doposlali mi box v prvním možném termínu.
Za každý časopis jsem ráda, tentokrát jsem v boxu měla časopis 21.století. Tento si normálně nekupuji, ale ráda si ho pročtu.

Brandnooz box - únor 2018 (kočičí speciál)

1. března 2018 v 9:45
Krásný čtvrtek přeji.
Včera byl poslední den v měsíci únor a to znamená, že mi dorazil brandnooz box. Těšila jsem se na něj jako vždy. Pokaždé je to takové zpříjemnění dne. Překvapení v podobě jídla v boxu. Jsem ráda, že do boxu dali časopis SVĚT NA DLANI. Já si ho totiž od ledna kupuji pravidelně a tento časopis je poslední díl v roce 2017.
Kočičky mi zase pomáhali ve focení a hodnocení. Vody od Korunní se Lily vůbec nelíbilo, pořád ho fackovala packou. Takže jsem se rozhodla dát sem i nějaké foto kočiček.
Určitě se mrkněte do celého článku, kde uvidíte, co bylo v boxu a dole je i krásné hodnocení, jak se nám box líbil či nelíbil.

Brandnooz box - leden 2018

1. února 2018 v 10:16
Krásné dopoledne přeji,
dneska Vám ukážu první brandnooz box v roce 2018. Těšila jsem se na něj jako vždycky, je to takové malé překvapení, které mi vždy zvedne náladu, jelikož mám boxy vcelku ráda. Skoro v každém boxu najdu alespoň jednu věc, kterou jsem buď nikdy neměla, nebo jsem ji nikdy neviděla. Díky brandnooz boxu jsem objevila tolik skvělých potravin.

V lednovém boxu byly dva časopisy. Rezidenci si ráda prolistuji a načerpám inspiraci. Speciál pro děti jsem si pročetla, je to krásný dětský časopis. Obsahuje komiksy, zajímavosti ze světa a plno dětských křížovek.
V celým článku najdete obsah boxu, se kterým jsem byla spokojená.

Brandnooz box - prosinec 2017

22. prosince 2017 v 12:13
Krásný pátek všem!
Prázdniny jsou tu, doufám, že máte plno plánů. O zítra koukám jen a jen na pohádky.
Včera mi mamka dovezla balíčky, které mi dorazily poštou a mezi nimi byl i prosincový brandnooz box, na který jsem byla velmi zvědavá.
Hned jak jsem otevřela box, tak na mě vykoukl komiks Čtyřlístek. Připomněl mi dětství a hned jsem se do něj začetla. Přítel do mě šťouchal, zda jsem se už podívala, co je v boxu. Nepodívala, musela jsem Čtyřlístka dočíst. Je to krásný dětský komiks, já bych ho svému dítěti určitě kupovala.
Teď už tedy k samotným potravinám, které byli v boxu. Mrkněte do celého článku, kde najdete i fotky. Tentokrát je spokojenější s boxem přítel.

Brandnooz box - listopad 2017

3. prosince 2017 v 18:46
Právě jsem dorazila z jedné akce a jsem totálně zmrzlá, dopíšu tento článek a jdu do sprchy a pak do pelíšku.
Konec neděle je tu. To tak letí, že zítra opět škola/práce. Já ještě ke všemu budu v práci až do večera, ale nevadí, večer budu snad péct cukroví.
V pátek jsem si vyzvedla brandnooz box, bohužel jsem neměla čas Vám ho ukázat dříve, snad Vám to nevadí, že ho ukazuji dnes.

Právě mají na webu Vánoční nabídku, tak se můžete mrknout, třeba si box objednáte.
Co bylo v listopadovém boxu, najdete v celém článku.

Brandnooz box - říjen 2017

28. října 2017 v 23:23
Krásný dobrý večer, nebo spíše krásnou dobrou noc? Ponocuji, protože nemohu vůbec spát.
Včera mi dorazil říjnový brandnooz box, na který jsem se zase moc těšila. Pokaždé v něm najdu něco, co neznám. V říjnovém boxu byl zase časopis, tentokrát MOJE CHVILKA POHODY. Já si časopisy nekupuji, takže jsem vždy ráda, když najdu v boxu i nějaký ten časopis s křížovkami.

Samozřejmě se kočky musely podívat jako první, co je v boxu. Nechtěly mě k němu vůbec pustit, bohužel nic pro kočky v boxu nebylo, za to obsahoval přesně 10 skvělých potravin, určitě se mrkněte do celého článku.

Brandnooz box - září 2017

27. září 2017 v 15:32
Dobrý podvečer, dneska v práci pohoda a kontrola u doktorky také proběhla velmi dobře.
Jelikož je zítra svátek, tak brandnooz box poslali o něco dříve, což je fajn. Samozřejmě mě se svátek netýká, jdu normálně do práce, takže vy odpočívejte a užívejte volna.
Teď už k samotnému boxu. Opět dali do boxu časopis, tentokrát junior speciál, ze kterého jsem měla i tak radost. Koukala jsem, že to bude skvělý relax. Hned jak dopíšu tento článek, udělám si čaj a vrhnu se na prvních pár stran.
V celém článku najdete pochopitelně obsah boxu, tak neváhejte a mrkněte se.

Brandnooz box - srpen 2017

1. září 2017 v 16:06
Dobrý den, moc dobrý není, protože od ráda prší.
Áchjo, zrovna když má celý víkend pršet, tak mám plno plánů, bohužel budu muset plno plánů zrušit. Takže budu asi doma s knihou, protože budu doma sama. Nebo zkouknu nějaký film.
Dneska bych Vám ráda ukázala srpnový brandnooz box, ve kterém byl zase časopis. Tentokrát History, což je také velmi zajímavý časopis. Chci si nějaký časopis předplatit, ale ještě nevím který, chci nějaký o zajímavostech, historii atd..

Co bylo jinak v boxu? Mrkněte do celého článku, myslím si, že tento box byl velmi povedený. Posuďte sami.

Brandnooz box - červenec 2017

31. července 2017 v 11:08
Krásné ráno!
Válela jsem se fakt dlouho, asi poprvé v tomto roce jsem vstávala v 10 hodin.
V pátek mi dorazil červencový brandnooz box, ale bohužel se mi do ruky dostal až v sobotu a v neděli jsem byla celý den pryč, takže jsem neměla vůbec čas napsat o něm článek. Na box jsem se opět těšila. Vždycky, když přichází konec měsíce, tak jsem natěšená jako malá. I když je to jen obyčejný box s jídlem.
Tentokrát byl v boxu časopis - osudy slavných hvězd. Docela zajímavé, jsem ráda, že to nejsou klasické drby.
Teď už k samotným produktům:

Brandnooz box - červen 2017

30. června 2017 v 17:33
Krásný večer.
Dneska mi dorazil červnový brandnooz box. Byl pěkně těžký. Takže jsem si tak říkala, doufám, že je v boxu nějaké víno. Bylo v boxu? Mrkněte do celého článku.
Zase skvělý časopis Epocha a zrovna s bezvadným tématem Lovci Nacistů. Těším se na něj, protože jsem ho jen zběžně zkoukla a obsahuje skvělé kapitolky.
S boxem jsem spokojená velmi, přítel zase říká, že nic moc.

Brandnooz box - květen 2017

26. května 2017 v 18:58
Krásný pátek, včera mi dorazil květnový brandnooz box, na který jsem se těšila. Nakonec jsem malinko zklamaná, i přítel říkal, že je toto dost slabý box, ale tak každý box nemůže být super ne?
Jsem, ale ráda, že dali do boxu časopis a zrovna 21. století, který mě baví. Včera večer jsem ho pročítala a tak nějak přemýšlím, že bych si ho předplatila.
Ještě než Vám ukážu, co bylo v boxu, tak bych Vám ráda, řekla to, že se mi líbí jak společnost brandnooz jedná se svými odběrateli. Nedávno mi dorazil mail, ve kterém byla omluva, prý v boxu nebude jedna věc z listu, ale místo ní dají do boxu produkt, který byl v minulém boxu. Líbí se mi, že vše napíšou jak je a vždy nám to nějak vynahradí.

A teď už k boxu, mrkněte do celého článku, kde se dozvíte, co jsem v boxu našla.

Brandnooz box for men - květen 2017

7. května 2017 v 12:21
Hezkou neděli přeji.
Zítra sice svátek, ale já budu až do večera v práci, takže nic moc. Dneska odpočívám u knihy a navečer jedu pryč.
V pátek mi dorazil další brandnooz box, ale né ledajaký. Opět vytvořili box pro muže. Když jsem zjistila, že bude opět k dostání, tak jsem ho hned objednala. Máme s přítelem rádi tyto boxy a tento je obzvlášt super.
Přítel měl radost ze všeho až na jednu věc. Vážně extra povedený box pro muže. Lépe řečeno, přesně box pro mého muže.
Mrkněte do celého článku, kde se dozvíte, co bylo v boxu.

Brandnooz box - duben 2017

28. dubna 2017 v 21:06
Krásný dobrý večer, venku prší a začíná bouřka. Počasí, tak akorát zalézt si do postele s čajem a knihou. Já musím ještě pracovat, takže mám jen čas a postel musí počkat.
Dneska jsem měla dost času, abych si vyzvedla brandnooz box. Těšila jsem se na něj, protože mi vždy zvedne náladu. Nikdy nevím, co v něj najdu a zda mi produkty udělají radost. Tentokrát mám velkou radost, i přítel byl spokojený. Prý je to velmi povedený box, já si myslím totéž.
Bohužel v boxu nebyl žádný časopis, našla jsem v boxu 9 produktů, musím říct, že jsem spokojená s každým z nich.
A jaké, že produkty byly v boxu? Mrkněte do celého článku.
 
 

Reklama