-Jídlo & pití

Brandnooz box - září 2019

29. září 2019 v 11:13
Krásnou neděli přeji, nestíhám nic. Nastupuji za dva dny do nové práce, takže zařizuji různé věci, už jsem byla i na školení. Zítra mě čeká zubař, úřad a pak musím pokoupit pár věcí do nové práce.

V pátek mi dorazil brandnooz box ZÁŘÍ 2019. Jako vždy jsem se na něj těšila. Jak se mi dostal box do ruky, tak jsem si říkala, že je nějak moc lehoučký. Po otevření jsem byla docela nemile překvapená. V létě byl box doslova narvaný, tento ze září byl skoro prázdný. Potěšil mě tlustý časopis o bylinkách.
Co bylo v boxu? Mrkněte do celého článku.

Brandnooz box - léto 2019

26. července 2019 v 19:19
Krásný večer. Venku je tak krásně, už by takhle mohlo být do konce léta.
Dneska mi dorazil letní BRANDNOOZ BOX. Už v minulém brandnooz boxu jsem psala, že nevím, co se stalo, ale už nebudou posílat boxy každý měsíc, jako tomu bylo minulý rok. Budou snad 4 ročně + nějaké speciální...No nevadí, alespoň něco ušetřím. Takže tento box je za LÉTO 2019. Když jsem si pro něj jela, tak jsem byla dost překvapená tíhou. Je to zatím snad nejtěžší box. V autě jsem tipovala, že tam bude určitě mouka, 1,5l minerálka, pivo a kečup v plném balení. Něco jsem tipla dobře, určitě mrkněte do celého článku, kde uvidíte, co v boxu bylo.
Do boxu dali další díl Křížovek, za které jsem ráda. Hodí se, hlavně na nudné dny.

Brandnooz box - květen 2019

2. června 2019 v 13:13
Krásnou neděli přeji. Dneska je tak nádherně, že to vypadá, jako kdyby byl srpen.
Jak jste si asi všimli, tak brandnooz box Vám už neukazuji každý měsíc. Je to tím, že se prý Brandnooz box rozhodl, že box bude chodit jednou za čtvrt roku tuším + snad budou i ty speciály. Četla jsem to na facebooku, tak snad je to pravda. Každopádně mě to nevadí, pokud se tak rozhodli, tak to respektuji.
Dneska se tedy podívám, co bylo v boxu květen 2019. Do boxu tentokrát dali dva časopisy, za které jsem moc ráda. Časopisy si normálně nekupuji, takže jsem za každý časopis v boxu ráda

Brandnooz box - duben 2019

6. dubna 2019 v 11:42
Krásnou sobotu přeji,
dneska je tak krásně, že asi pojedu na zahradu. Bohužel jsem stále ve fázi, kdy doma vůbec nezapínám počítač, proto tu nejsou článku. Moc se za to omlouvám.
Včera jsem si vyzvedla u mamky dubnový brandnooz box. Bohužel docela zklamání. Po delší době říkám, že je box nic moc. Radost mi udělali asi jednou věcí, možná dvěma.
Určitě mi udělali radost časopisem. Je celý o hradech a zámcích v Čr, což se hodí. Toto léto chci objet zase nějaké hrady či zámky, v časopisu jsou skvělé tipy, kam vyjet.
Teď už, ale k obsahu boxu. V celém článku uvidíte, co jsem v boxu našla.

COOL BOX JARO 2018

23. března 2019 v 16:04
Krásnou sobotu přeji.
Opět jsem tu nějakou dobu nebyla, jsem ostuda, ale pravdou je, že stále hodím peníze, takže z práce na brigádu a domů se kolikrát dostanu až večer, hodím sprchu a lehám k filmu.

Včera jsem si byla vyzvednou u mamky balík a to COOL BOX JARO. Opět box z chladících boxů - tedy samé dobroty, které musí být v lednici.
Tentokrát přišel box už rozmražený. Vaky s ledem byly rotáté, ale vše bylo ještě studené, takže se nic nezkazilo. Těšila jsem se na něj fakt hodně, protože mi tyto boxy dělají radost. Nikdy nevíte, co Vám přijde a zda všechno sníte nebo budete muset někoho podarovat. Brandnooz box mě stále baví.
Mrkněte do celého článku, co tentokrát dali do boxu.

Brandnooz box - leden 2019

17. února 2019 v 11:54
Krásnou sluneční neděli přeji.
Konečně je tu článek o prvním brandnooz boxu 2019. Bohužel dorazil až 14.2. Psali omluvu na email, že se jim zdržela nějaká dodávka, proto box nemohli poslat v lednu. Nevadí, občas něco prostě nevyjde. Do boxu dali i pár produktů jako omluvu, což je fajn. V boxu jsem našla časopis o bylinkách, který si ráda projdu.
Co jsem v boxu našla? Mrkněte do celého článku.

Brandnooz box - prosinec 2018

24. prosince 2018 v 8:37
Krásný Štědrý den přeji,
v rychlosti jsem dokončila tento článek a jdu si užívat pohádky, nechci být na počítači, takže ho vypínám a Vy si užívejte Vánoce.

Minulý týden mi dorazil prosincový brandnooz box. V boxu byl skvělý EPOCHA speciál, který se chystám číst zítra. Jsem za speciály v boxu velmi vděčná. Po otevření boxu jsem byla trošku zklamaná, ale jen kvůli tomu, že jsou Vánoce a v boxu jsem nenašla nic Vánočního. Mohli tam dám třeba jen Vánoční perník nebo jednu čokoládovou ozdobu...
Když pominu to, že jsou Vánoce a v boxu nic Vánočního nebylo, tak je box vcelku fajn.
Posuďte sami, jaký box je.

COOL BOX BÍLÉ VÁNOCE 2018

15. prosince 2018 v 10:06
Krásnou sobotu přeji.
V pátek mi dorazil speciální box. COOL BOX BÍLÉ VÁNOCE.
Měl by to být box plný potravin z chlaďáků, proto je box úplně jiný než klasický. Uvnitř byly dvě ledové kry v sáčku, aby potraviny vydržely. A vydržely, všechno bylo krásně ledové, takže jsem se ničeho nebála.
Kočky musely všechno omrknout, a pak se škádlily přes krabici. Plno srandy a já nemohla nafotit potraviny, takže focení trvalo místo 10min, tak hodinu a půl.
Co bylo v boxu? To najdete v celém článku a já Vám mohu prozradit, že jsem moc spokojená s obsahem.

Brandnooz box - listopad 2018

1. prosince 2018 v 17:27
Krásný sobotní večer,
dneska jsem byla až do čtyř v práci, musím být ve druhé práci teď často. Před Vánoci chce každý dárky pro blízké.

Včera mi dorazil listopadový box, bohužel jsem si ho pořádně neprohlédla, jelikož mi bylo včera, tak strašně špatně, ale přítel mi říkal, že je to pecka. Takže jsem si box prohlédla až před chvíli a musím souhlasit. Je to fakt bomba. Jsem moc spokojená. Zapomněla jsem nafotit box jako takový, takže úvodní fotka musí stačit úvodní list broužurky, která bohužel v boxu nebyla, ale zaslali ji v PDF do emailu.
V celém článku najdete produkty, které byly v boxu. Určitě mi napište, co si o boxu myslíte.

Brandnooz box - říjen 2018

3. listopadu 2018 v 9:13
Krásnou sobotu přeji.
Nemocná sedím u počítače a přemýšlím jaký seriál si stáhnout. Budu muset být týden doma, tak ať mám na co koukat.
V týdnu mi dorazil říjnový brandnooz box, bohužel jsem se k článku dostala až dnes. Dva dny jsem jen proležela, takže jsem neměla vůbec chuť na to psát nějaký článek.

Dneska se už konečně můžete podívat, co bylo v říjnovém brandnooz boxu a jak jsem byla spokojená.
Opět dali do boxu komiks Čtyřlístek a nějaký časopis pro děti Šikulka. Jako časopis vypadá moc hezky, pro děti bude vážně skvělý. Časopis i komiks vím komu dát, takže nepůjdou do sběru.

Brandnooz box - září 2018

6. října 2018 v 14:17
Krásný víkend přeji.
Dneska bych Vám ráda ukázala zářijový brandnooz box, který mi dorazil ve čtvrtek. Tentokrát přišel všem takhle pozdě, ale nevadí, alespoň jsem se víc těšila.
Jak jsem box otevřela, tak na mě vykoukly Maxi křížovky, ze kterých jsem měla velkou radost. Už několikrát jsem si říkala, že bych si mohla koupit domů nějaké křížovky. Takže jsem za ně fakt ráda a budu je mít na nějakou dobu. Už v nich luštím sudoko.
Co dále bylo v boxu? Mrkněte do celého článku.

Brandnooz box - srpen 2018

1. září 2018 v 11:42
Krásný víkend přeji.
Sice je zataženo a poprchává, ale je volno. Takže si ho užijme, než půjdeme zase do práce/školy.
Včera jsem si vyzvedla u mamky balíčky a jeden z nich byl BRANDNOOZ BOX. Opět jsem se těšila a po otevření jsem byla mile překvapena. Sice jsem v boxu nenašla žádný časopis, ale zato bylo v boxu plno novinek, které jsem ještě nezkoušela.
I přítel byl velmi spokojená a já jsem zvědavá, co na obsah řeknete Vy.

Brandnooz box - červenec 2018

1. srpna 2018 v 19:30
Krásný dobrý večer,
dneska bylo teda šílené vedro, a prý takové počasí má být celý srpen. Tak to se v práci vyloženě rozteču.
Dneska bych Vám ráda ukázala červencový brandnooz box, který mi dorazil včera. Těšila jsem se na něj zase hrozně moc. Hned po práci jsem jela k mamce si ho vyzvednout a v autě jsem ho prostě musela otevřít.
Časopis Speciál History jsem si chtěla kdysi koupit v trafice, jelikož o Egyptu ráda čtu. Takže jsem vážně ráda, že jsem v boxu našla právě Speciál o Egyptu. Druhý časopis je pro děti, jen jsem ho prolistovala a je to vcelku pěkný časopis.

No a teď už k potravinám, které byly v boxu.

Brandnooz box - červen 2018

3. července 2018 v 7:46
Krásný den všem!
Minulý týden v pátek jsem se stavila k mamce pro balíčky. Čekal mě u ní i červnový brandnooz box a bohužel byla celá krabice mokrá, takže mi bylo hned jasné, že se uvnitř něco rozbilo či jen vylilo.
Po otevření všechno lepilo a zjistila jsem, že se naštěstí vylila jen troška jednoho produktu.
Tentokrát jsem uvnitř našla i dva časopisy a z jednoho jsem měla opravdu velkou radost, a to ze Záhady života. Vždycky jsem chtěla vědět, co je uvnitř zajímavého za články.
A co bylo v boxu za překvapení tentokrát?
Mrkněte do celého článku.

Brandnooz box - květen 2018

2. června 2018 v 18:28
Dobrý večer,
venku je tak nádherně, dneska jsem byla v Pepcu a koupila jsem si krásné kalhoty a sukni. Takže jsem si udělala radost a mám i dost dobrou náladu. Včera u nás byla opravdu obrovská bouřka a dnes je šílené vedro.

Ve čtvrtek mi dorazil KVĚTNOVÝ BRANDNOOZ BOX. Opět jsem byla natěšená, když jsem si ho vezla domů. Samozřejmě jsem ho hned otevřela a prohrabala obsah.
Do boxu dali časopis Epocha, bohužel stejný díl jako dali do boxu men. A co dále bylo v boxu? Mrkněte do celého článku. Dneska to vezmu hopem, jelikož nějak nestíhám domácí práce.

Brandnooz box - duben 2018

30. dubna 2018 v 12:59
Zdravím všechny mé čtenáře/čtenářky.
Doufám, že máte volno a užíváte si venku, jelikož je vážně krásně až na ten vítr.
Máme poslední den v měsíci a já Vám přináším článek o dubnovém boxu. Tentokrát mi přišel včas. Dorazil mi v pátek. O víkendu jsem neměla vůbec čas, proto je článek až dnes.
Otvírala jsem box navečer, takže byly kočky líné, proto nejsou na fotkách jako obvykle.
_____________________________________________________________________________________

Lišácké jablko (21,90Kč) - V minulém boxu byly tyto cidery dva. Myslela jsem si, že mi nebude chutnat, protože nemám moc ráda jablkové cidery. Už jsem jeden ochutnala. Když je cider perfektně vychlazený, tak je moc dobrý. Ke grilování je to pecka pití. Určitě si ho budu kupovat i v obchodě.
Mattoni Cedrata (16,90Kč) - Osvěžující mattoni s chutí citrusů. Na chuť vcelku dobrá voda, ale na mě moc perlivá. Tato mattoni mi přijde extrémně perlivá. Kupovat si ji normálně nebudu.

Brandnooz box - březen 2018 (Opožděný?)

14. dubna 2018 v 14:59
Krásnou sobotu přeji!
Každý měl dostat březnový brandnooz box před Velikonocemi. Bohužel jsem ho nedostala. Čekala jsem do středy po svátcích, ani mail od pošty jako obvykle nedorazil. Takže jsem napsala slušný mail na brandnooz box, zda se nestala někde chyba a ano stala. Nějakým záhadným způsobem na mě zapomněli, ale byli velmi příjemní a napsali mi omluvu s tím, že mi pošlou příští box zadarmo a březnový box mi odešlo, hned jak budou moc.
Březnový box mi dorazil tedy 11.4.
Chyby se stávají, důležité je, že se omluvil a doposlali mi box v prvním možném termínu.
Za každý časopis jsem ráda, tentokrát jsem v boxu měla časopis 21.století. Tento si normálně nekupuji, ale ráda si ho pročtu.

Brandnooz box - únor 2018 (kočičí speciál)

1. března 2018 v 9:45
Krásný čtvrtek přeji.
Včera byl poslední den v měsíci únor a to znamená, že mi dorazil brandnooz box. Těšila jsem se na něj jako vždy. Pokaždé je to takové zpříjemnění dne. Překvapení v podobě jídla v boxu. Jsem ráda, že do boxu dali časopis SVĚT NA DLANI. Já si ho totiž od ledna kupuji pravidelně a tento časopis je poslední díl v roce 2017.
Kočičky mi zase pomáhali ve focení a hodnocení. Vody od Korunní se Lily vůbec nelíbilo, pořád ho fackovala packou. Takže jsem se rozhodla dát sem i nějaké foto kočiček.
Určitě se mrkněte do celého článku, kde uvidíte, co bylo v boxu a dole je i krásné hodnocení, jak se nám box líbil či nelíbil.

Brandnooz box - leden 2018

1. února 2018 v 10:16
Krásné dopoledne přeji,
dneska Vám ukážu první brandnooz box v roce 2018. Těšila jsem se na něj jako vždycky, je to takové malé překvapení, které mi vždy zvedne náladu, jelikož mám boxy vcelku ráda. Skoro v každém boxu najdu alespoň jednu věc, kterou jsem buď nikdy neměla, nebo jsem ji nikdy neviděla. Díky brandnooz boxu jsem objevila tolik skvělých potravin.

V lednovém boxu byly dva časopisy. Rezidenci si ráda prolistuji a načerpám inspiraci. Speciál pro děti jsem si pročetla, je to krásný dětský časopis. Obsahuje komiksy, zajímavosti ze světa a plno dětských křížovek.
V celým článku najdete obsah boxu, se kterým jsem byla spokojená.

Brandnooz box - prosinec 2017

22. prosince 2017 v 12:13
Krásný pátek všem!
Prázdniny jsou tu, doufám, že máte plno plánů. O zítra koukám jen a jen na pohádky.
Včera mi mamka dovezla balíčky, které mi dorazily poštou a mezi nimi byl i prosincový brandnooz box, na který jsem byla velmi zvědavá.
Hned jak jsem otevřela box, tak na mě vykoukl komiks Čtyřlístek. Připomněl mi dětství a hned jsem se do něj začetla. Přítel do mě šťouchal, zda jsem se už podívala, co je v boxu. Nepodívala, musela jsem Čtyřlístka dočíst. Je to krásný dětský komiks, já bych ho svému dítěti určitě kupovala.
Teď už tedy k samotným potravinám, které byli v boxu. Mrkněte do celého článku, kde najdete i fotky. Tentokrát je spokojenější s boxem přítel.
 
 

Reklama