Slevy pro Vás ZDE.

-Jídlo & pití

Brandnooz box - únor 2017

1. března 2017 v 15:54
Zdravím všechny, dneska byl pěkný liják, samozřejmě se muselo nejvíc rozpršet, když jsem jela domů. Náladu mi liják nezkazil, takže popíjím výbornou kávu se šlehačkou a píšu články.
Dneska bych Vám ráda ukázala únorový brandnooz box, který mi dorazil včera. Bohužel po otevření jsem zjistila, že jeden produkt je otevřený, celý box byl díky tomu mastný, ale radost mi to nezkazilo, protože to co se otevřelo cestou ke mně, tak nebylo vůbec dobrý.
Konečně časopis, mrkněte do celého článku, co jsem našla v boxu, a který produkt byl otevřený.

Brandnooz box - leden 2017

31. ledna 2017 v 20:07
Zdravím všechny, zase sněžííí. Jsem ráda, takhle jsou ty mrazy hezčí.
dneska mi dorazil lednový brandnooz box. Měla jsem po práci čas, takže jsem mohla věci nafotit a napsat rovnou článek. Na box jsem se těšila a musím říct, že jsem vcelku spokojená. Přítel už tolik spokojený není, prý je to slabý box, ale já zase říkám, že je fakt skvělý.
No posuďte Vy, jaký je. Za mě super

Brandnooz box - prosinec 2016

3. ledna 2017 v 13:31
Omlouvám se Vám za neaktivitu, ale měla jsem velmi špatný vstup do nového roku, takže jsem byla 3 dny úplně mimo, nejedla jsem, neměla jsem náladu, takže nějaký internet byl mimo mě. Koukala jsem jen na videa, abych nekoukala pořád do prázdna.
Teď už je mi lépe, snad se vše změní k lepšímu, takže tu mám konečně článek o brandnooz boxu, který mi dorazil těsně před Silvestrem.
Řekla bych, že se tento box řadí mezi slabší, tedy dle mého názoru. Přítel říkal, že nebyl špatný, ale mohl být lepší.

Bohužel se při odesílání stala chyba a zapoměli dát do boxu brožurku o věcech z boxu, naštěstí jsem ji našla v elektronické podobě na mailu, což mi docela vadí, brožurky jsem sbírala a jedna mi bude chybět.

Brandnooz box - Sváteční

22. prosince 2016 v 18:52
Zdravím, jak se máte? Zítra pátek, konečně. Jak se těšíte na sobotu? Já se moc netěším, opět není sníh, což mě moc mrzí.
Dneska tu mám další box. Teď jich bylo docela dost a mám dojem, že příští týden dorazí klasický prosincový box. Tento je Sváteční, na který jsem se těšila vážně moc, je škoda, že jsem uvnitř nenašla třeba perníčky nebo cokoliv Vánočního.
Jinak se mi box líbil. Přítel říkal, je to povedený box.

Brandnooz box - listopad 2016

2. prosince 2016 v 15:58
A pátek je tu, přeji Vám krásný víkend, bohužel já jdu zítra do práce a pak ještě budu pracovat doma. Takže nic moc víkend.
Ve středu mi dorazil listopadový brandnooz box, bohužel jsem Vám ho nestihla ukázat dřív, protože jsem si pro něj jela až ve čtvrtek a to jsem byla tak unavená, že jsem zalehla už v šest. Snad Vám to nevadí.
Tentokrát byl box opravdu plný až k prasknutí.

Zrnková káva ochucená z Manucafe.cz

19. listopadu 2016 v 7:53
Krásné ráno přeji.
Dneska to bude zajímavý článek, který tu snad ještě nebyl. Jsem milovnice kávy, takže jsem si s přítelem nedávno koupili espressovač na plotnu. Do něj se dává klasická mletá káva, zkusili jsme už hodně značek, ale já stále ráda kupuji další a další zajímavé kávy, takže jsem se poohlédla i na internetu a objevila jsem e-shopu Manucafe.cz, kde mají na pohled úžasné kávy a hlavně i ochucené jako např. karamel, nugát, višně v čokoládě, vaječný likér atd..

Moc mě tyto kávy zaujaly, takže jsem si tři ochucené kávy objednala. Jako dopravu jsem zvolila mou oblíbenou zásilkovnu, je levnější a mohu si pro balíček dojít, kdy chci, a hlavně balíčky nejsou poničené.

Všechny kávy už jsem ochutnala a teď Vám dám vědět jaké kávy jsou a jestli se vyplatí objednat.

Brandnooz box - říjen 2016

1. listopadu 2016 v 17:54
Krásný večer, takže jsem první den v práci po měsíci a půl zvládla. Už chodím normálně do práce, nechci doma čekat na výsledky.
Jelikož byl v pátek svátek, tak jsem obdržela brandnooz box až v pondělí. Nevím proč, protože jsem ho měla dostat ve čtvrtek, opět se pošta ukázala. Ale to nemění nic na tom, že Vám stejně ukážu, co v boxu bylo. Jedná se o brandnooz box za říjen.
Samozřejmě jako první se musela podívat do boxu Lilly.

Brandnooz box - září 2016

1. října 2016 v 17:24
Dobrý podvečer mé čtenářky.
Včera mi dorazil box, jenže ho opět pošta nechala na poště, ani lístek mi nedali do schránky, takže jsem musela dneska na poštu, jelikož je v boxu jídlo a já bych nerada dopustila, aby se něco v boxu zkazilo. Hned jsem ho otevřela, pokochala se a opravdu se mi obsah moc líbí. Doma jsem box nafotila a ukázala vše přítelovi, když se i on pokochal, okamžitě jsem se vrhla na tyčinku od orion.
Co bylo v boxu? Mrkněte do celého článku.

Brandnooz box - srpen 2016

1. září 2016 v 20:51
Krásný dobrý večer, zítra pátek, konečně!
Dneska mi dorazil srpnový brandnooz boxu, na který jsem se velmi těšila. Musím říct, že z tohoto boxu mám divné pocity. Jakože nevím, jestli jsem spokojená nebo ne. Nic moc mě nepotěšilo tak extra, abych mohla říct, že jsem s boxem spokojená. Ale bylo v boxu hodně věcí a tři z toho mě zaujaly moc.
Přítel spokojený byl velmi.

Brandnooz box - červenec 2016

31. července 2016 v 20:02
Dobrý večer :-)
Jelikož jsem byla na víkend pryč, tak jsem neměla čas dát na blog článek o červencovým brandnooz boxu. Tentokrát byl box lehoučký, až jsem se bála, že tam budou jen brambůrky a sláma. Naštěstí mě box mile překvapil, I přítel byl spokojený.
Mrkněte schválně do celého článku a napište mi, co říkáte na obsah boxu.

Brandnooz box - červen 2016

3. července 2016 v 11:07
Ve čtvrtek mi mamka dovezla červnový brandooz box, hrozně moc jsem se na něj těšila, protože mám ráda tajůplné balíčky, ve kterých nevím, co je. Po rozbalení, jsem se nemohla dostat k produktům, protože se čičiny rozhodly, že se podívají jako první. Když jsem začala vyndávat věci, mňoukaly a chytaly mě na ruce, takže mi dalo velkou práci nafotit obsah. Britská čičina neustále okusovala žvýkačky, když jsem je po focení chtěla uklidit do skříně, brala mi je a škrábala.

Mrkněte do celého článku, kde zjistíte, co bylo v červnovém boxu a jak jsem byla s přítelem spokojená.

Brandnooz box - květen 2016

1. června 2016 v 19:33
Včera v úterý mi dorazil květnový brandnooz box, moc jsem se na něj těšila, protože mám ráda překvapení. Bohužel v něm tentokrát nebyl žádný časopis což je velký škoda.
Hned jak jsem box otevřela musely se přijít podívat čičiny, nemohla jsem vytáhnout ani jednu věc. Až když je očuchávání omrzelo, konečně jsem mohla prozkoupat, co je uvnitř boxu.

Co jsem našla v boxu a jak se mi líbil? Mrkněte do celého článku.

Brandnooz box - duben 2016

30. dubna 2016 v 10:29
Krásnou sobotu přeji, dneska je opravdu nádherně, jen ty stupně by mohli být vyšší, ale i tak jedu opékat buřtíky. Vy si užívejte a mrkněte se do celého článku, kde můžete vidět, co bylo v dubnovém brandnooz boxu, který mi dorazil včera.
V boxu byl i časopis DIETA, za který jsem vždy moc ráda, protože si sama od sebe časopisy nekupuji.
Dubnový box byl daleko lepší než březnový. Posuďte sami.

Brandnooz box - březen 2016

26. března 2016 v 11:13
Krásnou sobotu přeji, jelikož se chystám vyklízet a uklízet svůj šatník, tak sem šoupnu rychlý článek o březnovém brandnooz boxu.
Konečně zase nějaký časopis, bohužel na titulce je herečka, kterou nemám vůbec ráda, ale i tak jsem si časopis včera večer prošla a zase nic moc, jsem ráda, že už neutrácím peníze za časopisy, protože plno časopisů, jen prolítnu a vyhodím.
Jinak se mi tentokrát box líbí a přítelovi docela také. Mrkněte do celého článku, ve kterém se dozvíte, co v boxu bylo.

Brandnooz box - únor 2016

25. února 2016 v 20:25
Dobrý večer, opět přidávám článek na večer, protože jsem montovala do teď nábytek. Jelikož mi dorazil brandnooz box, tak jsem se rozhodla, že přidám článek právě o něm, protože mě příjemně překvapil a jsem z něho nadšená. Tentokrát se mi líbí všechno až na jednu věc, kterou nemusím.
Přítel je z boxu také nadšený, prý je mnohem lepší než lednový.

Ták a teď už k obsahu, našla jsem v boxu 10 + 1 věcí, ta jedna věc je mimo, to se dozvíte úplně dole v článku.

Brandnooz box - leden 2016

29. ledna 2016 v 18:49
Dobrý večer mé milé čtenářky ♥
Konečně pátek a zítra žádná dřina. Máte v plánu také odpočívat? Nebo jedete někam na výlet?
Včera mi přišel balíček BRANDNOOZ BOX lednový. Hrozně moc jsem se na něj těšíia, bohužel mě docela zklamal. Udělali mi radost jen dvě věci, přítelovi jen tři.
Mrkněte do článku, co v boxu bylo, a napište mi, co Vás v lednovém boxu zaujalo.

Brandnooz box - prosinec 2015

25. prosince 2015 v 9:24
Krásné dobré ráno. Zachvíli se jdu válet do pelechu a zapnu si Shreka. Ještě než zalezu pod peřinu, chci Vám sem dát prosincový brandnooz box, který mi přišel ve středu.
Očekávala jsem vyloženě Vánoční edici, bohužel Vánoční moc není, mrkněte do celého článku a posuďte sami, zda v boxu jsou potraviny na Vánoce. Jinak jsou v boxu, ale dobrý věci.

Brandnooz box - prosinec 2015 speciál TRADIČNÍ

14. prosince 2015 v 15:52
Zdravím, opět je týden na nic, v práci je toho mega moc a vůbec nebudu mít na nic čas, potřebuji jet ještě někam na nákupy. Chybí mi dva dárky, jinak mám všechno koupené. A co vy? Máte všechny dárky?

Ve čtvrtek mi dorazil speciální brandnooz box TRADIČNÍ, moc jsem se na něj těšila. Protože miluji překvapení a tento box je skvělý. Není moc drahý a vždy mi udělá radost. Tento speciál mi radost udělal velkou, našla jsem v něm skvělé dobroty a konečně čokoládu.

Brandnooz box - listopad 2015

29. listopadu 2015 v 8:56
Krásnou neděli přeji, já marodím, takže budu celý den ležet a doufám, že se z toho dostanu, protože v pondělí musím do práce. Copak děláte Vy?
V pátek mi dorazil brandnooz box, který mě docela překvapil, hlavně proto, že poprvé přišel v šílené hnědé krabici, říkala jsem si, co to jako má být? Nikdy mi box takto nepřišel. Když jsem balík otevřela, tak jsem to pochopila, proč ho poslali takto.

Přítel i já jsme tentokrát vcelku spokojeni. Jestli Vás zajímá, co v boxu bylo, mrkněte do celého článku.

Brandnooz box - listopad 2015

30. října 2015 v 17:17
Konečně pátek :-) mám takovou radost, že mám celý víkend volný. Budu číst, psát, pít a odpočívat. Co budete dělat Vy? Před chvílí jsem přijela z pošty, kde jsem si vyzvedla brandnooz box. S přítelem nejsme moc nadšeni, minulý box byl lepší.
Mrkněte do celého článku, kde najdete obsah boxu.
 
 

Reklama
Reklama