Slevy pro Vás ZDE.

-Knižní povídání

Klasický unboxing #3

Sobota v 6:55
Krásné dobré ráno.
Dneska jdu na festival, takže se jdu trochu odreagovat po delší době. Doufám, že i Vy máte nějaké plány, přece byste neseděli doma, když je tak krásně (pokud u Vás neprší)
V úterý mi dorazil balíček, na který jsem se neskutečně těšila, protože jsem poprvé udělala objednávku na Levneknihy.cz. Slyšela jsem několikrát, že z tohoto e-shopu chodí zničené knihy, ale já neodolala a objednala si 8 knih. Vybrala jsem si knihy, které mě zaujaly cenou a obálkou. U některých jsem si zjišťovala podrobnosti na databaziknih.cz.

Nejprve Vám ukážu, jaké knihy jsem si objednala a dole si může přečíst kolik stálo poštovné a jak dlouho jsem na knihy čekala.

Klasický unboxing #2

25. května 2017 v 18:40
Hezký večer přeji.
Zítra mám krásné volníčko. Těším se, udělám si krásný den, ale musím i s kočičkou na zákrok k veterináři. Snad to zvládne.
A dneska tu pro Vás mám další klasický unboxing. Dorazil mi balíček, který jsem si zaplatila a jeden jsem dostala. Ze všech knih mám velkou radost a těším se až se do nich pustím.
Nejsou to žádné příběhy, jsou to naopak velmi zajímavé a užitečné knihu, určitě se mrkněte do celého článku, třeba Vás na nějakou nalákám.

Klasický unboxing #1

14. května 2017 v 12:00
Krásný den mé čtenáři/ky, zase neděle áchjo. Zítra do práce a do školy, že?
Když mi ve čtvrtek dorazil balíček, tak jsem si řekla, že zkusím napsat svůj první UNBOXING. Sice mi unboxingy přijdou zbytečné, když Vám na konci měsíce ukáži všechny své nové knihy, ale chtěla jsem to zkusit. Takže mi dejte vědět, jak se Vám můj první unboxing líbí. Buď je budu psát pravidelně, nebo se na to jednoduše vykašlu.

Přišly mi dvě knihy z nakladatelství GRADA. Jednu z nich jsem chtěla, už když vyšla, protože jsem ji vyloženě potřebovala a druhá je taktéž velmi zajímavá. O jaké knihy jde? Mrkněte do celého článku.

Jaké knihy chci číst na jaře?

3. března 2017 v 18:13
Pátek je tu. Co máte v plánu na víkend? Já nemám žádné plány, chci někam jet, ale ještě nevím kam, či ke komu. Dneska tu mám seznam knih, které chci přečíst na jaře.
Sice jaro začíná 20tého března. Jenže já tento seznam chci brát od 1. března do 30. června. Tedy 4 měsíce. Knih je docela dost (18), tak bych ráda přečetla alespoň více jak polovinu, mám totiž doma opravdu hodně knih na čtení. Skoro na všechny se těším, nevím kterou si vzít jako první.

SÉRIE TAJEMSTVÍ DVORA TUDOROVCŮ
Celá tato série byla na minulém seznamu, tak doufám, že na jaře budu mít chuť si přečíst erotické tři knihy. Jsem na ně vážně zvědavá, ale já musím mít vyloženě chuť přečíst si něco takového. Ta obálka uprostřed je krásná, už abych tuto sérii přečetla.

Přečetla jsem v zimě všechny knihy, které jsem chtěla?

24. února 2017 v 15:51

Jaké knihy chci číst v zimě?

To byla otázka v článku ze dne 20. listopadu 2016. Dneska bych Vám ráda ukázala knihy, které jsem přečetla z daného seznamu. Seznam jsem si stanovila od 1. prosince 2016 do 28. února 2017. Za tyto tři měsíce jsem přečetla 15 knih, což docela jde, i když jsem chtěla přes zimu číst víc. Ze seznamu jsem přečetla jen 9 knih, jaké to byly? Čtěte dál.

SÉRIE SKLENĚNÝ TRŮN
Nakonec jsem přečetla první dva díly, protože jsem spíše četla Měsíční kroniky. V březnu bych chtěla zbylé dva díly dočíst a chci si koupit po dočtení série povídky Krvavé Ostří. Jinak se mi první dva díly moc líbily, Čtvrtý a pátý díl jsou docela bichličky, tak doufám, že nebudou z části nudné.
KLASIKA
K zimě klasika patří, nevím proč, ale ráda v zimě vytahuji klasiku. Doma mám hromadu nepřečtené klasiky. Bohužel jsem v zimě dávala přednost fantasy knihám. Takže jsem přečetla jen dvě klasiky a to Bílého Tesáka a Bylo nás pět. Bílý tesák je krásná kniha, myslím si, že se k ní zase někdy vrátím, až bude venku hodně sněhu. Bylo nás pět pro mě bylo trošku zklamáním, protože jsem si myslela, že bude kniha daleko lepší jak seriál.

Přečtené knihy za rok 2016

4. ledna 2017 v 14:06
Na rok 2016 jsem si stanovila 70 knih. Přečetla jsem 60, takže to je vcelku dobré. Minulý rok jsem přečetla 50 knih, takže jsem četla v roce 2016 více než v roce 2015, což je super. Na rok 2017 si stanovuji číslo 80, snad mě to dokope přečíst všechny knihy, které mám doma.
Plníte nějaké knižní výzvy.

Mrkněte do celého článku na seznam, na kterém jsou knihy, které jsem přečetla.

BESTSELLEROVÍ AUTOŘI, KTEŘÍ MĚ MINULI

28. prosince 2016 v 7:37
Krásné ráno přeji, já jsem v práci, takže se nemám moc dobře, ale už jen dva dny a budu mít volno několik dní. Snad si Vy prázdniny užíváte. A teď už k článku.
Moje jedna oblíbenější booktuberka Svět podle Marille natočila v listopadu suprové video a já jsem si řekla, že bych mohla udělat podobné, ale v článku. Jedná se tag - Bestselleroví autoři, kteří mě minuli. Podle mě je to suprový "tag", takže jdeme na to.


1.) L. J. SMITH
UPÍŘÍ DENÍKY, když byly na české scéně asi 3 díly, tak je všichni milovali, každý je měl, každý čekal na další díl. Dneska je asi 17 dílů a já stále nemám vůbec chuť se pustit do této série. Upřímně knihy o upírech nemám moc v lásce, i když jsem četla všechny díly Stmívání. Dneska si ráda přečtu fantasy sérii, ale upíři jdou mimo mě. Takže tuto sérii nechci, docela mi vadí, že to má tolik dílů.

2.) CASSANDRA CLARE
Sérii Nástroje smrti jsem chtěla vážně moc, ale pak jsem ji viděla snad všude. Všude samá recenze, na facebooku, na instagramu...pořád jsem si říkala, že si první díl objednám na databaziknih, ale jak mám doma plno knih na čtení, tak jsem si furt objednávala knihy do série, které mám doma. A dneska už tuto sérii nechci, neláká mě, protože má myslím 6 dílů? Asi jich bude víc, nevím, takže ji už vážně nechci.

Jaké knihy chci číst v zimě?

20. listopadu 2016 v 20:51
Ahoj, zdravím Vás.
Dneska bych Vám ráda ukázala knihy, které bych si ráda přečetla v zimě. Tedy, beru to od 1.prosince do 28.února. Takže 3 měsíce. Knih je docela dost, vůbec nevím, zda je přečtu, ale pokusím se. Pokud nevíte, co číst, tak tady třeba najdete inspiraci.


SÉRIE SKLENĚNÝ TRŮN
Dlouho se na tuto sérii těším. Doma mám sice první díl, ale druhý a třetí už mám na cestě z databazeknih. Do února snad seženu i poslední díl. Fantasy série mě baví, ale musím je prokládat klasikou, romantikou či thrillery. Četli jste alespoň první díl? Všude čtu kladné hodnocení, takže se moc těším.

Kde nakupuji nejraději knihy?

15. května 2016 v 6:58
Dobré ráno, dneska jsem se rozhodla napsat pro Vás krátký článek o tom, kde nakupuji knihy. Jelikož jsem taková, že za knihu 250Kč prostě nedám, tak mě napadlo ukázat Vám mé tipy, kde sháním levně knihy. Mám takové tři oblíbené "stránky" kam chodím skoro každý den a kochám se novinkami v akcích a výprodejích.


Jako první jsem zvolila schválně databazeknih.cz, protože tam chodím každý den a koukám, zda někdo nepřidal do bazaru knihy, které potřebuji. Mám teď rozjednané čtyři obchody, takže očekávám dvě knihy zítra a další asi až ke konci týdne. Ještě se mi nikdy nestalo, že by mě někdo okradl nebo, že by mi došla kniha zničená. Pokaždé mi dorazila kniha v pořádku a i dost rychle. Na databazeknih.cz jsem registrovaná pod nickem RONNIE SPARKS. Stránka je i hodně dobrá v tom, že si zjistíte, zda má kniha, kterou chcete cenu číst. Stránku velmi doporučuji.

Přečtené knihy za rok 2015

4. ledna 2016 v 9:39
Krásné dobré ráno. Bohužel odpočinek a pohoda končí. Začíná mi peklo v práci. Snad to přežiju a dočkám se alespoň volné soboty.
Dneska bych Vám chtěla ukázat kolik knih a jaké jsem přečetla za rok 2015, protože jsem sem dávala v lednu výzvu, ve které jsem si stanovila 100 knih. Proč tolik? Protože mám občas líné období a vůbec nečtu, přitom mi doma leží několik nových knih. Myslela jsem si, že když si budu připomínat výzvu, donutí mě vzít si knihu a číst. Někdy se mi to povedlo, ale někdy jsem byla fakt líná a raději jsem si vybarvovala antistresové omalovánky.

Nakonec jsem přečetla vcelku dost knih, ale ke stovce se to číslo vůbec nepřibližuje. Na rok 2016 jsem si stanovila číslo 70.
 
 

Reklama