Slevy pro Vás ZDE.

-Knižní povídání

Přečtené knihy za srpen 2016

3. září 2016 v 13:44
Krásnou sobotu přeji, bohužel sluníčko nikde, ale i tak je dost vedro. Za chvíli vyrážím pracovně pryč, takže si opět neodpočinu, ale za týden letím na dovču, konečně a pak chci rozjet jinou práci, než mám.
A dneska Vám ukážu knihy, které jsem přečetla v srpnu, moc jich není, protože nebyl vůbec čas na čtení a hlavně chuť.
_____________________________________________________________________

BUCHENWALD PEKLO NA KOPEČKU - Třetí díl a také závěrečný. I tento třetí díl jsem dostala na recenzi, ale i kdybych ho nedostala, tak bych si ho koupila, protože téma holocaust mě zajímá. Celá trilogie se mi moc líbila. Dozvěděla jsem se plno nových věcí a celkově zpracování knihy se mi líbí. Akorát je toto má první knihy, kterou jsem trošku poničila, na obálce je vidět červený flek a je od vosku. Nechala jsem knihu u aromalampy a z ničeho nic mi vykápl vosk ven a zrovna na knihu. Pokud také rádi čtete toto téma, tak trilogii od Whitlock doporučuji.

Srpnové přírůstky do mé knihovny

30. srpna 2016 v 7:22
Krásné dobré ráno.
Zítra je poslední den v měsíci, to snad není ani možné. Chci léto, nechci ještě podzim. Ještě štěstí, že mě v září čeká dovolená, poletím k moři, konečněěě. Moc se těším, až vypnu a budu se jen flákat u moře. Doufám, že se dovča vydaří.

A teď už k dnešnímu článku. Jelikož je konec měsíce, tak Vám ukážu knihy, které mi přibyly v knihovně. Za své peníze jsem si koupila 9 knih. Opět nakoupeno jen ve slevách. A jednu knihu jsem dostala. Takže mám 10 nových knih. Ke konci týdne tu bude článek o přečtených knihách.

Přečtené knihy za červenec 2016

6. srpna 2016 v 17:14
Zdravím! Dneska prostě laháro, jinak to nevidím, protože od pondělí mi začíná další peklo. Už aby skončilo léto, protože v práci je to k nevydržení.
Za červenec jsem přečetla jen 6 knih, na mně asi akorát. Popravdě jsem moc nečetla, protože toto léto máme v práci frmol. A po práci už nemám náladu, když jsem utahaná. V létě ráda čtu jednoduché a rychlé příběhy, u kterých si odpočinu a vypnu. A teď už se rovnou vrhnu na knihy, které jsem přečetla.

_____________________________________________________________________________
Na začátku měsíce jsem konečně sáhla po prvním dílu od autorky Claudia Grayová.
Akademie Evernight - První díl, který jsem měla přečtený za jeden večer. Totálně mě vtáhl do příběhu. Nejprve jsem myslela, že to bude fantasy, ale nakonec se kniha ukázala, že bude o upírech. Knihy o upírech nemám ráda, ale tento příběh mě tak pohltil, že jsem se po dočtení vrhla na druhý díl.
Hvězdopravec - Druhý díl se mi líbil také, krásně jsem se u něj odreagovala, vypla jsem a jen jsem se zažrala do příběhu. Opět jsem ho měla velmi rychle přečtený.
Přesýpací hodiny - Třetí díl byl o dost horší, už si autorka vymýšlela kraviny a moc se mi to nelíbilo, proto jsem knihu četla déle, asi týden, ale i tak jsem si musela přečíst další díl, protože jsem ho měla jednak doma a jednak jsem chtěla vědět, jak to všechno dopadne.

Červencové přírůstky do mé knihovny

29. července 2016 v 11:52
Krásný pátek přeji!
Červenec utekl opravdu nějak moc rychle, po víkendu nám začne srpen, to znamená, že školáci mají ještě měsíc na užívání léta. Já pracuji každý den i víkendy, takže léto jde letos nějak mimo mně. No, a jelikož je tedy konec měsíce, tak je mou "povinností" ukázat Vám knihy, které jsem si koupila. V minulých přírůstcích jsem psala, že si za své peníze koupím max. 4 knihy, dodržela jsem to?
Porušila jsem to, opět. Ale tentokrát jsem se polepšila a koupila jsem si jen 6 knih a dvě jsem dostala. Všechny byly zase ve slevách, takže žádné předražené knihy.

Přečtené knihy za červen 2016

8. července 2016 v 20:11
Krásný dobrý večer, dneska ještě jeden článek, abych na něj nezapomněla, protože zítra jedu do Zoo, nejspíš Plzeň nebo Praha, ještě přesně nevíme. V tomto článku Vám ukážu knihy, které jsem přečetla za měsíc červen. Přečetla jsem jen 4 knihy, ale tři z nich byly pěkné bichličky, měly přes 500 stran. Neměla jsem v červnu moc času, takže jsem nečetla tak, jak bych chtěla.
__________________________________________________________________________________

SPOLEČNICE - LESLEY PEARSE
Naprosto úžasná kniha, i když je to asi nejtlustší kniha v mé knihovně, tak jsem ji přečetla během jednoho víkendu. Příběh byl tak skvělý, že mě vtáhl a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Příběh je popsaný se všemi detaily, někdy ty detaily byly až příliš, takže si myslím, že mohla autorka něco málo ubrat, aby kniha nebyla tak tlustá, ale popravdě mně tloušťka vůbec nevadí. Na tuto knihu jsem dělala recenzi, takže se na ni můžete podívat SEM, abyste věděli o čem kniha je.

Červnové přírůstky do mé knihovny

30. června 2016 v 20:36
Krásný čtvrtek přeji, dneska je poslední den června a to znamená, že sem musím dát knižní přírůstky. Nemusím, ale chci.
V minulých přírůstcích jsem psala, že si v měsíci červen pořídím maximálně 5 knih. Tak to se trochu víc nepovedlo. Mám 14 nových knížek. 4 jsem dostala a 10 knih jsem kupovala po slevách, takže jsem neutratila zase tolik peněz. V červenci si opravdu koupím za své peníze maximálně čtyři knihy, musím se krotit, protože mám plno knih na čtení doma.

Teď už se jukněte do celého článku, kde zjistíte, jaké knihy jsem si koupila či dostala a kolik která stála.

Přečtené knihy za květen 2016

2. června 2016 v 18:57
Dobrý večer mé čtenářky. ♥
Červen je tu a já Vám přináším první článek o přečtených knihách. Tentokrát se jedná o přečtené knihy za květen. Budu se snažit sepsat článek tak, abych tu byl vždy v prvním týdnu nového měsíce. Snad se mi bude dařit, protože nemám moc ráda články, které musím vydat na konci či na začátku měsíce, proto jsem přestala psát měsíční oblíbence.
A teď už se vrhneme na knihy, které jsem přečetla, třeba Vám dám inspiraci, jakou knihu si pořídit nebo vypůjčit v knihovně.

___________________________________________________

Dvojčata - Saskia Sarginson

Jako první knihu jsem přečetla Dvojčata, vzala jsem si ji na čtení, protože jsem si ji koupila v levných knihách a po cestě domů jsem si ji rozečetla, takže bylo jasné, že ji musím dočíst. Bohužel se mi kniha moc nelíbila, i když se četla vcelku rychle. Příběh byl dobrý, ale byl napsaný dohromady s minulostí a přítomností. Občas jsem tak nevěděla, jestli čtu minulost nebo budoucnost a také jsem nevěděla jestli čtu z pohledu jednoho dvojčete nebo druhého. Trošku chaos.
Doporučuji knihu jen těm, kteří na ni narazí v levných knihách, protože kniha Dvojčata není tak dobrá, abychom za ni dali 250Kč.
RECENZE na ni ZDE.

Květnové přírůstky do mé knihovny

24. května 2016 v 16:45
Krásný dobrý podvečer čtenářky moje.
Příští týden už je červen, to snad není možné, že? Čas běží moc rychle, nic nestíhám. Chtěla bych, aby den měl tak 60 hodin. Jelikož je tedy skoro konec měsíce, ukáži Vám další mé knižní přírůstky, protože si už žádné další knihy v tomto měsíci nekoupím.
V měsíci květen jsem si pořídila 12 knih, což je o jednu víc, než v dubnu. Jelikož mám doma hodně knih na čtení, tak jsem se rozhodla, že v červnu si pořídím maximálně 5 knih. Snad číslo nepřekročím.
A teď už se podívejte do celého článku, kde uvidíte jaké knihy jsem si pořídila v květnu.

Kde nakupuji nejraději knihy?

15. května 2016 v 6:58
Dobré ráno, dneska jsem se rozhodla napsat pro Vás krátký článek o tom, kde nakupuji knihy. Jelikož jsem taková, že za knihu 250Kč prostě nedám, tak mě napadlo ukázat Vám mé tipy, kde sháním levně knihy. Mám takové tři oblíbené "stránky" kam chodím skoro každý den a kochám se novinkami v akcích a výprodejích.


Jako první jsem zvolila schválně databazeknih.cz, protože tam chodím každý den a koukám, zda někdo nepřidal do bazaru knihy, které potřebuji. Mám teď rozjednané čtyři obchody, takže očekávám dvě knihy zítra a další asi až ke konci týdne. Ještě se mi nikdy nestalo, že by mě někdo okradl nebo, že by mi došla kniha zničená. Pokaždé mi dorazila kniha v pořádku a i dost rychle. Na databazeknih.cz jsem registrovaná pod nickem RONNIE SPARKS. Stránka je i hodně dobrá v tom, že si zjistíte, zda má kniha, kterou chcete cenu číst. Stránku velmi doporučuji.

Dubnové přírůstky do mé knihovny

11. května 2016 v 12:24
Konečně jsem uskutečnilo, to co jsem chtěla uskutečnit již dávno. Založila jsem novou rubriku "KNIŽNÍ POVÍDÁNÍ". Jelikož čtu hodně a velmi ráda, tak i ráda knihy kupuji, proto jsem se rozhodla psát každý měsíc článek o knihách, které jsem si koupila, a pak i článek o knihách, které jsem přečetla. Snad Vám dám třeba tipy na dobré knihy.

Dneska se podíváme, které knihy jsem si pořídila v měsíci duben.
Jejich celkem 11, podle mně je to dost knih. 4 knihy mám už přečtené a jednu rozečtenou.

Přečtené knihy za rok 2015

4. ledna 2016 v 9:39
Krásné dobré ráno. Bohužel odpočinek a pohoda končí. Začíná mi peklo v práci. Snad to přežiju a dočkám se alespoň volné soboty.
Dneska bych Vám chtěla ukázat kolik knih a jaké jsem přečetla za rok 2015, protože jsem sem dávala v lednu výzvu, ve které jsem si stanovila 100 knih. Proč tolik? Protože mám občas líné období a vůbec nečtu, přitom mi doma leží několik nových knih. Myslela jsem si, že když si budu připomínat výzvu, donutí mě vzít si knihu a číst. Někdy se mi to povedlo, ale někdy jsem byla fakt líná a raději jsem si vybarvovala antistresové omalovánky.

Nakonec jsem přečetla vcelku dost knih, ale ke stovce se to číslo vůbec nepřibližuje. Na rok 2016 jsem si stanovila číslo 70.
 
 

Reklama