Slevy pro Vás ZDE.

-Mikiny

Mikiny a bundy z e-shopu MAGIC-OUTLET.CZ

24. dubna 2016 v 10:31
Dneska Vám přináším tip na e-shop, na kterém můžete sehnat sportovní oblečení za dobré ceny. Jedná se o suprový e-shop WWW.MAGIC-OUTLET.CZ. Mají jak dámské, tak i pánské oblečení. Řekla bych, že mají i dost velký výběr od různých značek. Jako např.: Londsdale, Lee Cooper, LA Gear, Donnay, Puma, Karrimor atd...

Proč Vám o tom píšu? Protože jsem se tu už několikrát zmiňovala o tom, že sháním sportovní mikiny, alespoň dvě. Bohužel ve sportech mají mikiny hodně drahé, takže mi nezbylo nic jiného, než se podívat na internet. Narazila jsem právě na tento e-shop a nestačila jsem se divit, jak mají mikiny levné. Do 400Kč se u nich dá sehnat moc pěkná mikina a značková.
Nakonec jsem si nekoupila jen dvě, ale rovnou tři. Ty Vám ukážu, až mi dorazí.

Jelikož už začíná být tepleji, vyrážím ven jen s mikinou, svetrem nebo tenkou jarní bundou a já tu pro Vás mám teď malou ukázku právě těchto tří vršku.

MIKINY
Nemohla jsem si vybrat, které si vezmu, protože mají tolik krásných, že jsem u vybírání strávila celý večer. Nakonec jsem si vybrala a všechny tři jsem si vzala ve velikost S. Nevím jestli jsem udělala správně, protože všechny tři jsem si vzala bez zapínání, tak uvidím, jak mi padnou.
Každopádně tady je šest mikin, které mě dneska na e-shopu zaujaly. Prozradím Vám, že tu druhou jsem si objednala.

Sportovní krásné mikiny

11. března 2016 v 16:41
Krásný pátek přeji, užívala jsem si pohodu v práci, takže jsem na počítači moc nebyla. Doženu to všechno dneska večer. Zatím tu pro Vás mám tip na e-shop, kde můžete sehnat krásné sportovní mikiny a nejen je. Já se chystám pořídit sportovní mikiny dvě, ale ještě nevím kde si je koupím.
E-shopu BEZVASPORT.CZ je vcelku i dost levný a dají se u nich sehnat krásné kousky. Znáte e-shop?

Nejvíc se mi líbí první dvě a Vám?

Moc pěkné tenčí mikiny z OXYD.CZ

10. prosince 2015 v 17:52
Dobrý večer, dneska bylo všechno tak zmrzlé, že už si přeji sníh.
Včera večer jsem tak různě koukala po internetu, co bych Vám sem mohla dát zase na ukázku a objevila jsem e-shopu WWW.OXYD.CZ, který jsem asi viděla poprvé. Nejvíc mě na něm zaujaly mikiny, které jsou tenčí a vypadají jako triko s dlouhým rukávem. Všechny mají teď za 249Kč, což je suprová cena.
Mně se nejvíc líbí první tři. Vzala bych si první určitě a pak tu třetí. Všechny tyto v ukázce mají i v jiných barvách. Máte rádi tyto mikiny?

Moc pěkná mikina z piperi.cz

17. srpna 2014 v 10:10
Zdravím!
Dneska jsem se mrkla na e-shopy, které mám v menu dole a narazila jsem u PIPERI na novinky. Mají krásné legíny a kalhoty, ale já tu pro Vás mám na ukázku moc zajímavé a pěkné mikiny. Někdy v minulosti jsem Vám sem dávala podobné, ale s nápisem, tyto jsou bez nápisů a jsou podle mě moc pěkné. Já tu mám jen šedivou a korálovou, ale mají ještě i jiné barvičky.
Líbí se Vám?

Po dlouhé době mikiny z I-moda

2. ledna 2014 v 9:19
Ahoj holky,
už jsem doma. Na Moravě to bylo moc fajn.

Hned po ránu jsem našla hezké mikiny z I-MODA.
Když už mikinu, tak chlupatou. Nemusím ten tip mikin jako jsou ty tři poslední.

Slaboučké mikiny od I-MODA

20. listopadu 2013 v 8:23
Mám tu pro Vás nové mikiny, které jsou opravdu slaboučké, jsou to spíše trička s dlouhým rukávem.
Našla jsem je na e-shopu I-MODA.
První, druhý a předposlední jsou vážně super.

Mikiny Roxy

27. září 2012 v 11:35
Krásné mikiny od značky Roxy z www.usafashion.cz na stránkách mají i jiné pěkné mikiny od jiných značek.

IRON FIST mikiny

28. března 2012 v 20:44

www.ironfist.cz

Mikiny z I-moda.cz

13. března 2012 v 19:45

Mikiny od Abbey Dawn

13. února 2012 v 12:22

Mikiny z freshlabels.cz

14. listopadu 2011 v 9:27

Mikiny New Breed Girl

19. října 2011 v 10:33

Dámské mikiny podzim 2011

7. září 2011 v 21:05
Do nevyzpytatelného podzimního
počasí se nehodí žádný jiný druh oblečení lépe než-li mikinka. Je všestranná, a proto ji můžete využívat celý podzim. Existuje také mnoho druhů a střihů. Do chladného ráno vyjděte v zateplené mikině přes hlavu, odpoledne se babím létem projděte v klasické mikině na zapínání, aby jste si ji mohly kdykoliv, když vám bude teplo rozepnout a večer, kdy počasí začíná připomínat zimu, si vezměte mikinu s kapucí, která není jen na to, aby vám při dešti nezmokly vlasy, ale také na zateplení celé hlavy, ze které uniká nejvíc procent tělesného tepla.

Mikiny z i-moda.cz

5. září 2011 v 20:40

Super mikiny Rockit

10. srpna 2011 v 10:10

Mikiny z freshlabels.cz

3. srpna 2011 v 21:11

Mikiny s kožíškem-Připrava na jaro!

27. února 2011 v 13:13
Příchod jara se blíží a vy ještě nevíte, jak bude váš look v tomto období vypadat? Jestli spíše zvolit lehkou jarní bundičku či originální vestu, maxi svetr nebo obyčejnou mikinu? Pro všechny, kteří v tomto problému zatím nemají jasno, tu mám unikátní tip v podobě mikinek s kožíškem! Pro příchod teplé jarní sezóny jsou naprosto ideální. Nebudete se v nich potit ani vám nebude úplná zima. Vybrat
si můžete ze všech střihů, barev i značek, a proto se vám vaše mikinka s kožíškem bude hodit pravděpodobně ke všemu.

Mikiny s kožíškem můžeme rozdělit do dvou skupin, kdy v první slouží kožíšek, jako doplněk a v druhé, jako dobrý pomocník. Doplňkový kožíšek na mikině nemá, dá se říci žádnou prospěšnou funkci, krom toho, že vypadá dobře. Všichni ho určitě moc dobře známe. Vyskytuje se nejčastěji kolem okrajů kapucí, rukávů či dolních okrajů mikin. Nás ale spíše zajímají mikiny, které mají užitečný kožíšek uvnitř. Tento kožíšek budeme milovat, jelikož nás, ještě ne v úplně hřejivém počasí, dokáže dokonale zahřát. Pojďme tedy okouknout již zmiňované střihy, barvy a výrobce těchto mikinek.

Adidas mikiny z queens.cz

10. února 2011 v 19:48
dfgh

X wear sport mikiny 2011

4. února 2011 v 21:01
ů

Nový mikiny z jades24

1. února 2011 v 8:28
úú
 
 

Reklama