Slevy pro Vás ZDE.

-Moje články

První MEN BOX 2018

17. května 2018 v 10:30
Krásný upršený den přeji. Je vcelku i zima, ale dá se to přežít.
Dneska bych Vám ráda ukázala BOX PRO MUŽE, který mi dorazil v úterý.
Když jsem box otevřela, tak jsem měla radost, protože dali do boxu dva časopisy. Já mám časopisy v boxu velmi ráda. Nekupuji si je totiž, tak mi pokaždé časopis udělá radost.
Nechala jsem přítele, aby se podíval, co v boxu je. No a ze všeho má radost. Není v boxu věc, kterou by nechtěl.
Já jsem překvapená z produktů, jelikož jsou vážně super a vím, že přítelovi udělali radost.
V celém článku uvidíte všechny věci, které byly v boxu.

Májový GLANC BOX 2018

10. května 2018 v 18:27
Krásný večer přeji.
Dneska hrajeme z Ruskem. Koukáte na Mistrovství světa v hokeji? Já ano, baví mě pokaždé když je. Mám hokej spojený s grilovačkou a pivem, takže při každém zápasu jím maso. Vcelku to přeháním, po hokeji si musím dát pauzu a udělat si takový menší pust.
Dneska bych Vám ráda ukázala Májový Glanc box, který mi dorazil včera.
Udělal mi velkou radost, jelikož jsem nepočítala s tím, že mi dorazí. Obsah boxu mi udělal taktéž velkou radost. Tento box je mnohem lepší než ten předchozí, dokonce bych řekla že je nejlepší, co kdy poslali.
Určitě mrkněte do celého článku, ve kterém uvidíte, co bylo v boxu.
Já jsem na 100% spokojená i přítel říkal, že je to nejlepší glanc, co jsme kdy měli.

JARNÍ GLANC BOX 2018

19. března 2018 v 15:56
Krásné pondělí, sice mrze, ale jinak jekrásně.
Dneska tu mám pro Vás článek, ve kterém najdete JARNÍ GLANC BOX 2018. Dorazil mi v pátek, ale bohužel jsem byla přes víkend pryč.
Co bylo v boxu? 7 produktů. A ani u jednoho produktu jsem si neřekla, že je to kravina. Všechny produkty využiji a na některé se vážně těším až je zkusím. Myslím si, že tento box byl lepší než předchozí Glanc box z roku 2017.
____________________________________________________

Silan Aromatherapy+ (69,90Kč) - Kokosovou aviváž jsem ještě nikdy neměla. Kupuji si aviváže v Německu, používám ty nejlevnější, které nádherně voní. Tento silan mě velmi zaujal. Voní vážně nádherně. Je to čistá kokosová vůně. Už se těším až ji vyzkouším.
Perwoll Care&Regresh (119,90Kč) - Tak to zní skvěle. Prý postupně uvolňuje parfémovou složku během nošení až po dobu 24 hodin. Prací gely se také kupuji v Německu, práškové prášky už nekupuji. Na tento Perwoll jsem opravu zvědavá. Těším se na něj, jelikož nádherně voní.

Připomenutí slevy a má objednávka

16. března 2018 v 12:19
Krásný den přeji.
Celý den zatím prší. Takže popíjím čaj, pracuji z domu a pomalu se chystám na větší úklid.

Chtěla bych Vám připomenout slevu, která platí do konce března. Myslím si, že je to fajn sleva, tak se určitě mrkněte na e-shop. Třeba se Vám tam něco zalíbí a slevu využijete. Já jsem dneska slevu využila a objednala jsem si tři věci. Ukážu Vám je v dnešním článku a až mi věci dorazí, tak Vám je samozřejmě ukážu v článku o nákupu, ve kterém uvidíte, jak věci doopravdy vypadají.

Sleva 10% na nákup na e-shopu ZBOŽOMAT.CZ

STAČÍ ZADAT KÓD: GoodModa


1. Lapač vlasů a chlupů do pračky - Tato maličkost mě velmi zaujala. Jelikož máme dvě kočky a mně padají dost vlasy, tak bych ráda takovou věc do pračky zkusila. 59Kč není moc, takže jsem si na zkoušku lapač objednala. Snad bude dobrý, protože moje vlasy jsou fakt už otravné na vypraném prádle.
2. Žárovka na drink 400ml - Už v článku o slevě, jsem psala, že se mi tato sklenice moc líbí. Objednala jsem zatím jen dvě. Pokud budou perfektní, tak objednám další, abych je měla na drinky pro návštěvy.

JARNÍ GLANC BOX, objednejte nyní se slevou

3. března 2018 v 10:21
Krásnou mrazivou sobotu.
Dneska tu pro Vás mám SLEVU a také takové upozornění, že bude JARNÍ GLANC BOX. Já si ho už objednala a těším se na něj zase hrozně moc. Pokud jste doteď Glanc box nikdy neměli, tak máte šanci si ho objednat teď, a dokonce o 50Kč levněji. Což je docela dobrá cena. Glanc by měl dorazit někdy v březnu, pokud si box objednáte, tak Vám na mail přijde upozornění, kdy Glanc box dorazí.

Vy jako mé čtenářky/čtenáři si můžete JARNÍ GLANC BOX objednat se slevou 50 Kč při zadání kódu, který najdete níže.

Slevový kupón: CYX2YVLUNW

BRANDNOOZ.CZ

Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks

Sleva 10% na nákup na ZBOŽOMAT.CZ

23. února 2018 v 10:39
Krásný pátek přeji.
Dneska tu pro Vás mám článeček se slevou, kterou můžete uplatnit na nákup na e-shop ZBOŽOMAT.CZ, kde mají zajímavosti, ale i pěkné užitečné věci. Do celého článku jsem Vám dala skvělou ukázku toho, co můžete na e-shopu najít, jsou to převážně věci, které zaujaly mě. Můžete se inspirovat, nebo si projeďte přímo e-shop, kde toho mají vážně hodně, ale všechno mají krásně zařazené v kategoriích, takže můžete hledat věci podle nich.

Sleva 10% na nákup na e-shopu ZBOŽOMAT.CZ

STAČÍ ZADAT KÓD: GoodModa

Univerzální látkový obal na knihu (postup)

6. února 2018 v 9:23
Krásný den všem,
dneska budeme tvořit. Doufám, že se máte skvěle, protože já mám tak dobrou náladu. Včera jsme s mamkou šily obal na knihu, který jsem si chtěla objednat na internetu, ale pak jsem si řekla, proč si prostě neušít vlastní? A tak jsem hledala na internetu nějaké pěkné látky, chtěla jsem látku se sovičkami. Narazila jsem na krásnou bavlněnou látku s potiskem soviček na e-shopu MAMTEX.CZ, podklad sov je bordó barva, kterou mám moc ráda, takže bylo jasné, že přesně takovou látku chci na obal.
Koukala jsem na různé obaly na internetu a líbí se mi obaly, které mají látku uvnitř jinou než na povrchu. Takže jsem k sovám zvolila jednoduché bílé tečky na šedém podkladě. Myslím si, že k sobě látky jdou.
Určitě je dobré mít v obale výplň, na první fotce vidíte vatelín, ale ten jsem nakonec do obalu nadala a raději jsem zvolila sakon.
S obalem mi pomohla mamka, jelikož má dílnu s šicími stroji. I když jde obal ušít ručně, raději jsme ušily s mamkou obal strojem.
Postup s fotkami najdete v celém článku. Doufám, že je popis srozumitelný, pokud ne, tak vše pochopíte z fotek.

Třetí a poslední Glanc box v roce 2017

25. prosince 2017 v 16:33
Krásné svátky přeji. Doufám, že si užíváte volna s cukrovím a rodinou.
Na GLANC BOX jsem se těšila hrozně moc, jelikož mám tyto boxy ráda. Pokaždé v nich najdu něco nového či zajímavého. V zimním glanc boxu byl časopis Top class, což je katalog pro snoby. Hodinky za 300tis, kabát za 44tis, luxusní auta, hotely atd...katalog opravdu pro pracháče, já si ho ráda prohlédla, ale nikdy by mě nenapadlo si ho koupit.
Těšila jsem se na obsah a byla jsem mile překvapena, i když přítel radost neměl snad z ničeho.
Co bylo v zimní GLANC boxu? Mrkněte do celého článku.

Druhý Glanc box 2017 (letní)

17. června 2017 v 15:14
Krásné odpoledne, dneska bylo tedy pěkně hnusně. Skoro celý den jsem byla pryč, takže teď dopíšu článek a zalehnu ke knize, protože jsem totálně vyřízená.
Včera mi dorazil další GLANC BOX, druhý v tomto roce. Přivezla mi ho mamka dneska, protože mi dorazil k mamce do práce. Líbí se mi snad všechno, takže jsem velmi spokojená. I přítel box chválil, takže opět spokojenost. Jelikož bydlíme sami, tak se nám všechno hodí. Pro mladší glanc box asi nebude, protože jsou v boxu převážně produkty do domácnosti. V tomto boxu jsem našla i masku, kterou jsem si chtěla objednat, takže jsem za ní velmi ráda.
Teď už se mrkněte do celého článku, kde uvidíte, co bylo v boxu.

Sleva 14% na MIXIT.CZ

22. května 2017 v 17:18
Dobrý podvečer, dnešek jsem přežila vcelku dobře, zítřek bude horší.
Projížděla jsem zase nějaké ty slevičky na portálu KUPONKA.CZ, protože jsem si chtěla udělat něčím radost, a když seženu něco pěkného ve slevě, tak mám ještě větší radost. Bohužel jsem si zatím nic nevybrala, ale zaujala mě sleva na MIXIT.CZ.

Určitě znáte značku MIXIT, je totiž velmi známá značka müsli tady u nás v ČR. Hodně ji představují youtuberky, všude na internetu jsou reklamy atd... Mně se ne mixit líbí to, že si můžete sami namixovat své müsli podle chuti. E-shop mají krásně přehledný, takže si můžete namixovat müsli jednoduše.
Mají i sušené ovoce, mixitky, sušenky a kaše. Měla jsem jen višňovou mixitku a ta mi vůbec nechutnala.

Slevu na produkty získáte tím, že v košíku napíšete heslo: narozeniny.

Měli jste někdy něco od značky MIXIT? Využijete jejich narozeninovou slevu?

20% sleva na GRADA.cz

29. dubna 2017 v 14:29
Zdravím všechny a přeji krásnou sobotu,
dneska budu celý den na závodech, takže jsem přednastavila článek s další slevou, kterou jsem pro Vás sehnala.
Jedná se o slevu 20% na e-shop GRADA.CZ, kde jsou KNIHYYYY. Takže ji určitě využijte, když budete objednávat, protože se podle mě sleva 20% vyplatí, je to docela dost velká sleva.
Tak snad máte radost, protože já mám velkou radost, že mi e-shop slevu pro Vás poskytl a i já ji někdy využiji, protože sleva platí až do konce roku.

20% sleva na knihy a e-knihy

Stačí zadat kód: goodmoda

Slevu nelze sčítat s jinými slevami a platí do 31.12.2017

První Glanc box 2017

23. března 2017 v 18:22
Krásný večer přeji, dneska Vám bohužel v rychlosti ukážu můj první Glanc box v tomto roce.
Dorazil mi včera, ale dostal se ke mně až dnes. Byla jsem velmi překvapená, jak je lehoučký. Bála jsem se, že uvnitř bude jen jeden produkt. Naštěstí box neobsahoval jen jeden produkt, ale rovnou šest.
Narovinu...čekala jsem více drogérie, jako např. aviváž, savo atd..v tomto boxe byla spíše kosmetika. Nevadí mi to, ba naopak jsem radši.
Co jsem v glanc boxu našla? Mrkněte do celého článku.

Krásné hadříky a sleva 20% na Damske-obleceni.com

20. března 2017 v 7:00
Krásné dobré ráno. Doufám, že jste vykročili do nového týdne tou správnou nohou. Tento týden bude pro mě velmi dlouhý, mám plno práce a žádné volno.
Kdysi dávno jsem s mamkou objednávala z jednoho e-shopu, na který jsem asi nějak zapomněla. Nedávno jsem na něj narazila znovu a zjistila jsem, že mají opravdu nádherné kousky. Převážně mají elegantnější oblečení a řekla bych, že jejich ceny jsou super. Takže jsem si zkusila opět něco objednat a rovnou jsem jim napsala, zda by mi nemohli poskytnout pro mé čtenářky slevičku. Byli tak hodní, že nám dali 20% slevu, což je opravdu dost.
Hadříky, které mi už od nich dorazily Vám ukážu do konce tohoto týdne, abyste věděli, zda se vyplatí na e-shopu něco objednat.
E-shop se jmenuje DIVA PARIS (damske-obleceni.com)

Od 20.3. do 31.3. sleva 20%, kód: goodmoda

V celém článku najdete ukázku oblečení, které se mi líbí na e-shopu. Nevím, co dřív objednat. Strašně moc se mi líbí druhý kabátek, první šaty a první sukně.
Doufám, že slevu někdo z Vás využije, protože 20% je vážně skvělá sleva.

Legíny, topy a sleva 10%

18. února 2017 v 20:08
Dobrý večer mé čtenářky. Právě jsem si udělala kávu a jdu koukat na druhou sérii Cizinky. Jak jsem nemocná a doma, tak mám přetočený režim, což není dobré, ale zatím mi to nijak nevadí.

Venku to vypadá na jaro. Takže už pokukuji po jarním oblečení. Převážně hledám kalhoty, tlustší pohodlné legíny a trika s dlouhým rukávem, ale pěkné, né obyčejné.
Ty červené jegginy jsou krásné, ale asi bych si je vzala v jiné barvě. 690 Kč sleva 10%, tedy -69 Kč...no ještě popřemýšlím.

Zatím jen ukázka z e-shopu STYLE-MODA.CZ. Topy s dlouhým rukávem a jeggíny, nebo-li tlusté legíny.

Kód na slevu 10%: goodmoda10

Z e-shopu Blancheporte

4. února 2017 v 17:38
Krásný podvečer.
Koukám na internetu po nějakých legínách do práce. Chci originální, kvalitní a pěkné, ale zase nechci aby stály nad 500Kč. Při hledání jsem objevila opět e-shop BLANCHEPORTE, mají vcelku pěkné legíny, ale hlavně mě zaujaly ceny, nejen legín. Řekla bych, že tento e-shop je velmi podobný Bonprixu, z tohoto jsem ještě nikdy neobjednávala, takže nevím jaká je kvalita.

Našla jsem i slevu na e-shop na portálu Kuponka.cz, kde mají zase plno slevových kuupónů.

Pokud jste někdy z tohoto e-shopu objednávali, dejte mi vědět, jaká je kvalita oblečení.
V celém článku najdete menší ukázku oblečení, které mě na e-shopu zaujalo.

E-shop Vmzona.com znáte?

25. ledna 2017 v 15:07
Neustále mi na facebooku vyskakuje reklama na e-shopu Vmzona.com. Několikrát jsem na e-shop klikla a vždy jsem si jen řekla, že mají krásné a levné věci. Před týdnem jsem už neodolala a zkusila si objednat dvoje legíny a jedno tílko. Věci nejsou z Česka, takže jsem se trošku bála. Naštěstí se neplatí za objednávku předem, poštovné sice skoro 100Kč, ale to se dá odpustit, když mají hadříky za tak suprové ceny. Až mi objednávka dorazí, určitě věci nafotím a dám vědět, jak jsou kvalitní.

Znáte tento e-shop? Máte s ním nějaké zkušenosti?
Mají opravdu krásné hadříky. Už se těším na své legíny, protože na obrázku vypadaly moc hezky.

Poštovné zdarma na Bonprix.cz

19. ledna 2017 v 15:13
Nestíhám, nálada není. Furt jen pracuji. O víkendu opět práce a příští týden mě čeká další perný týden, takže bohužel blog tak nějak zanedbávám. Nezlobte se.
Poštovné zdarma na Bonprix.cz a to díky stránce Kuponka.cz. Myslím si, že právě na Bonprix se taková sleva vyplatí. Mají momentálně krásné svetříky a už i dokonce letní/jarní šaty. Mě zaujaly první legíny, jsou veselé, a přesto vypadají moc pěkně.
Nakupujete na Bonprix.cz?

Sleva na Answear.cz

20. prosince 2016 v 15:38
Dobré odpoledne přeji. Opět jsem koukala na různé slevy a našla jsem další velmi zajímavou na webu Kuponka.cz.
Jedná se o slevu na e-shopu Answear.cz, kde mají vážně krásné kousky, vůbec jsem e-shop neznala, takže jsem docela koukala, co mají za krásné věcičky. Nejspíše slevu využiji, ale ještě nevím, co si koupím, potřebovala bych kalhoty, mikiny i nějaké cardigany..
Sleva trvá do 23.prosince. Slevový kód: XMAS Vám zaručí slevu 20% na novinky a 10% na již zlevněné kousky. Doprava je zdarma, takže se sleva vážně vyplatí.
Už jste objednávali z tohoto e-shopu?

Můj pátý GLANC BOX

16. prosince 2016 v 16:23
Dobrý večer,
dneska jsem po práci měla docela honičku, ale vše jsem stihla a teď jen úklid a praní.
Včera mi dorazil další Glanc box, neměla jsem včera vůbec čas a ani chuť Vám sem dát článek. Dneska sice musím uklízet a chystat věci na Vánoce atd...ale alespoň chvilku času jsem si našla, abych Vám ukázala, co jsem našla v tomto Glanc boxu.
Tentokrát jsem vcelku spokojená, přítel říkal, že je slabší než minulý, na který se můžete mrknout SEM.

Velmi zajímavá sleva na Tchibo.cz

30. listopadu 2016 v 18:18
Včera večer jsem prozkoumávala web Kuponka.cz a hledala jsem nějaké zajímavé slevy, protože stále každý ještě hledá zajímavé dárky k Vánocům pro své blízké. Našla jsem slevu na e-shopu Tchibo.cz. Když koupíte 1 výrobek budete mít 5% slevu, když 2 výroky, tak 15%. A více jak 3 produkty, dostanete 25%. Doprava je celkově zdarma. Pro mně je to velmi zajímavá sleva.

Koukala jsem jaké mají zajímavé kousky a jako jsem překvapená. Nevěděla jsem, že má Tchibo, tak pěkné věci. Např. hezké papuče, sportovní legíny, celkově pěkné oblečení, jak pro může, ženy tak i děti. Mají moc pěkná pyžama. Šperky mají také a přesně bych věděla, co objednat mamce. Asi si u nich každý něco najde.
Už jste objednávali z Tchibo.cz? Já to asi zkusím, když je taková skvělá akce. Ke slevě je totiž doprava zdarma.


 
 

Reklama