Slevy pro Vás ZDE.

-Moje články

Zhlédnuté filmy za květen 2015

31. května 2015 v 12:04
Zdravím,
právě jsem přijela domů a zase odjíždím, takže opět nemám čas mrknout se na vaše blogy, včera jsem nějaké obešla a docela mě zaráží, jak některé bloggerky neustále ruší a obnovují své blogy. Zajímavé no. Já mám blog od roku 2008 a pokud není čas, tak není čas a blog nerušíš, článek udělám, až čas bude.

Za květen jsem zhlédla 11 filmů a docela zajímavé.

Swap s Vall

23. května 2015 v 8:47
Krásné dobré ráno, vyspala jsem se vážně moc dobře, i když jsem vstávala zase nějak moc brzy. Udělala jsem si snídani a vrhla jsem se na dopsání tohoto článku.

Už dlouho jsem chtěla udělat s někým swap, ale nevěděla jsem s kým a hlavně jsem se bála, že narazím na nějakou podvodnici. Z ničeho nic mi přišel před asi měsícem mail od Vall, jestli bychom si vyměnili balíček. Hned jsem řekla ano a domluvili jsme se na pár detailech.

Swap je tedy s Vall, která má blog: http://vaja121.blog.cz.
Mrkněte do celého článku, kde uvidíte, co mi Vall koupila.

Zhlédnuté filmy za duben 2015

6. května 2015 v 15:42
Za měsíc duben jsem zkoukla jen 6 filmů, protože jsem měla náročný měsíc v práci, a když jsem přišla domů, chtěla jsem se smát a odpočívat. Oblíbila jsem si streamera FattyPillow, kterého jsem začala sledovat místo filmů a někdy je s ním opravdu legrace.

Má sbírka nepopsaných pohledů

20. dubna 2015 v 18:36
Včera jsem přemýšlela, co Vám sem dám za článek na pondělí a napadlo mě, že bych Vám mohla ukázat, co sbírám už od malička.
Sbírám pohledy, které jsou nepopsané. Začala jsem je sbírat, když jsem byla malá s kamarádkou. Nakupovali jsme si je spolu a u ní doma jsem si je i vyměňovaly. Byla to sranda a bavilo mě to. Dneska je sbírám málo, když zajdu do papírnictví pro něco, vždy si k nákupu přihodím pár pohledů.

Mrkněte do celého článku, kde se dozvíte, kolik pohledů mám.

Peníze zpět za vaše objednávky?

13. dubna 2015 v 7:01
Zdravím všechny, dneska tu pro Vás mám zajímavý článek, tak doufám, že si uděláte chvilku a článek si přečtete.
Na internetu jsem narazila na web PLNÁPENĚŽENKA.CZ, tak jsem se ze srandy přihlásila, abych zjistila, co to je a jestli to vůbec funguje.
Měl by to být web, ze kterého jdete do různých e-shopů a po objednání se Vám vrátí určité procento z ceny zpět. E-shopů je tam opravdu hodně, jako např.: ALIEXPRESS.COM, kasa.cz, mall.cz, bonprix.cz, zoot.cz, choies.com atd...na další e-shopy se podívejte k nim, je jich fakt hodně.

ZKUŠENOST
1.) REGISTRACE - Při zaregistrování jsem okamžitě dostala 50Kč jako odměnu, řekla jsem hmm dobrý a co dál?
2.) PRVNÍ OBJEDNÁVKA - Jelikož jsem chtěla objednat přítelovi dárek k narozeninám, zkusila jsem ho objednat na kasa.cz přes tento web, jestli to bude vážně fungovat. Po objednání se nic nedělo a já měla strach, že mi nic nevrátí, po asi 45minut mi přišel mail, ve kterém bylo oznámení o nové registrované odměně. Tedy, že se mi na účet připsala odměna, ale vyplatí se mi až po nějaké době.
TAKŽE ZATÍM VŠE KLAPE, BUDU DÁLE OBJEDNÁVAT PŘES TENTO WEB. Je to jednoduchý zdroj, jak získat pár kaček.

Mrkněte do celého článku, kde najdete ještě nějaké informace.

Jak správně vybrat šperky?

3. dubna 2015 v 18:49
Dobrý večer,
dneska jsem vstávala tak brzo, že jsem konečně dokončila článek, který plánuji dát na blog už dlouho, jenže jsem ho uložilo do rozepsaných, místo toho, abych ho rovnou publikovala.
Jelikož sem pořád dávám různé tipy na šperky z různých e-shopů, tak jsem se rozhodla napsat i článek, ve kterém se dozvíte, jak správně vybrat šperk, i když sem většinou dávám ukázky bižuterie. K tomuto článku mě nakopla především stránka www.ozlatu.cz, kde mají plno zajímavých informací, ze kterých jsem čerpala a sepsala jsem tento článek.

Nevím jak Vám, ale mně udělá šperk jako dárek velkou radost. Nezáleží mi, jestli mi někdo dá šperk za 50Kč nebo za 1000Kč. Šperky mám ráda, a tak mi na ceně moc nezáleží.
Od přítele jsem zatím dostala dva kvalitní šperky. První šperk je velký stříbrný prsten, který mi dal, když jsme spolu byli přesně rok. Určitě myslel na budoucnost, proto vybral nejspíš dost drahý prsten. Dal mi ho ke krásné události a chtěl, aby mi dlouho vydržel.
Druhým šperkem bylo krásné malé stříbrné srdíčko na krk, po kterém jsem dlouho toužila. Koupil mi ho k Valentýnu tento rok. Opět vypadá dost draze, takže si myslím, že udělal skvělý kup a srdce mi vydrží opravdu dlouho.
Myslím si, že když se dává někomu šperk, k nějaké velké události měl by vydržet celý život, proto je důležité vědět jak šperk vybírat. A to se dozvíte v celém článku.

Zhlédnuté filmy za březen 2015

1. dubna 2015 v 17:30
Za březen jsem zkoukla opravdu hodně filmů, tak jsem je opět zapsala do seznamu a můžete se mrknout, na co jsem koukala. Srdíčka znamenají, že se mi filmy líbily.

Zhlédnuté filmy za leden a únor 2015

12. března 2015 v 15:52
Rozhodla jsem se, že Vám sem každý měsíc na začátku dám seznam filmů, které jsem zkoukla za předchozí měsíc.
Nechci na filmy dělat recenze, takže tu bude vždy jen seznam a u některých filmů bude ♥ což znamená, že se mi film líbil a mohu ho doporučit.
V celém článku najdete seznam zhlédnutých filmů za leden a únor.

Má sbírka laků

26. února 2015 v 8:23
Dneska jsem se rozhodla dát sem článek o mé sbírce laků, protože ho mám v rozepsaných děsně dlouho. Laky jsou má závislost, ale nový lak jsem si naposledy koupila asi před půl rokem :-D

Laky mám v šílené krabici, chtěla bych si koupit nějakou pěknou a stejně velkou. Určitě si musím pořídit jednu velkou a jednu malou, protože se mi laky do této velké už nevejdou.
Mrkněte do celého článku, kde se dozvíte jaké laky vlastním a jaké značky mám ráda.

Knižní výzva?

29. ledna 2015 v 7:15
Na internetu koluje další výzva, které se chci zúčastnit i já. Moc ráda čtu, a tak jsem se rozhodla, že se do výzvy zapojím. Nejprve jsem se nechtěla zapojit, ale pak jsem si řekla, že občas mám období, kdy jsem líná číst, i kdybych chtěla, takže by bylo dobré se zapojit do výzvy, na kterou pořád myslím, a tak mě to donutí číst.


Každý si určí kolik knih, chce přečíst za rok 2015.
Já si vybrala číslo 100, takže se budu snažit přečíst 100 knih.
V polovině roku sem dám článek, kolik knih jsem za ten půl rok přečetla.


Obrázky jsem si vyrobila sama.
Zapojili jste se také do této výzvy?


Můžete mě sledovat na instagramu: http://instagram.com/ronnie_sparks
Nebo mi můžete položit otázku: http://ask.fm/Ronnie_Sparks

Eshop CHOIES.COM

23. ledna 2015 v 5:24
Znáte e-shop www.choies.com?
Možná, že už jste o něm slyšeli u některých blogerkách na youtube. Bohužel jsem o hadříkách z tohoto e-shopu slyšela hodně negativní slova, ale i přesto jsem chtěla tento e-shop zkusit. Zkusila jsem se k nim zaregistrovat jako blogerka a dostala jsem 10% slevu na první nákup, takže jsem si objednala dvě malé a levné věcičky, abych e-shop zkusila. A hlavně abych zkusila kvalitu. Jestli věci dorazí v pořádku a budou se mi líbit, určitě si zase něco objednám.


Připravila jsem tu pro Vás malý wishlist, kde jsou věci, které se mi na e-shopu líbí. Dvě věci jsem si objednala a měly by přijít za 14 dní, asi. Určitě udělám recenzi.

Na e-shopu mají krásné plavky, takže ty budou určitě mojí další objednávkou. Květovaná sukně se bude hodit na léto. Triko s krajkou, je sice krásné, ale asi si ho neobjednám, protože se bojím kvality ušití. Už jsem viděla podobné s krajkou a byla to katastrofa. Nádherné triko s "koženkou", toto se mi moc líbí a přemýšlím, že si ho objednám také. Řetízek zlatý na krk s trojúhelníčkyma, je krásný. Nadkolenky, přesně takový chci. Prsten s hvězdičkama je super. Náramek, který chci koupit pro někoho jako dárek. Sukně s vysokým pasem a paletka.

Líbí se Vám něco z tohoto wishlitu?
Už jste někdo něco objednával z tohoto e-shopu?

 
 

Reklama