-Moje kočička

Moje kočičky po čtyřech měsících

13. září 2016 v 17:48
A dneska Vám něco málo povím o naší nové kočičce. Už sice není nová, ale stále ji tak říkám. 29.dubna tu byl první článek, kdy jsem Vám psala, že jsme pořídili naší kočičce kamarádku. Už je to docela dlouhá doba a dneska Vám můžu říct, jaké jsou pokroky.
Už ani jedna nesyčí. Jenom se z legrace honí a děsně u toho dupou. Moje kočička (Miley) občas na britskou (Lilly) vztyčí packy, ale myslím si, že to je z legrace. Obě si navzájem navštěvují wc i misky se žrádlem. Nevadí jim to, takže je to v pohodě. Sice spolu nespinkají, ale když jsou vedle sebe, tak jim to už extra nevadí.

Lilly stále řve, ale už víme proč a už neřve tolik jako dříve. Nechá se už i normálně hladit, sice to nevydrží tak dlouho, jako ta moje, ale jsme rádi, že se nechá alespoň občas pohladit či poškrabkat. Leží nám na posteli nejraději, ale jen na prostěradle, nějak nechce na peřiny. Abychom se mohli vyspat, tak obě zavíráme do obýváku a je vše v naprostém pořádku, spinkají tam a jsou klidné. Ráno, když otevřu dveře, tak mě obě přivítají.
Kamarádka pro mou kočičku po 11ti dnech

7. května 2016 v 11:41
Dneska je to 11 dní, co máme doma přistěhovalce. 29.tého jste tu mohli vidět fotky a příběh v článku KAMARÁDKA PRO MOU KOČIČKU.
No a jak se kočičky k sobě mají dneska? Moje kočička už chodí po bytě normálně, za což jsem ráda, protože předtím byla furt jen na svém škrabadlu u okna a nová kočička si chodila po celém bytě. Obě už normálně jí, pijí a chodí na wc. Moje kočička už ke mě i skáče, když sedím u pc. Nová kočička zjistila, že u okna si staví ptáci hnízdo, takže zabrala mojí kočičce místo na parapetu. Občas na parapet skočí i má číča a sedí vedle sebe, ale né moc u sebe, to pak nová kočka syčí. K sobě chodí zatím málo, čuchnou si k čumáčku a odejdou. Nová kočička ještě stále syčí, ale moje už je v klidu.

Nevím proč, ale nová kočička neustále mňouká. Má novou vodu, žrádlo má nasypané, wc vyčištěný, když si s ní začnu hrát, tak si hraje chvilku, pak začne mňoukat. Tak si ji vezmu k sobě, že se s ní budu mazlit, to jí baví chviličku, pak zase začne mňoukat. Asi si ještě nějak nezvykla. Právě teď, se natahuje packou na mně na židli a mňouká. Pohladím ji, ale to se jí zase líbí jen chviličku. Ještě to chce čas.

A teď už se mrkněte na pár fotek, které jsou ze zrcadlovky, a úplně dole v článku najdete pár fotek z mobilu.

Kamarádka pro mou kočičku

29. dubna 2016 v 15:48
Dlouho tu nebyly fotky jak přírody, tak i mé kočičky. Dneska sem dám konečně pár fotek na kterých je kočička, kterou ještě neznáte. Jedná se o naší druhou kočičku. Přítel jednou přišel s nápadem, že by chtěl pro mojí kočičku kamarádku, ale že by chtěl vyloženě britskou modrou kočku. Na to jsem řekla, že je mi to jedno, druhá kočka mi vadit nebude.

Když už bylo hledání kočičky aktuální, napsala jsem na fb do skupiny britská kočka a jedna paní mi dala kontakt na slečnu, která dávala pryč nádhernou britskou kočičku. Jelikož se stěhovala do zahraničí, tak si ji bohužel nemohla vzít sebou. Napsala jsem ji a za nějaké tři dny jsme si pro ni jeli.

Když jsme kočičku přivezli, tak prošmejdila byt, čuchla k mé kočičce a začaly prskat. Nová kočičky byla dva dny zalezlá. Třetí den, tedy dneska konečně začala všude možně chodit, dokonce začala jíst. Oblíbila si ležet na přítelovo židli nebo na pračce. Nás přijmula rychle, nechá se hladit, dokonce strká hlavu do našich rukou, abychom ji hladily, jen u toho ještě tak nějak divně mňouká a nahlas odfukuje. Myslím, že bude za pár dní v pohodě.

Jen ještě nechodí k mé kočičce, neustále na sebe koukají, a když jsou u sebe na dva metry, tak syčí, ale neperou se. V noci obě spí na svém místě a jsou v klidu. Snad si rychle zvyknou a budou si spolu hrát.

Teď už se mrkněte na pár fotek. Na té třetí zívá :-D

Fotky z 5tého března

13. března 2015 v 16:26
Opravdu dlouho jsem Vám sem nedala fotky mé kočičky. Musela jsem to napravit. Takže tu máte 6 fotek čičiny v její oblíbené poloze. V leže :-D je to lenoška.

Už spolu spinkají

17. září 2014 v 5:04
Moje kočička se už trochu udobřila a s kocourkem dokonce spinká. Jenže kocourek dost provokuje, takže když moje kočka spí, rád ji chytá ocas, bohužel to se mé kočičce nelíbí, dá mu několik facek packou a uteče.
Kocourek provokuje, i když moje kočička chodí po bytě, zatím si spolu nehrají, jen moje kočka mlátí malého kocourka a ten dál provokuje, tak snad se to časem změní a budou si spolu i hrát.

Kocourek mi usnul na klíně

16. září 2014 v 13:59
Včera mi kocourek usnul na klíně, když jsem byla u počítače. Fotila jsem sice kompaktem, ale fotky nejsou k zahození, tak tu pro Vás pár na ukázku mám.

Máme kocourka!

10. září 2014 v 17:32
Kdo sleduje můj blog, tak asi ví, že mám doma černou kočičku. Mamka se rozhodla, že si vezme od známé ještě kotě, protože až se odstěhuji, vezmu si kočičku s sebou.

Když jsem ho dala na sedačku v obýváku, moje kočka ho šla očuchat. Sotva si přičichla, tak začala prskat a odešla. Je to už šest dní, co ho máme a ještě se nespřátelili. Kocourek by si rád hrál, ale ta moje se straní a prská. Už ho, ale nechá, aby přišel blíž k ní.

Jenom zatím dvě fotky. Nemám tento týden vůbec čas, tak nestíhám nic.

Čičina ze dne 27.5.

28. května 2014 v 20:25
Dneska tu pro Vás mám ještě fotky mé kočky, které jsou ze včerejška.

10.3.2014 Zvědavka u okna

27. března 2014 v 18:50
Dneska tu pro Vás mám ještě pár fotek mé kočičky.

7.3.2014 čičina v nejvtipněší spící poloze

22. března 2014 v 10:53
Z téhle její polohy vždycky umírám smíchy :-D
Si lehne na hlavu a spí a nejlepší je když otevře to jedno oko.

5.3.2014 Zase lenoška

17. března 2014 v 6:46
Mám tu zase nějaké fotky kočičky, opět v lenošské poloze :-D

Fotky z 24.2.2014 opět má kočička

8. března 2014 v 14:38
Mám tu další fotky mé kočičiky, fotila jsem jí 24.2.2014. Od té doby jsem jí fotila ještě hodněkrát, takže se můžete těšit na další várku fotek.

Moje kočička z 2.2.2014

2. března 2014 v 12:06
Přítel mi často půjčuje zrcadlovku, tak se doma snažím fotit svojí čičinu, někdy je to vážně o nervy.
Ten den jsem jí fotila hrozně moc, ale povedly se jen tyto, jsou z 2.2.2014.

Fotky mé kočičky z 6.1.2014

25. února 2014 v 18:11
Dneska tu pro Vás mám fotky mé kočičky, kterou jsem fotila 6.1.2014.
Fotky se mi docela povedly.

Fotogalerie mé kočičky

29. října 2013 v 14:13
Na přání SMILE-LA jsem přidala pár fotek své kočičky.
Napíšu Vám také odkud je atd..
Měli jsme doma psa a já chtěla kočičku, jenže pes a kočka v bytě? Táta prostě zakázal...
V deváté třídě jsem chodila dost často ven s jedním kamarádem a u naší společné školy jsme uviděli tuto krásnou kočičku.
No a od té doby jsem za ní chodila skoro každý den. Kupovala jsem ji jídlo atd.. Doma jsem o ní básnila každá den!
Až jednou řekli ať ji donesu. Donesla jsem ji, odvezli jsme ji na veterinu na vyšetření a teď je u mě doma.
Je to moje zlatíčko.
Jelikož jsem tehdy měla moc ráda Miley Cyrus, jmenuje se Miley. :-D
 
 

Reklama