Slevy pro Vás ZDE.

-Nehty

Žluté nehty jsou IN

17. dubna 2011 v 12:07
Nalaďte se letně.
Žlutý lak na nehty dobyl Paříž. Všichni víme, to znamená jediné - brzy si získá i zbytek světa. Žlutá na nehtech je jednoduše IN. Výrazná, pozitivní, na letní měsíce byste těžko našli vhodnější barvu. Top odstín sezony dodala opět značka Chanel - La Vernis 577 Mimose. Svou žlutou nabízí i Essie, jmenuje se Shorty Pants. Komu budou připadat odstíny příliš křiklavé, může se poohlédnout jinde. Zastřenou žlutou nabízí třeba OPI, odstín Need Sunglasses. Pravidlo zní: nosí se lesk i mat, třpytky jsou tabu.
Rady závěrem:
Každá žlutá vám nemusí slušet, například odstín s lehce oranžovými podtóny se nehodí pro blondýnky. Žlutá se zeleným nádechem zase dělá bledou pleť. Chce to vyzkoušet.
A s čím žlutou nosit? S barevnými módními kousky ve stylu colour blocking. S černou vypadá glamour, se šedou a nude sportovně chic.
Dejte si pozor: Některým barevným odstínům sluší i nedbalost nalakování, v případě žluté je street look tabu. Žlutá musí být na nehtech perfektní!

ZDROJ:www.elle.cz

Nehty na jaro!!

15. dubna 2011 v 21:20
Při příchodu jara je čas nechat za sebou všechny ponuré barvy podzimu a zimy a objevit krásu barev. A to i co se designu nehtů týče. Tuto sezónu budou v módě dívčí pestré barvičky a vzory, jako veselé květiny, hravé puntíky, srdíčka nebo barevné proužky. Dovolte nehtům zářit toto jaro jedinečnými kombinacemi. Jaro je jedním z nejoblíbenějších sezón v roce. Září optimismem, nadějí a radostí. Je perfektním obdobím, kdy oslavujeme pučící život okolo nás, teplé počasí, příjemné slunce a modrou oblohu. Stejně veselé a optimistické mohou být i vaše nehty.
Hravé puntíky
Puntíkovaný vzor je pro samotnou aplikaci vzorem asi nejjednodušším. Proto začněme právě jím. Ke všemu pak potřebujete jenom dvě barvy laků na nehty a pouhopouhé párátko. Jednou barvou si nalakujte nehty. Poté, co vám lak na nehtech uschne, za pomocí párátka si své nalakované nehty " nepuntíkujte" odlišnou barvou nebo samozřejmě pokud chcete, více barvami a znovu nechte pořádně zaschnout. A máte hotovo. Navíc nepotřebujete ani odbornou péči. Vše máte během pár minut a navíc zadarmo.

Galerie nehtíků 26

9. dubna 2011 v 11:09

Galerie nehtíků 25

27. března 2011 v 14:14

Galerie nehtíků 24

13. března 2011 v 13:13

Galerie nehtíků 23

21. února 2011 v 20:16
§

Galerie nehtíků 22

1. února 2011 v 10:12
22

Nehty, které mění samy barvu!

28. ledna 2011 v 17:29
ůů
Když se nanesou na nehty, vypadají jako klasické barevné gely. Změní-li se ovšem teplota okolí, ve kterém se pohybujete (a to teď v zimě platí dvojnásob), nebo se ze sluníčka ocitnete ve stínu, změní barvu! Jakto?

Svůdně rafinované jako chameleon

Na trh se dostává úplná novinka, kterou si pochvalují nejen manikérky, ale i uživatelky. Jde o řadu barevných gelů, jejichž odstín se mění v závislosti na okolním prostředí. Vysloužily si proto příznačné jméno: Chameleon. Je jen na vás, jak náročné ve svém výběru budete.
  • Jedny reagují na změnu teploty. Ze zářivě žluté je rázem broskvová, z romanticky růžové zase nebesky modrá a podobně.
  • Jiná řada zase vnímá světlo a stín - v šeru budete nevinná růžová kráska, na sluníčku dračice s výrazně fialovými nehty.
  • Pokud se zásadních změn bojíte a máte střídmější požadavky, můžete pomocí speciálního gelu pouze změnit odstín vašeho oblíbeného podkladu.
  • Možná ale netoužíte ani po jednom, jen chcete mít pocit, že máte něco jedinečného, a trochu znejistit své okolí, jakou že to vlastně vaše nehty mají barvu. V tom případě zkuste gely vytvářející duhový efekt z různých úhlů pohledu.

Galerie nehtíků 21

15. ledna 2011 v 17:29
§§

Galerie nehtíků 20

7. ledna 2011 v 19:36
úú

Galerie nehtíků 19

1. ledna 2011 v 14:50
pp

Galerie nehtíků 18

11. prosince 2010 v 20:51
ůů

Galerie nehtíků 17

2. prosince 2010 v 20:57
pp

Nehty si lakujte podle Burlesque

11. listopadu 2010 v 18:13
úú
Jmenuje se Burlesque, podle filmového muzikálu společnosti Sony Pictures, který do českých kin přijde začátkem února. Tvářemi kolekce dvanácti sexy laků jsou hvězdy snímku Cher a Christina Aguilera.
Barvy laků jsou výrazné, svůdné, s perletí i třpytkami. Kolekce se dělí na dvě skupiny - Shimmers a Glitters. Vyzkoušely jsme všech dvanáct laků a zářivé perleťové šestici jsme daly přezdívku 'vánoční'. Hodí se pro sváteční lakování, ale můžete ji s klidem nosit i do práce nebo na schůzky. Barevná škála je široká - v této šestici najdete zlatavoměděný odstín, malinový, červený či šedofialový.

Galerie nehtíků 16

27. října 2010 v 10:42
§§

Zima volá po šedé a modré!

8. října 2010 v 15:50
Zima ve znamení tmavých tónů
Ačkoli se, co se délky týče, slaví návrat k přirozenosti, s barvami si můžete náležitě vyhrát. Nehty se v této sezoně nemusí lesknout, zabodujete naopak s matnými laky. Kromě klasických podzimních barev, jako je tmavší fialová (zkusit můžete lak od Avonu, Decadence, 89 Kč) či sytá rudá (například od firmy Jessica, Sensuous, 182 Kč nebo Avon, Real Red, 89 Kč), nastal i velký boom šedé, modré nebo ideálně modrošedé či tradiční černé. Připadají vám šedé nehty, ehm, poněkud zvláštní? Zkuste je a možná vás překvapí. Tyto barvy navíc lichotí i krátkým nehtům.
ppp
Na foto: vlevo a uprostřed Avon, vpravo Lancôme

Galerie nehtíků 15

27. září 2010 v 10:55
pppppp

Tmavé laky na nehty ovládnou podzim

29. srpna 2010 v 14:25
úú
Jaké odstíny by vám v příští sezoně neměly ve vaší kosmetické výbavě chybět?
Odložte své křiklavé letní barvičky laků na nehty a na blížící se podzim a zimu se vybavte novým arzenálem. Tak jako obvykle zimní sezona ubere i v lacích na nehty na pestrosti a barevnosti. Musejí se přece hodit k vašim novým módním outfitům!
Na přehlídkách pro podzim/zimu 2010 byly k vidění především dva trendy.
Trend č. 1- Tmavé barvy
Tmavě fialová, švestková, temně hnědá, čokoládová či hnědočervená. Skvěle pasují k puristickým a avantgardním stylingům a vypadají sofistikovaně.
Trend č. 2 - Červená
Všechny milovnice červených nehtů si tento podzim náramně užijí, červená bude totiž opět na výsluní. Nosit se bude rudá klasika, bordó i odstín v barvě třešní.
zdroj:www.elle.cz

Galerie nehtíků 14

22. srpna 2010 v 17:22
pp

Galerie nehtíků 13

7. srpna 2010 v 15:02

úú
 
 

Reklama