Slevy pro Vás ZDE.

-Ostatní

Obraz pro milovníka kávy z Pixers.cz

6. prosince 2016 v 16:13
Krásné dobré ráno.
23. listopadu jsem Vám sem dávala článek o slevě na e-shopu Pixers.cz, kterou jsem Vám sehnala, abych Vám pomohla sehnat dárky k Vánocům za lepší ceny.
V článku jsem se zmínila, že si nějaký obraz objednám a taky, že objednala. Jelikož s přítelem máme rádi kávu, tak jsem chtěla obraz s kávou do hnědé barvy a nějaký jakože retro. Přesně takový jsem u nich sehnala.
Bylo docela těžké vybrat jaký obrázek a na jaký způsob, ale když už jsem měla nějakou představu, tak jsem nakonec vážně sáhla po retro obrázku. Je nádherný a s přítelem jsme velmi spokojení.

Mrkněte do celého článek, kde se dozvíte detaily.

Klasický holící strojek pro přítele z TRENDHIM

13. května 2016 v 18:27
Krásný dobrý večer.
V dubnu měl můj přítel narozeniny, takže jsem musela sehnat nějaké dárečky. Koupila jsem mu peněženku. Opět, protože tu z Vánoc ztratil. Pak jsem mu koupila ještě nějaké věcičky a jednu věc jsem musela objednat, protože jsem podobnou věc nikde v obchodě neviděla, a když už ano, tak to byl šunt. O jakou věc se jedná?
Jedná se o klasický holící strojek, který je na obyčejné levné žiletky. Přítel prý na tomto holícím strojku začínal s holením, takže mě napadlo, že bych mu jeden pěkný koupila.
Takže jsem hledala na internetu a našla jsem úžasný e-shop www.trendhim.cz, na kterém mají jen doplňky pro muže. Mají velký výběr a ceny jsou průměrné, dá se u nich nakoupit levně, ale i velmi draze. Záleží, jakou značku si zvolíte, ale popravdě je lepší si připlatit za kvalitu, než kupovat levné nekvalitní věci.

Pilníky na nehty z Crystales.cz

3. dubna 2016 v 16:27
Achjo, zase neděle. Doufám, že v práci nebudu mít peklo, jako minulý týden. Venku je krásně, takže si nechci kazit náladu prací. Dneska mám v plánu jít ven, pak na návštěvu, a pak budu dělat k večeři špízy, na který se s přítelem moc těšíme.
Dneska v rychlosti jen jeden článek o pilníkách na nehty, které mám, tak jako pilník na paty z e-shopu www.crystales.cz.
Opět dodání velmi rychlé. Jelikož jsou pilníky skleněné, bála jsem se, že přijdou rozbité, ale krásně pilníky zabalili do zkumavek, takže se nerozbily. Objednala jsem dva, jeden pro mně a jeden pro mamku, protože si myslím, že nehty jsou vizitkou ženy, proto je dobré nosit pilník v kabelce, kdyby se náhodou někdy stala nehoda.
Jaké pilníky jsou? Mrkněte do celého článku.

Pilník na paty z Crystales.cz

17. března 2016 v 7:39
Dobré ráno, dneska jsem konečně dopsala recenzi na úžasný pilník na paty, který mám z e-shopu www.crystales.cz.
Chtěla jsem zkusit také něco jiného než klasickou škrabku z obchodu, proto jsem volila pilník na paty. Škrabka mi nikdy nevydržela dlouho, protože je na ní nalepený kup papíru, který má oškrábat kůži. Kdežto pilník na paty vypadá, že by mohl vydržet déle než škrabka. Mám pilník na paty asi 14 dní, možná déle a pravidelně ho používám. Používám ho max. 5x týdně a jaký je?
Mrkněte do celého článku.

Termohrnek KeepCup Kanada z Alchemy kolekce

13. března 2016 v 12:46
Zdravím krásky moje :-)
Konečně jsem se dokopala k napsání recenze na termohrnek KeepCup, který jsem vždycky moc chtěla a nakonec jsem ho dostala od kamaráda k Vánocům. Měla jsem z něho velkou radost.
Dostala jsem velikost Large, což je největší ze tří velikostí. Keepcup, který mám se jmenuje Kanada a je z kolekce Alchemy.
Když to byla novinka, každý ho chválil, jak ho budu chválit já? To se dozvíte v celém článku. Možná budete překvapené, ale napsala jsem recenzi, tak jak jsem ji cítila a je pravdivá.

Dřevěná tajemná krabička

13. listopadu 2015 v 9:13
Před asi 14ti dny jsem si udělala radost malou truhličkou, kterou jsem potřebovala především na čaje, protože se mi ve skříni válí třeba 5 krabiček a v každé jsou tři sáčky. Chtěla jsem trošku ušetřit místo, a tak mě napadlo si pořídit jednu větší krabičku, do které budu dávat čaje. Stačilo zadat na seznam "krabička na čaj" a vyjelo mi spoutu odkazů. Jedem mě, ale zaujal nejvíc, protože se e-shop www.drevovyrobky.cz zabývá jenom prodejem dřevěných věcí, které jsou od českých výrobců.

Mám hrozně moc ráda po domácku vyrobené věci. Dokážu ocenit práci. Takže bylo jasné, že si u nich jednu krabičku na čaje vyberu. Mají několik variant a každá měla něco do sebe, ale já si vybrala bílou s potiskem TEA - PARTY, což se k čajům hodí.

Metalické tetování z goldentats.cz

23. července 2015 v 15:13
Pamatujete si na recenzi na pastelové barvy na vlasy? Recenzi jsem posílala teamu, který prodává přesně ty pastelové barvy, které jsem si pořídila. Jelikož se jim nejspíš recenze líbila, poslali mi v tomto týdnu vzorek tetování, který je momentálně děsně in.
Měla jsem ohromnou radost a musela jsem napsat článek, co nejdříve, protože v létě nosíme málo látky, tak proč si zbytek odhaleného těla nějak neozdobit?

Tetování můžete sehnat na e-shopu www.goldentats.cz.

Jaké motivy tedy mám? Jak vypadá tetování?
Mrkněte do celého článku.

Dvě věci ze Smaltshop.cz

23. března 2015 v 18:54
Dobrý večer,
byla jsem si u rodičů pro balíček, který mi k nim přišel minulý týden. Objednala jsem si opět něco do kuchyně. Potřebovala jsem akutně hrneček, ve kterém se rozpouští máslo, protože nemám ráda, když si musím mléko nebo máslo ohřát v mikrovlnce. Mamka i babička mi doporučili smaltovaný, prý je to kvalitní nádobí a vydrží celý život. Tak jsem našla na netu e-shop SMALTSHOP.CZ, kde hrneček měli za dobrou cenu.

Nakonec mi v košíku přistál i cedník, který jsem postrádala v kuchyni.

Zápisníky z e-shopu 123darek.cz

28. ledna 2015 v 9:10
Dobré ráno,
dneska jsem si pro Vás připravila ukázku dvou zápisníků, které jsem si objednala na e-shopu www.123darek.cz. Asi si řeknete, proč jsem si zápisníky objednala, když jsem si mohla nějaký koupit v obchodě. Je to jednoduché, u nás v papírnictví mají jen obyčejné záznamové knihy s ošklivým motivem, vedle ve městě mají to samé a trošku dál mají opět jen záznamové knihy, a nebo sešity s šíleně vysokou cenou.
A jelikož si všechno zapisuji, potřebovala jsem nějaké pěkné zápisníky.

PUMP IT UP - moc dobrá věc pro holky jako jsem já

7. ledna 2015 v 8:50
Dneska tu pro vás mám moc dobrý tip, tedy tip pro holky jako jsem já, nebo-li pro holky, co mají menší prsa.
Kupuji si vždy podprsenky push-up, ale občas se mi líbí podprsenky, které nejsou push-up a když nejsou vyztužené, tak si je nekoupím. Chtěla jsem si pořídit něco jako vycpávky, abych si mohla kupovat i podprsenky, které nejsou push-up.

Když jsem si objednávala silikonové formy na stránce www.vyprodejlevnehozbozi.cz. tak jsem u nich našla zajímavou věc a to pump it up, hned jsem věděla, že to musím vyzkoušet.

Vonná svíčka ve skle Vánoční puding od Bomb Cosmetics

11. prosince 2014 v 12:20
V neděli jsem Vám sem dávala recenzi na skvělý sprchový krém od značky bomb cosmetics, dneska tu mám další recenzi, na další produkt od značky bomb cosmetics.
Tentokrát se nebude jednat o kosmetiku, ale úžasnou vonnou Vánoční svíčku ve skle, která má název Christmas pudding. Také ji mám z e-shopu www.kouzlokoupele.cz.

Rainbow loom? - Náramky z gumiček! Už i já?

5. září 2014 v 9:42
Asi každý už zná náramky z gumiček, že? Já jsem si říkala "zase někdo něco vymyslel a musí to mít každý, tak to ne, taková blbost"!
No, jenomže začíná být venku ošklivě a přítel si začíná hrát své hry na pc, takže občas nemám co dělat, protože ani v televizi nic pěkného nedávají. Číst si půl dne mě moc nebaví, tak jsem si u vietnamců koupila stav a pár gumiček. Zkusila jsem si to z nudy a chytlo mě to. Vyrábím tedy náramky, ale jen když je opravdu nuda.

Chci Vám říct, že u vietnamců si už gumičku nekoupím!! Proč? Protože mi každá druhá praskla. Balíček stál 20Kč. Jelikož náramky prodávám, nemohu si dovolit dělat náramky z nekvalitních gumiček.
Proto jsem se rozhodla, že si objednám kvalitnější gumičky a hlavně jsem chtěla nějakou sadu v plastové krabičce, abych nemusela z domova k přítelovi nosit pytlíčky, protože by se mi mohly gumičky vysypat.

Našla jsem na netu e-shop www.cmelicek.cz, kde mají úplně všechno k výrobě náramků. Dokonce prodávají i časopisy a knihy o náramkách. Koukala jsem, že mají i perfektní háčky na výrobu, které jsou mnohem lepší než ty obyčejné v pytlíčkách s gumičkami.

Objednala jsem si tedy jednu cestovní sadu LOOM BANDS, která obsahuje 12 barev gumiček, dohromady je jich 420ks. Já si je vždy budu doplňovat z pytlíků. Dále obsahuje dva háčky, cestovní malý stav a eskové svorky na zakončení.
Na tuto sadu se můžete podívat na e-shopu SEM.


K sadě jsem si přihodila i 6 pytlíků gumiček. Jeden pytlík obsahuje 300 gumiček. Porovnávala jsem je s gumičkami od vietnamců a opravdu jde vidět velký rozdíl. Ty od vietnamců jsou tenoučký a dost křivý. Ty z e-shopu jsou na každé straně stejný a celkově jsou pevnější. Poslední věc, kterou jsem si objednala, jsou eskové svorky na zakončení, sice jsou v každém pytlíčku u gumiček, ale co kdybych jich měla málo, tak jsem si vzala jedno balení do zásoby.

Na e-shopu prodávají pytlíky po 300Ks nebo 600ks. Mají i gumičky v kyblíčkách, které mají 1500ks.
Jaké mají barvičky gumiček? Mrkněte přímo SEM, kde jsou gumičky v pytlíkách nebo SEM, kde jsou kyblíčky.

Kdo neví, o jaké náramky jde, mám tu pro Vás dvě fotky, které jsem si stáhla na google.com.

Během týdne Vám sem dám určitě článek, kde Vám ukážu své výrobky a kde beru návody, protože dělám různé druhy.

Konečně mám TANGLE TEEZER

8. srpna 2014 v 11:57
V pondělí jsem se rozhodla, že si konečně objednám TANGLE TEEZER.
Ano je to doba, co jsem sem dávala článek o tomto kartáči, ale já jsem pořád váhala, jestli si ho koupit nebo ne. Nakonec jsem si řekla, že ho zkusím. Nehledala jsem na internetu, kde ho mají nejlevnější, prostě jsem klikla na e-shop LEONTYNA, ze které ho jsem dělala minule článek o Tangle teezerách a objednala jsem si ho. Nejprve jsem chtěla růžovo-modrý, ale pak se mi více zalíbil růžovo-fialový.

TEEZER stál 189Kč a poštovné 49Kč, platila jsem převodem.
Jak už jsem psala, objednala jsem si ho v pondělí a dorazil mi domů ve čtvrtek, když si ho objednáte na dobírku, přijde Vám dříve. Bohužel jsem neměla čas o něm napsat dříve, proto pro Vás mám recenzi až teď.

Pastelové barvy na vlasy

21. května 2014 v 9:19
Psala jsem už článek o tom, že bych chtěla mít barevné vlasy, ale že se nechci barvit normální barvou. Na paruky zatím nemám, a tak jsem přišla na super alternativu - pastelové barvy.
Koukala jsem po netu, kde by mohli mít levné pastelové barvy na vlasy až se mi naskytla perfektní možnost.
Jeden e-shop, který má jen tyto pastelové barvy mi poskytl pastelové barvy na recenzi. Pane jo, dostala jsem poprvé "kosmetiku" na recenzi, jsem moc ráda, že jsem dostala zrovna věc, kterou jsem si chtěla koupit.
Moc za ně děkuji.

Pastelové barvy na vlasy mi poskytl e-shop www.pastelovebarvy.cz, kde mají dva sety po 24ks a po 12ks.
Já dostala menší set, což mi na začátek stačí.
Více info v celém článku.

Vonné čajové svíčky z e-shopu MojeLevandule.cz

19. února 2014 v 8:16
Možná jste viděli, že jsem dostala krásný levandulový balíček z e-shopu http://www.mojelevandule.cz/.
Psala jsem už i o levandulové čokoládě a dneska píšu o těchto vonných čajových svíčkách.

Svíčky miluji, asi jako plno z Vás.
Tyhle vonné čajové svíčky opravdu voní jako levandule!
Balení se mi moc líbí, vypadá tak trochu jako dárkové, takže pokud hledáte nějaký dárek pro známé, tyhle svíčky jsou skvělý tip.
Svíčky jsou světle fialové a jejich v balení šest.

Balíček z e-shopu MOJELEVANDULE.CZ

14. února 2014 v 15:04
Mám opravdu velkou radoooost!
Dostala jsem "levandulový balíček" od e-shopu www.mojelevandule.cz.
Mám radost z každého balíčku, ale tento byl nečekaný.
Levandulová vůně mi nevadí, takže žádný problém.

V celém článku najdete podrobnější popis jednotlivých věcí.

Moje samolepky kočiček z e-shopu SAMOLEPKYNAZED.CZ

12. ledna 2014 v 15:58
Jak už jsem několikrát psala, bydlím stále u rodičů. Mám pokoj sama pro sebe už skoro rok. Dříve jsem měla pokoj s bratrem, kde jsem u své postele měla na zdi dvě velké samolepky černých koček, jelikož jsem se stěhovala do vedlejšího pokoje a v pokoji se malovalo, kočičky se zničily a musely se vyhodit.
Rozhodla jsem se nedávno, že si opět pořídím nějaké samolepky ve tvaru koček. V obchodech jsem nenašla žádné kočičky a tak jsem brouzdala po netu.
Objevila jsem e-shop www.samolepkynazed.cz, kde jsem našla dvoje samolepky kočiček.
Bylo těžké si vybrat z těchto dvou:
Nakonec jsem se rozhodla pro ty první. V celém článku je více informací a fotky.
 
 

Reklama