Slevy pro Vás ZDE.

-Ostatní foto

Zvířátka z lesoparku Chomutov

18. října 2015 v 10:40
Na začátku října jsem byla s rodinou v lesoparku v Chomutově. Mají jen pár zvířat, ale je to krásná procházka. Minulý víkend jsem Vám sem dávala zvířátka z Ústecké Zoo a psala jsem, že sem někdy dám i fotky zvířátek z Chomutova. No a dneska jsou tu. Je jich jen pár, protože jsem fotila málo.

Rosomáka jsem viděla v lesoparku poprvé, protože byl vždycky někde zalezlí. Přišel až k nám, k plotu a chtěl něco dobrého, děda mu hodil kaštan :-D nesežral ho.

Zvířátka z Ústecké ZOO

10. října 2015 v 15:20
Chodíte rádi do ZOO? Já ano, sice mi je občas těch zvířátek líto, ale ráda se na ně chodím dívat. Mohla bych být v zoo celý den a fotit ty roztomilé tvorečky.
Byla jsem v ZOO v Ústí nad Labem někdy v polovině srpna a až dneska jsem se rozhodla dát sem nějaké fotečky zvířátek, protože jsem byla minulý týden v lesoparku v Chomutově a také sem chci dát fotky.
Ústecké Zoo se mi moc nelíbí, protože je do kopce, takže jdete pořád nahoru a nahoru , pak najednou dolu a zase nahoru a zase nahoru. Takže až tam pojedete určitě si vemte botasky.
A teď už se mrkněte do celého článku, kde najdete 15 fotek.

Surikata. Moc jich v Ústí nemají, ale tento fešák byl skvělý a fotka je má neoblíbenější ze všech, které jsem v Ústí udělala.

Fotky kytiček z 23.8.2014

28. srpna 2014 v 17:09
Zdravím!
Mám tu na ukázku pár fotek kytiček, které jsem fotila v sobotu na baráku u přítelovo rodičů. Zatím nemají skoro žádné květiny, protože dělají zatím vnitřek baráku.

Víkend u Bečova nad Teplou

4. srpna 2014 v 18:38
Ráno jsem Vám sem dávala ukázku šatů z e-shopu PIPERI a psala jsem v něm, že jsem tu nebyla celý víkend, protože jsem byla u K.V. v městečku Bečov nad Teplou, které je sice malinké, ale moc pěkné. Proč jsem tam byla? Protože jsme byli s přítelem pozváni na grilovačku na zahradu u toho Bečova.
Na zahradu jsme přijeli v pátek kolem páté hodiny a hned jsme postavili stan. Poté se šel rozdělat oheň na kterém jsem si jako první opekli buřta z globusu, tam mají nejlepší špekáčky. Večer, když zapadlo sluníčko, byla opravdu velká zima ani oheň mi nepomohl mě zahřát, proto jsme s přítelem šli v pátek vcelku brzo spát. Máme skvělé spacáky do -8°, takže jsme se ráno probudili docela zpocení.

ZOO Brno 7.7.2014

10. července 2014 v 11:45
Dneska je opravdu ošklivě, takže vůbec nevím, jestli dneska někam půjdu.
"Dovolená u Brna" byla moc fajn. V sobotu jsme byli celou dobu u baráčku a jen tak se povalovali. V neděli dopoledne před obědem jsme jeli do FUTURUM do Brna nakupovat. Já si koupila jen bílé a černé tílko, úplně obyčejné a sluneční brýle. Měli tam i levné knihy, takže jsem si koupila tři knížky. Jinak jsem neutrácela.
V pondělí bylo krásně. Svítilo sluníčko a já s přítelem byla v ZOO. Byli jsme tam od devíti do dvou. Krásné Zoo. Mám tu pro Vás jen fotky zvířátek, protože mě přítel nefotit. Jak jsem psala v článku o odjezdu, tak jsem měla půjčený foťák od babičky, s nim jsem fotila jenom já.

Jako první zvíře, které bylo po cestě, byl Tygr, který vypadal dost znuděně. Pořád chodil sem tam a pak si lehl. Byl vykulený, jako kdyby na něco čekal. Sklo bylo opravdu špinavé, takže fotky jsou takové divné.

Fotky z nedělní procházky ( 8.6.2014)

9. června 2014 v 10:26
Zdravím mé milé čtenářky!
O víkendu jsem tu moc nebyla, protože jsem byla dost zaneprázdněná, jelikož je venku opravdu krásně, tak volný čas trávím venku. V sobotu jsem byla u bráchy grilovat. V neděli jsem byla na jahodách a odpoledne mě vzal přítel do přírody na procházku a já pro Vás udělala pár fotek, tak snad se budou líbit.
Copak jste o víkendu dělali Vy?

1.6.2014 - Nechranická přehrada a Kočičák

3. června 2014 v 15:06
V neděli bylo krásně, ale občas foukal dost studený vítr. S přítelem jsme si i přesto vyrazili na výlet.
Nejprve jsme zastavili u Nechranické přehrady a pak jsme jeli ke známému na kávu. Při cestě k němu jsme se stavili omrknout bunkry na Kočičáku.
Fotky v celém článku, snad se Vám budou líbit.

31.5.2014 - Rozhledna na Skřivančím vrchu

3. června 2014 v 9:44
Dneska tu pro Vás budu mít dva články s fotkami z víkendu. Snad se Vám budou fotky líbit.

Než jsem šla v sobotu do kanclu, navštívila jsem s přítelem rozhlednu u Málkova, která je vysoká 16m.
Na sluníčku bylo teplo, ale ve stínu byla opravdu zima, takže jsme procházku vzali hopem. Foukal i studený vítr, kvůli kterému jsem nemohla fotit makro, ale něco málo se mi povedlo.
Mrkněte do celého článku, kde najdete jak fotky z rozhledny, tak i nějaké to makro.

Včerejší focení vlaštovek

12. května 2014 v 11:20
Včera jsem se vcelku nudila, přítel přeinstalovával počítač, tak jsme nikam nešli a já koukala na kraviny v televizi. Nakonec jsem si vzala foťák a začala jsem fotit vlaštovky, který si staví hnízdo. Bylo to celkem namáhavé focení, nejprve nechtěli přiletět, pak když přiletěli, tak rychle přilepili kousek na hnízdo a odletěli, ale pak si nějak zvykli, že tam jsem a nechali se fotit, dokonce zvědavě nakukovali do bytu.

Myslím se, že ta první se mi povedla ze všech nejvíc.

Fotky z procházky 4.5.2014

7. května 2014 v 14:23
V neděli 4.5.2014 jsem byla s přítelem na procházce a udělala jsem pár fotek.
Sice svítilo sluníčko, ale foukal studený vítr, takže byla dost zima.
Snad se Vám budou fotky líbit.

Procházka u hradu Loket 26.4.2014

28. dubna 2014 v 19:21
V sobotu jsme jeli s přítelem okolo města Loket, kde je nádherný hrad. Zastavili jsme se nachvíli, prošli jsme se a udělali pár fotek.
Bylo krásně, teploučko, jenže pak najednou? Mrkněte do celého článku a zjistíte co.

Fotky z 13.4. - procházka po svatbě

15. dubna 2014 v 9:41
Dnesku tu mám pro Vás slíbené fotky z procházky.
Na první fotce je chatka ve které byla ta pařba o které jsem psala v článku s fotkami ze svatby. Fotky jsou z rána, bylo asi po deváté hodině a skoro všichni ještě spali, pár jedinců bylo vzhůru a uklízelo. Já jsem se šla projít s Tomem a rodiči.

Bílá orchidej

10. března 2014 v 19:48
Zkoušela jsem fotit máminu orchidej.
Fotky nic moc, příště budou určitě lepší.
 
 

Reklama