Slevy pro Vás ZDE.

-Parfémy, spreje

Victoria´s Secret - Strawberries & Champagne tělový sprej

18. února 2015 v 12:38
Jak jsem psala ráno v článku, že tu bude dneska ještě recenze na tělový sprej. Tak ji tu teď máte.
Jedná se o úžasný tělový sprej od Victoria´s Secret - Strawberries & Champagne.
Tento jsem si objednala na e-shopu www.parfemy-elnino.cz. E-shop mám ráda, protože mají skvělou kosmetiku a hlavně mají plno značek.

Recenze na sprej najdete v celém článku.

Victoria´s Secret - Midnight exotics Deep Berry tělový sprej

27. prosince 2014 v 8:27
Už nějakou dobu jsem si přála parfém, tělový krém nebo tělový sprej od značky Victoria´s Secret. Před asi 14ti dny jsem si jeden objednala z e-shopu Notino.cz a já si splnila malinký sen mít doma něco od VS.

Nejprve něco málo o značce Victoria´s Secret
Byla založena podnikatelem Roy Raymondem v roce 1977, který chtěl, aby muži nakupovali pro své partnerky spodní prádlo ve specializovaném obchodě. Obchod tedy otevřel, ale měl takový úspěch, že musel po roce otevřít několik poboček.
Dneska značka nabízí nejen luxusní oblečení, ale i skvělou kosmetiku. Největší úspěchy mají především parfémy. Podle statistik je nejpopulárnější řada Dream Angels, která je na trhu od roku 2000. Na tvorbě vůní se podíleli např.: Annie Buzantian, Mark Knitkowski, Carlos Vinals, Alexandra Carlin a další...

Jsem spokojená nebo jsem se zklamala? Dočtete se v celém článku.

Toaletní voda - Fairy City Lights z Notino.cz

9. prosince 2014 v 7:12
Dobré ráno, dneska mám opět den vcelku nacpaný. Musím ráno do práce, pak k doktorce pro průkaz, kterou nevím jestli stihnu, pff nemám ráda fofr.

Dneska tu pro Vás mám první recenzi do rubriky "Parfémy, vůně". Jedná se o toaletní vodu, která je má hodně oblíbená - Fairy City Lights, je od značky ORIFLAME, ale já ji mám z e-shopu Notino.cz. Toto je moje druhé balení, a jelikož ji v oriflame už nesežene, možná ji občas dají do výprodeje, ale na to bych se nespoléhala, tak jsem si ji musela sehnat jinde a našla jsem ji právě na parfums.cz.

Toaletní voda má jen 30ml a stojí 359Kč. Škoda, že je balení tak malé, ale kvůli tomu, že je to nádherná vůně, mi to nevadí. Určitě si ji koupím znovu.

Více informací o této toaletní vodě - FAIRY CITY LIGHTS najdete v celém článku.
 
 

Reklama
Reklama