Slevy pro Vás ZDE.

-Přírůstky

Přírůstky do mé knihovny - září 2017

4. října 2017 v 15:59
Září je za námi. Opět měsíc uplynul jako voda. Hrozně všechno letí. To není ani možný, ale ještě nedávno jsem si říkala "A máme tu rok 2017" a on už je skoro konec roku. Proto je potřeba si užívat a né jen šetřit a sedět doma.
Dneska bych Vám ráda ukázala knihy, které jsem si koupila, či dostala v měsíci září. Je jich 6, což je dobré číslo, ani málo ani hodně.
_________________________________________
GRADA
Na začátku září jsem dostala od nakladatelství GRADA dvě skvělé knihy. Na DETOX SMOOTHIES jsem už recenzi dělala a jsem za tuto knihu ráda, i když se neřadí mezi mé nejoblíbenější knihy o smoothies. Našla jsem v knize spoustu zajímavostí a plno skvělých receptů.
Druhá kniha se jmenuje LŽI STOLETÍ, což je literatura faktu. Historie mě zajímá a nejraději čtu právě takovéhle knihy, které jsou zároveň i zábavné. Zatím jsem přečetla jen první kapitolu, takže bude recenze snad co nejdříve, protože Vánoce se blíží, tak abych Vám dala zase nějaké tipy na dárky pro knihomoly.

Srpnové přírůstky do mé knihovny 2017

3. září 2017 v 19:36
Zdravím!
Ten čas tak letí, že si začínám uvědomovat, jak stárnu. Jsem sice mladá, ale to co chci stihnout je asi nad mé síly. Budu se snažit, ale víte, jak to chodí, něco chcete a naschvál to nejde...
Dneska bych Vám ráda ukázala knihy, které jsem si koupila nebo dostala v měsíci srpen.
_______________________________
LEVNÉ KNIHY
Přesně tyto tři knihy jsem si chtěla objednat z jejich e-shopu, ale nakonec se mi povedlo jet do Ústí nad Labem a koupit si je osobně. LÁSKA ANNY FRANKOVÉ, o Anně se dozvídám nové věci velmi ráda, je to hodně známá osoba, takže jsem za tuto knihu ráda. VÍR by měla být detektivka, za 29Kč nebylo co řešit. A poslední knihou KOŘENY ZLA, což je kniha, kterou jsem si chtěla objednat na bux.cz. Ještě, že jsem si ji tenkrát nekoupila, protože ji měli teď za 49Kč v levných knihách.

Červencové přírůstky do mé knihovny 2017

2. srpna 2017 v 10:31
Krásný den.
Achjo, středa je tu. Čeká mě kontrola u doktorky, vůbec se na ní netěším. I když to bude zase jen na 5 minut, ale i tak tyto kontroly nenávidím. Nic mi není, tak snad bude všechno v pořádku. Ještě než vyrazím, tak jsem chtěla vydat tento článek. Jedná se o knihy, které jsem si koupila v měsíci červenec. Všechny jsem si koupila ve slevách. Nových knih je 7. Dobré číslo, není jich moc a ani málo.
______________________________________

DATABÁZEKNIH
Na všechny tyto krásky jste mohli vidět na blogu unboxing. Můžete se na něj mrknout SEM. Největší radost jsem měla z knihy SIROTEK Č. 8 a KRVAVÁ MARY. Z těchto čtyř jsem už přečetla Zúčtování a Musíš mě zachránit. Opět skvělý nákup na bazaru, všechny knihy dorazily v naprostém pořádku.

Červnové přírůstky do mé knihovny 2017

2. července 2017 v 21:16
Krásný večer!
Ale néé, zítra zase do práce. Školáci mají prázdniny, to je asi jediná věc, kterou školákům závidím. Užívejte si volna a sluníčka.
Dneska bych Vám ráda ukázala své nové knihy, které jsem si pořídila v měsíci červen. Tentokrát jsem si koupila 11 knih a jednu jsem dostala. Samozřejmě jsou všechny knihy velmi levné. Tento měsíc si začnu zase kupovat knihy jen do sérií, které mám doma. Mám totiž doma tolik knih na čtení, že už si zase musím dát stopku nákupu.
Mrkněte se do celého článku, kde se dozvíte, jaké knihy jsem si pořídila a za kolik Kč.

Květnové přírůstky do mé knihovny 2017

5. června 2017 v 7:18
Krásné pondělní ráno přeji. Já jsem doma. Němci mají svátek, takže mám v plánu celý den odpočívat.
Dneska bych Vám ráda ukázala knihy, které jsem dostala/koupila v měsíci květen. Z května mám 6 nových knih. Ze všech mám velkou radost a dvě už mám přečtené.

GRADA
Na začátku měsíce mi přišly dvě knihy od nakladatelství GRADA. První knihu jsem chtěla, protože mám problémy se střevy, takže jsem byla zvědavá, co se v knize dozvím a zda mi třeba pomůže. Jmenuje se ZDRAVÁ STŘEVA ZDRAVÝ ŽIVOT. Určitě Vám dám vědět jaká je.
Druhý kniha je o Aztécích, tedy AZTÉCKÁ ŘÍŠE. Je to kniha ze série Temné dějiny. Je to krásná kniha, ale spíše více pro děti, je velmi stručná a obsahuje fotky a ilustrace.

Dubnové přírůstky do mé knihovny 2017

30. dubna 2017 v 18:00
Dobré ráno mé milé čtenářky.
To je taková paráda, že je zítra volno. Doufám, že si ho užijete, tak jako já. Má být krásně, takže vyrazím někam do přírody.
Dneska bych Vám ráda ukázala mé nové knihy, které jsem si koupila v měsíci duben. Koupila jsem si jen tři knihy a jednu jsem dostala, takže mě má stopka stále drží. Snažím si nekupovat hodně knih. Takže jsem s nákupem spokojená.

GRADA
Na začátku měsíce jsem dostala od nakladatelství Grada knihu Podivná hra, kterou jsem chtěla, protože mě baví thrillery, kde se pronásleduje jakýmkoliv způsobem. Jelikož je kniha od české spisovatelky, tak jsem se na knihu těšila daleko více. Kniha má nádhernou obálku, takže jsem za ní velmi ráda. Další thriller do sbírky.
Přečetla jsem ji hned na začátku měsíce, takže jste už mohli vidět recenzi, kde knihu vcelku dost chválím a doporučuji ji všem, co mají rádi také pronásledování v knihách.

Březnové přírůstky do mé knihovny

8. dubna 2017 v 16:43
Krásný sobotní podvečer přeji, dneska bylo dost hnusně, takže nic moc den, zítra snad bude lepší počasí. Doufám, že jste si sobotu užili, protože já moc ne, včera jsem to asi trošku přehnala a dnes mi bylo docela špatně, nemohla jsem dělat skoro nic.
Naštěstí mám koníček, při kterém se nejčastěji sedí a ťuká do klávesnice, takže jsem sepsala článek o přírůstcích za březen. 8 nových knih. 3 knihy jsem dostala a 5 knih jsem si koupila. Dobré číslo, není jich moc ani málo, takže spokojenost.
______________________________________

TOVÁRNA NA SNY
Na konci února jsem si objednala knihu Továrna na sny, čekala jsem na ni vážně dlouho, ale čekání mi nevadilo, protože mám doma plno knih na čtení. Na knihu od blogerky Anie Songe jsem se velmi těšila, protože ji každý chválí. Mám ji už přečtenou, a pokud jste četli článek Přečteno za březen, tak asi víte, že se mi nějak extra nelíbila. Vzhledově je krásná, ale to je asi tak všechno. Kniha je vážně jen pro čtenářky, či sledovatelky blogerky, protože je kniha více zaměřená na život autorky. Ale musím mladou autorku pochválit, né každému člověku se splní sen napsat knihu.

Únorové přírůstky do mé knihovny

27. února 2017 v 19:39
Dobrý večer, dnešek nezačal moc hezky, ale nakonec se vše uklidnilo a byla jsem spokojená, jaký jsem měla den. Před chvílí jsem dokoukala poslední díl druhé série Cizinky, chci třetí sérii, doufám, že bude, protože se mi seriál vážně moc líbí.
Dneska bych Vám ráda ukázala knihy, které jsem si pořídila v měsíci únor. Zítra je totiž poslední den února a já vím, že mi zítra žádná kniha nepřijde.
Jen připomenu, že mám stále stopku. Kupuji jen knihy do série a zajímavé levné knihy. Takže jsem si koupila za své peníze 3 knihy a 3 knihy jsem dostala. Jsem spokojená. V příštím měsíci budu asi utrácet, už mi chybí nakupování knih, které jen chci. Knihomolové mě asi chápou.

Lednové přírůstky do mé knihovny

27. ledna 2017 v 15:25
Ještě pár dní a bude konec měsíce leden a já tu pro Vás mám už článek o nových knihách, které jsem si v lednu pořídila. Moc jich není, protože mám stále stopku. Takže se snažím kupovat jen knihy do sérií, které mám doma. Takže mám jen 4 nové knihy, ale i za ty jsem moc ráda. Dvě jsou do série, třetí je jen tak a čtvrtou jsem dostala na recenzi, takže jsem spokojená.

KNIHCENTRUM
Na začátku měsíce jsem dostala knihu Umrlčí cesta od spisovatele Peter May. Doma od spisovatele žádnou knihu nemám, ale četla jsem od něj Útěk a byla to fajn kniha, takže jsem si řekla, že někdy zkusím od něj i jiné knihy. Nedávno vyšla u nás jeho další nová kniha, takže to byla pro mě jasná volba, a ještě k tomu, když jsem ji dostala na recenzi. Takže jsem za ni ráda a moc za ni děkuji.

Prosincové přírůstky do mé knihovny

8. ledna 2017 v 6:37
Jelikož mám knižní stopku a kupuji si jen knihy do série, které mám doma, tak jsem si koupila jen jednu knihu, a to jen díky tomu, že jsem dostala k Vánocům peníze a měla jsem si něco koupit. Ve finále mám doma dvě nové knihy za prosinec. Více se dozvíte níže.

K Vánocům jsme si s přítelem koupili dražší dárek dohromady - úžasný kávovar. Takže jsme si řekli, že si pod stromeček dáme opravdu maličkost. Koupil mi knihu. Nejprve jsem si myslela, že to bude z levných knih zajímavosti světa, ale překvapil mě a koupil mi Harry Potter Magická místa z filmů. Měla jsem obrovskou radost. Hned jsem se do knihy pustila, je nádherná. Takže si budu do série kupovat bestiář a panoptikum postav.

Listopadové přírůstky do mé knihovny

3. prosince 2016 v 16:25
Dneska jenom v rychlosti. Knihy, které jsem si koupila v měsíci listopad. To není ani možné, ale já si koupila jen 2 knihy. Chápete to? Vždy tu mám tak 6 a více knih. Jsem se sebou spokojená. Chci teď jen číst a číst a nakupovat knihy jen do série. Nové knihy si začnu kupovat až po zimě, tedy až v březnu. Snad to vydržím.

Obě knihy jsem si koupila na Databazeknih.cz. Každá je od jiného uživatele.
Půlnoční koruna - 205Kč a poštovné 49Kč.
Dědička ohně- 135Kč a 60Kč poštovné.

Říjnové přírůstky do mé knihovny

2. listopadu 2016 v 18:42
Krásný dobrý večer. Dneska je druhý den listopadu. Takže Vám ukážu knižní přírůstky za měsíc říjen.
Tak jako předchozí měsíc jsem si pořídila 7 knih + 1 poloknihu, která je v článku až dole. Jsem spokojená s každou knihou. Největší radost jsem měla, ale z druhého dílu ilustrovaného Harryho Potter. První díl byl nádherný a druhý díl je stejně pěkný, už aby byl třetí díl.

Mrkněte do celého článku, kde se dozvíte, kde jsem knihy koupila a za kolik.

Přírůstky do mé knihovny - září

29. září 2016 v 13:09
Krásný den, ještě marodím, takže se snažím užívat volna s knihou v ruce, když už jsem doma, pak zase nebudu mít na čtení tolik času.

V měsíci září jsem si pořídila 7 knih. Ano jenom sedm. Příští měsíc jich bude ještě méně. Snad tedy. Na podzim chci jen číst a číst, knihy moc nakupovat nechci, protože se chci zbavit obrovské kupy nepřečtených knih, které mám doma. Myslím si, že za září jsem přečetla docela dost knih, o nich se dozvíte cca za týden. Doufám, že to takhle půjde i nadále.
Teď už ke knihám, kde jsem je koupila a za kolik? To se dozvíte v celém článku.

Srpnové přírůstky do mé knihovny

30. srpna 2016 v 7:22
Krásné dobré ráno.
Zítra je poslední den v měsíci, to snad není ani možné. Chci léto, nechci ještě podzim. Ještě štěstí, že mě v září čeká dovolená, poletím k moři, konečněěě. Moc se těším, až vypnu a budu se jen flákat u moře. Doufám, že se dovča vydaří.

A teď už k dnešnímu článku. Jelikož je konec měsíce, tak Vám ukážu knihy, které mi přibyly v knihovně. Za své peníze jsem si koupila 9 knih. Opět nakoupeno jen ve slevách. A jednu knihu jsem dostala. Takže mám 10 nových knih. Ke konci týdne tu bude článek o přečtených knihách.

Červencové přírůstky do mé knihovny

29. července 2016 v 11:52
Krásný pátek přeji!
Červenec utekl opravdu nějak moc rychle, po víkendu nám začne srpen, to znamená, že školáci mají ještě měsíc na užívání léta. Já pracuji každý den i víkendy, takže léto jde letos nějak mimo mně. No, a jelikož je tedy konec měsíce, tak je mou "povinností" ukázat Vám knihy, které jsem si koupila. V minulých přírůstcích jsem psala, že si za své peníze koupím max. 4 knihy, dodržela jsem to?
Porušila jsem to, opět. Ale tentokrát jsem se polepšila a koupila jsem si jen 6 knih a dvě jsem dostala. Všechny byly zase ve slevách, takže žádné předražené knihy.

Červnové přírůstky do mé knihovny

30. června 2016 v 20:36
Krásný čtvrtek přeji, dneska je poslední den června a to znamená, že sem musím dát knižní přírůstky. Nemusím, ale chci.
V minulých přírůstcích jsem psala, že si v měsíci červen pořídím maximálně 5 knih. Tak to se trochu víc nepovedlo. Mám 14 nových knížek. 4 jsem dostala a 10 knih jsem kupovala po slevách, takže jsem neutratila zase tolik peněz. V červenci si opravdu koupím za své peníze maximálně čtyři knihy, musím se krotit, protože mám plno knih na čtení doma.

Teď už se jukněte do celého článku, kde zjistíte, jaké knihy jsem si koupila či dostala a kolik která stála.

Květnové přírůstky do mé knihovny

24. května 2016 v 16:45
Krásný dobrý podvečer čtenářky moje.
Příští týden už je červen, to snad není možné, že? Čas běží moc rychle, nic nestíhám. Chtěla bych, aby den měl tak 60 hodin. Jelikož je tedy skoro konec měsíce, ukáži Vám další mé knižní přírůstky, protože si už žádné další knihy v tomto měsíci nekoupím.
V měsíci květen jsem si pořídila 12 knih, což je o jednu víc, než v dubnu. Jelikož mám doma hodně knih na čtení, tak jsem se rozhodla, že v červnu si pořídím maximálně 5 knih. Snad číslo nepřekročím.
A teď už se podívejte do celého článku, kde uvidíte jaké knihy jsem si pořídila v květnu.

Dubnové přírůstky do mé knihovny

11. května 2016 v 12:24
Konečně jsem uskutečnilo, to co jsem chtěla uskutečnit již dávno. Založila jsem novou rubriku "KNIŽNÍ POVÍDÁNÍ". Jelikož čtu hodně a velmi ráda, tak i ráda knihy kupuji, proto jsem se rozhodla psát každý měsíc článek o knihách, které jsem si koupila, a pak i článek o knihách, které jsem přečetla. Snad Vám dám třeba tipy na dobré knihy.

Dneska se podíváme, které knihy jsem si pořídila v měsíci duben.
Jejich celkem 11, podle mně je to dost knih. 4 knihy mám už přečtené a jednu rozečtenou.
 
 

Reklama