Slevy pro Vás ZDE.

-Recenze: Doplňky

Dva šperky od AVONU

25. srpna 2013 v 17:33
Ahoj,
od avonu začala objednávat moje mamka. Objednávala hlavně kosmetiku, ale poslední dobou si objednávala i šperky. Tak jsem si zkusila taky nějaký šperk objednat.
Objednala jsem asi před rokem prstýnek. Nosím ho docela často a je pořád stejný. Žádné černání nebo reznutí. Na obrázku vypadal, že bude malinký, ale ve skutečnosti je tak velký. Překvapilo mě to a je můj skoro oblíbený.
Druhý šperk je přívěsek s řetízkem. Přívěsek se dá odepnou a použít jako ozdoba, třeba na kabelku. Je to medvídek s kamínky a mašličkou. Přišel mi roztomilý a jeho pacičky se dají hýbat.
Máte také, nějaký šperk od avonu? Jste se šperkem spokojená?

Náušnice z Takka a Kenvela

22. srpna 2013 v 11:23
Tyto sovičky jsou z Takka a dostala jsem je od přítele. Je to bižuterie, takže nebyly ani moc drahé. Mám ráda bižuterii se zvířecím motivem. Poslední dobou nakupuju jen zvířátka :-D
Černé kočičky jsem si koupila v Kenvelu v Karlových Varech, stály asi kolem stovky. Nepamatuju si přesně cenu. Vím jen, že je měli ještě ve stříbrné barvě.

Bižuterie od Bati

22. srpna 2013 v 11:06
Ahoj,
byla jsem minulý týden s rodinou v kempu u Klatov a jezdili jsme občas na výlety, takže nechyběly ani malé nákupy. V Klatovech jsem byla s mamkou u Bati, kde si koupila boty a já náušnice a prstýnek ve slevě.
Bylo tam docela dost věci ve výprodeji, ale některé už byli poničené, nebo poškrábané.
Prstýnek sem si oblíbila hned jak jsem ho viděla. Stál jen 30Kč, takže nebylo co řešit.
Náušnice se mi taky líbí, ale váhala jsem, pač jedna náušnice je trošku poškrábaná. Ale pak jsem si řekla, že to není zas tak vidět. Také stály 30Kč.

Náhrdelník a souprava z e-shopu STOKLASA

19. června 2013 v 11:42
Pořídila jsem si z e-shopu www.stoklasa.cz i Náhrdelník (KLEOPATRA)
Tento náhrdelník mají v bílé, růžové a oranžové barvě. Já jsem si objednala náhrdelník v oranžové barvě. Chtěla jsem zrovna oranžový, protože nemám skoro nic oranžového a na toto léto jsem si chtěla něco v oranžové barvě pořídit. Jsem z něho nadšená, moc se mi na obrázku líbil a ve skutečnosti je snad ještě hezčí.
CENA: 180Kč

Moje náušnice od Stoklasa.cz

19. června 2013 v 11:35
v e-shopu www.stoklasa.cz se mi asi nejvíc líbí náušnice. Pár jsem si jich koupila a určitě si ještě nějaké koupím.

Bílo-černé kovové kapky. Náušnice stály 54Kč. Jsou jednoduché a moc pěkné, na stránce mají i v jiném barevném provedení.

Moje prstýnky od Stoklasa.cz

19. června 2013 v 11:07
Ahoj, dneska jsem se rozhodla udělat články o své bižuterii, kterou jsem si objednávala postupně z e-shopu www.stoklasa.cz. Tento e-shop je zároveň i velkoobchodem. Mě osobně se tam líbí docela dost věcí.

Začnu prstýnkami, jelikož těch jsem si pořídila docela dost. Objednala jsem si dva plastové prstýnky, oranžovou mašličku (54Kč) a fialovou růži (60Kč). Víc se mi líbí ta růže a na ruce vypadá moc hezky, možná, že si ji objednám i v jiné barvě.
 
 

Reklama