Slevy pro Vás ZDE.

-Recenze: Oblečení, boty

Slíbená recenze na šaty od AVENDRO.cz

26. srpna 2013 v 21:24
Ahoj,
na začátku července mi přišel meil od Paní Moniky S., ve kterém byla docela dobrá nabídka o spolupráci semnou. 12.července jsem zveřejnila článek právě o té super nabídce "oblečení za recenzi", kterou mi poskytl e-shop AVENDRO.cz.
Měla jsem si vybrat oblečení za 1000Kč, udělat o tom článek a poté co mi oblečení přijde udělat recenzi a hodnocení. Vybrala jsem si plážové šaty a tady je na ně recenze.

Super nabídka na recenzi

12. července 2013 v 17:33
Ahoj,
dneska Vám přináším zajímavý článek o super nabídce. O této nabídce jsem se dozvěděla od paní Moniky S., která mi poslala meil právě s touto super nabídkou.
Tady je pár slov o nabídce a také můj výběr oblečení:
Nabídka se týká hlavně recenze oblečení, které si sami vyberete za 1000Kč z této stránky www.avendro.cz. Níže, pod mym výběrem, jsem Vám napsala pravidla a podrobnosti této nabídky.

Co jsem si vybrala já?
Koukala jsem na tuto stránku celkem dlouho. Nejdříve jsem nevěděla, co si vybrat, ale pak jsem si vzpoměla, že potřebuji nějaké plážové šaty nebo něco na pláž, jelikož jsem doma našla pareo, tak jsem se rozhodla pro plážové šaty. Plavky už mám, ale něco na ně ne. Takže jsem koukala a nakonec jsem vybírala ze dvou šatů:
Z těchto dvou:
Dlouho jsem přemýšlela a nakonec jsem zvolila tyto: http://www.avendro.cz/plazove-saty-beachtime-482.html
Protože mě zaujaly více, nejen tím, že jsou troujbarevné, ale i tím, že vypadají jako dva díly. Ty černo-bílé jsou také moc pěkné, ale říkala jsem si "na co černou barvu v létě u moře.." Mám ráda barevné hadříky na léto, takže mám jasno.
Paní Monika S. mi napsala, že je možné, aby jí významné bloggerky napsali meil a tak mohli získat oblečení v hodnotě 1000Kč. Jen je potřeba splnit pár podmínek:
1.) Na svůj blog zveřejnit fotografii a odkazy na oblečení, které si přejete zaslat a také zveřejnit odkaz na hlavní stránku avendro.cz
2.)Informovat svoje čtenáře o této nabídce.
3.)A pak už jen udělat do 7 dnů po obdržení oblečení recenzi s fotografiemi.

Dále je potřeba napsat tento článek podle několik pravidel:
A) Každý článek musí obsahovat alespoň 500 slov
B) Každý článek musí být gramaticky správně
C) Článek musí obsahovat 3 odkazy na stránku AVENRO
D) Článek musí být na Vašem blogu alespoň 24 měsíců od zveřejnění článku
E) Článek musí výt přínosný pro Vaše čtenáře

Poté co článek zveřejníte, můžete odkaz na Váš článek poslat paní Monice S. i s Vaší adresou a rovnou i s věcí, kterou jste si vybrali.

Kontakt na paní Moniku Styxovou: styxova@robertnemec.com

Jakou má výhodu tento článek a článek Váš, až ho napíšete?
- Nejlepší recenzi, co vyberou, budou sdílet na jejich facebooku, tím získáte další návštěvníky na Váš blog.
- Ukážete svým čtenářům novou, neokoukanou a zajímavou módu
- A nejlepší na tom je, že si uděláte radost a to zadarmo!

Mrkněte na stránku www.AVENDRO.cz, třeba se Vám tam něco zalíbí a budete to moc dostat zadarmo, pokud uděláte to co jsou teď napsala. Na této stránce je dobré, že mají i nadměrné velikosti, takže si tam najdou i holky při těle něco pěkného na sebe.

Jelikož je hlavní podmínkou je udělat recenzi na oblečení, které dostanu, tak hned jak mi tyto šaty přijdou, nechám se v nich od přítele nafotit a udělám na ně recenzi. Až přijedu z dovči a šaty vyzkouším u moře, tak se sem pokusím dát foto, kde budou šaty v akci.
Už se na ně těším!

Samodržící punčošky z bexis.cz

24. června 2013 v 9:05
Zdravím,
minulý týden jsem si objednala samodržící punčošky od značky Leg Avenue, ze stránky www.bexis.cz. Dneska Vám je ukážu a řeknu pár věcí ohledně tohoto e-shopu.

Další moje nové plavky ze Super-Obleceni.cz

5. června 2013 v 9:36
Zdravím,
jsem tu opět s článkem o plavkách, které jsem si objednala přes net.
Minule jsem Vám ukazovala plavky z Timo. Dneska Vám ukáži plavky z jiné stránky.
Zase jsem hledala na netu plavky, tentokrát jsem chtěla nějaké, které nikdo nemá v mém okolí. Vždycky jsem chtěla nějaké plavky s hadím nebo leopardím vzorem, mrkla jsem na hodně stránek, ale jen jedny se mi zalíbily tak, že jsem si je objednala.
Plavky jsou z této stránky www.super-obleceni.cz. Tato stránka se mě osobně hrozně moc líbí, protože tam mají krásné oblečení.
Objednala jsem si tyto černo-zlaté plavky s hadím vzorem a přezkou.

Moje nové plavky od TIMO

27. května 2013 v 9:55
Léto se pomalu, ale jistě blíží! Už jste si pořídili nějaké plavky?
Sice doma dvoje plavky mám, ale chtěla jsem si pořídit nějaké nové, jelikož tento rok snad poletím konečně k moři.
Kam tento rok jedete Vy?

Hledala jsem na netu plavky, které by mě oslovily na první pohled a zalíbily se mi plavky z této stránky www.timo.cz.
Plavky jsem chtěla nějaké barevné, takže vyhrály tyto.

Pořízení triček z e-shopu ZABAVNATRIKA.CZ

27. května 2013 v 9:26
Ahoj,
ve čtvrtek (23.5.2013) mi přišel balíček s tričkama, které jsem si objednala ze stránky www.zabavnatricka.cz.
Nemohla jsem článek udělat dříve, protože jsem objednala tričko i pro přítele a toho jsem viděla až o víkendu.

Snažila jsem se pro nás sehnat fakt super trička, jelikož pojedem za týden na párty, a já chtěla mít na ten den stejné tričko jako přítel, aby všichni viděli, že patříme k sobě. Nechtěla jsem nějaké obyčejné, proto jsem se rozhodla objednat trička zábavná.

Objednala jsem tyto trička s nápisem "Nezkoušej mě nasrat!" Nejvíc se mi líbí to prasátko, to je fakt povedené.

Boty od Rejnok

26. dubna 2013 v 9:10
Objednala jsem si po dlouhé době boty z netu. Ze stránky www.rejnokobuv.cz, kde mají velký výběr bot od známých značek např.: Nike, Tamaris, Power, S. Oliver, Remonte a další..
Musím říct, že jsem měla vždy strach si objednat boty z netu kvůli velikosti, ale u rejnokobuv jsem neměla žádný problém, vybrala jsem si velikost podle jejich tabulky. Přišli nepoškozené a v originálních krabicích. Boty mi přišli dva dny po objednání, takže žádné čekání na objednané zboží od Rejnok nehrozí.
Koukala jsem, že mají na stránce i docela pěkné kabelky, tak snad si příště objednám i kabelku.


Baleríny
Jelikož mám doma baleríny jen barevné, tak jsem si pořídila baleríny obyčejné černé se třpytkami a s mašličkou. Sice tyto baleríny mají krátkou špičku, ale vůbec se nevyzouvají. Jejich podrážka není taková jako u skoro každých balerín, tudíž nejsou cítit tolik kamínky. Na sluníčku se krásně třpytí. Na baleríny se můžete podívat ZDE.
 
 

Reklama