Slevy pro Vás ZDE.

-Šperky atd..

Peříčkové šperky!

21. května 2012 v 8:16
Letošní léto se opět vracíme tak trochu k bohémskému či hippie stylu, i když trochu jinak. Už to totiž nejsou jen čistě hippie prvky, jako dlouhé květované šaty a sukně či rozevláté košile apod. Letos se tyto prvky kombinují s vintage a grunge a dostávají úplně jiný rozměr. V kurzu jsou též i tribal motivy a vše tak dohromady dělá zajímavý koktejl. Do popředí se tak znovu dostávají i peříčkové náušnice a náhrdelníky, které tento styl skvěle doplňují. Letos je prostě trendy vypadat občas jako Pocahontas, a tak tedy hurá pro peříčka.
Určitě jste si i vy všimly, že na ně teď můžete narazit v každém obchodě. Peříčka jsou in a vypadají skvěle. Navíc si můžete vybrat z tak široké palety barev a provedení, a tak je opravdu málo pravděpodobné, že se potkáte s jinou dívkou či ženou se stejnými náušnicemi. Pokud na sebe nerady upozorňujete, či máte radši menší šperky a bižuterii, můžete si pořídit peříčka úplně malá a třeba i v přírodních barvách, jako je hnědá, béžová, tmavě zelená apod.

Kolekce náhrdelníků Denise Bouquet

7. května 2012 v 16:24
Značka s exotickým názvem Flamingopark přináší na český trh originální produkty, které jsou ve většině případů vytvořené mladými zahraničními designéry. Kořeny Flamingoparku sahají až do Austrálie, kde zakladatelé Martina a Andrew oslovili první autory. Plameňáci od vzniku podnikli velký kus cesty a pod svá křídla přibrali spoustu dalších autorů, designérů a řemeslníků. V posledních dvou letech se často jedná o designéry z Mexika.
Mezi zajímavé osobnosti spolupracující s Flamingoparkem patří například Denise Bouquet. Tato mladá mexická designérka studovala šperk v Itálii a v mexické Monterrey, nyní působí v New Yorku. Denise má za sebou osm let praxe v oboru šperkařství, věnuje se drahým kovům i bižuterii. Pro Flamingopark Denise vyrobila již druhou sérii originálních náhrdelníků a náramků, které doplňují letní linii oblečení. Denise v kolekci použila peří, korály a textil. Tyto na první pohled neslučitelné materiály převrátila do exklusivních kombinací a výsledkem jsou líbivé kousky, které si můžete vzít k dennímu i večernímu outfitu.
Dlouhý náhrdelník s krajkou, říčními perlami a námořní kotvou ve vás vzbudí vzpomínky na dovolenou. Náhrdelník s modrým ptačím pírkem vyvolává touhu být volná a nesvázaná. Kolekce je určená svědomité ženě, která stejně jako Denise dává přednost originálnímu vyjádření osobnosti, nezapomíná však být trendy a šik. Náhrdelníky jsou vyrobené v limitované sérii a jeden z nich může být Váš za 840 Kč. Kolekci najdete na www.flamingopark.cz nebo v kamenné prodejně Flamingopark Design Boutique, Truhlářská 29, Praha 1.

Šperky z plastu podle luxurymag.cz

25. dubna 2012 v 21:39
Máte ráda extravaganci a nevšední a originální doplňky? Hitem následující sezóny jsou právě plastové šperky v pestrých (nejlépe neonových) barvách. Šperky ze stříbra, zlata, chirurgické oceli nebo obyčejnou bižuterii nosí každá z nás. Nebojte se odvázat, plasty vás budou bavit. Přiblížím vám tuto módu a vybrala jsem pro vás značky, které jsou typické pro výrobu plastových šperků a doplňků - americká ADEEN a česká Minimon.

Prstýnky SWAROVSKI

18. ledna 2012 v 20:17

Neobyčejné šperky z černých perel

29. prosince 2011 v 9:08
Černé perly se rodí výhradně v lagunách na souostroví Francouzské Polynésie. Za jejich zrod může především zvláštní typ měkkýše - perlorodka. Proces vytváření perel je velmi dlouhý a proto perlotvorky vyžadují vysokou péči. Dohlížejí na ně takzvaní perloví farmáři.
Přirozeně černá perla je velice vzácná a je označována za "perlu královen" či "královnu z perel". Byla oblíbena již v dávných dobách, kdy perly zdobily i sochy bohyň a královen. Dnes tyto ,,královny z perel" nalezneme především ve šperkařském průmyslu, kde má největší využití.

Náhrdelníky

Náhrdelníky jsou opravdu přenádherné a každého upoutají hned na první pohled. I když jsou to perly pravé nebo jen syntetické, pokaždé budou vypadat krásně. Můžete si vybírat jen z náhrdelníkové perlové šňůry anebo z černých perel, které jsou vsazené do šperku a jsou doplněné nějakým vzácným kovem. Jen samotný náhrdelník z černých perel je moc hezký, ale ještě hezčí je, když je vyroben z více druhů perel, kterými může být klasická bílá perla, žlutá či zelená. To je pak teprve krása!

10 mega prstenů

18. prosince 2011 v 20:23

Japan style náhrdelníky

14. prosince 2011 v 9:47

Zajímavý Swarovski prsteny

2. listopadu 2011 v 20:34

Hodinky z i-moda.cz

11. října 2011 v 9:07

Náhrdelníky z beate-uhse.cz

13. září 2011 v 20:43

Šperky pro letošní léto se vrací k 60.létům

24. července 2011 v 18:13

Šperky

Jednoduché pravidlo pro všechny jarní a letní šperky 2011 říká, že stylové budou takové, které se třpytí, mají zářivé barvy, jsou roztomilé a hlavně jsou "vidět". Pořídit se tak vyplatí například dlouhý náhrdelník s přívěskem motýlka, konvičky nebo s chomáčem peří, třpytivý náramek, květinové náušničky a výrazné prstýnky, které mají do klasiky hodně daleko. Velice módní jsou také šperky ve stylu retro.

Prstýnky z amiclubwear.com

9. června 2011 v 18:09

Hodinky z i-moda.cz

5. června 2011 v 12:11

Náhrdelníky z botyk.cz

28. května 2011 v 8:33

Náhrdelníky z shopbop.com

22. května 2011 v 13:03

Perleťové naušnice z timea.cz

11. května 2011 v 20:11

www.timea.cz

Bižuterie v barvách jara

7. května 2011 v 9:24
Jaro je jedním z nejkrásnějších ročních období celého roku a je symbolem móda. Na jaře se můžeme konečně vysvléci z nudných péřových bund, svetrů a oteplováků. Po dlouhém podzimu a zimě už nebude muset zahalovat svá těla. Nejde tu jen o skvělé oblečení, kterého si budeme moci dosytnosti užívat, ale i o skvělé doplňky, ve kterých se můžeme představit prvnímu sluníčku v novém roce. Těmi doplňky mohou být sluneční brýle, šátky, čelenky a samozřejmě šperky. U šperků si můžeme vybírat z mnohých materiálů, jakými jsou například zlato, stříbro, chirurgická ocel, nebo třeba jen bižuterii, která se vyrábí z korálků, drátků i látky. I když šperky ze zlata a stříbra vypadají úžasně, bižuterie se k jaru hodí přece jen o něco více. Bižuterie je určitě různorodější a letos na jaře bude z čeho vybírat. Užijte si trendy jaro 2011.

Náhrdelníky z la-linea.cz

1. května 2011 v 19:25

Luxusní náušnice la-linea.cz

26. dubna 2011 v 20:41

PRSTÝNKY od la-linea.cz

24. dubna 2011 v 15:13
 
 

Reklama