Slevy pro Vás ZDE.

-Tělová a pleťová kosmetika

Kuličkový antiperspirant - Silk Beauty od ORIFLAME

21. června 2014 v 12:19
Dneska tu pro Vás mám recenzi na můj nejoblíbenější kuličkový antiperspirant od ORIFLAME z řady Silk Beauty.

Tato kulička má chránit ženu před pocením 24h, která má v sobě i komplex pro minimalizaci chloupků, který zpomaluje jejich růst.
Je to, ale pravda?
Mrkněte do celého článku, kde najdete veškeré informace.

Gel Cream - aloe vera od ORIFLAME

13. června 2014 v 12:45
Dnešní poslední článek bude recenze na super krém. Jelikož za chvíli odjíždím na Votvírák nebudu tu přes víkend, ale články jsem si přednastavila.

Gelový krém s aloe vera z řady Love Nature.
Bála jsem si ho objednat, protože mám špatné zkušenosti s gelovými krémy, vždycky lepily a to mi vadí.
Mohla jsem si ho s kamarádem objednat za opravdu dobrou cenu, tak jsem si ho vzala. Stál mě myslím, že 45Kč, ale nejsem si jistá. Normálně stojí 169Kč, ale teď ho mají ve slevě za 99Kč.
ODKAZ NA NĚJ: ZDE
Krém má 50ml, ale když přišel, tak jsem si myslela, že je to vzorek. Je opravdu malinký, ale uvnitř je toho krému opravdu hodně.

Zvláčňující a regenerační pleťový krém - Bione Cosmetics

31. května 2014 v 19:23
Zdravím, tak tu mám pro Vás ještě recenzi na suprový zvláčňující a regenerační krém od značky Cannabis, kterou jsem měla rozepsanou a teď jsem ji konečně dopsala.
Krém jsem dostala na recenzi od e-shopu www.palelo.cz, kde mají levné a zajímavé produkty. Určitě si někdy objednám nějaké produkty, protože mě zaujalo opravdu dost produktů z včelí kosmetiky.
Přímo tento krém najdete TADY.
Recenzi najdete v celém článku.

Třpytivé tělové mléko Sparkle in Paris od ORIFLAME

22. května 2014 v 10:06

Třpytivé tělové mléko Sparkle in Paris od ORIFLAME

Tělové mléko Sparkle in Paris jsem si koupila v sadě, kde byl parfém a sprchový gel. Už nevím kolik sada stála, ale samotné tělové mléko stojí za plnou cenu 189Kč a najdete ho ZDE.
Musím říct, že mi nejvíc voní parfém. Sprchový gel a mléko nevoní jako parfém.

Recenze na mléko najdete v celém článku.

Zklidňující pleťový krém Pure Nature z ORIFLAME

18. května 2014 v 12:01

Zklidňující pleťový krém Pure Nature - Blueberry & Levander extract

Perfektní krém na pleť z ORIFLAME. Na stránce oriflame ho najdete TADY.
Za plnou cenu stojí 169Kč, ale nikdy jsem ho za tuto cenu v katalogu neviděla. Vždycky ho mají za 99Kč a někdy ještě levněji. Já už mám druhé balení a určitě až mi dojde koupím třetí.

Více o krému najdete v celém článku.

Tělový krém od ORIFLAME - very me

16. května 2014 v 14:35

Tělový krém - Very Me Peach Me Perfect Body Glow od ORIFLAME

Tento krém mám doma docela dlouho a konečně jsem ho vypotřebovala. Tehdy jsem si ho koupila, protože byl hodně levný a myslím si, že to byla novinka.
Najdete ho na oriflame ZDE. Za plnou cenu stojí 169Kč, to je podle mě opravdu hodně.

Recenze v celém článku.

Zklidňující pleťová voda OPTIMALS z Oriflame

28. dubna 2014 v 14:11
Dneska tu mám pro Vás recenzi na zklidňující pleťovou vodu pro suchou/citlivou pleť z řady OPTIMALS z ORIFLAME.
Najdete ji ZDE. Plná cena 169Kč, ale já jsem si ji koupila v akci a vyšla mě asi na 59Kč? Přesně nevím. Voda má nový obal, nevybavuji si jak vypadala dříve, takže nemohu říct jestli je hezčí nebo ne. Skoro nikdy ji nemají v katalogu za plnou cenu, většinou ji mají za 99-129Kč.

Z této řady jsem měla peeling na obličej a byla jsem spokojená, tak jsem zkusila tuto vodu, kvůli tomu, že byla opravdu levná.

Jsem s touto pleťovou vodou opravdu spokojená, více o této vodě najdete v celém článku.

Shower cream Floral collection z ORIFLAME

31. března 2014 v 9:11
Nejúžasnější sprchový krém jaký jsem kdy měla. Je od značky ORIFLAME a má 200ml. Vím, že kdysi z této kolekce měli v katalogu i mýdlo a krém na ruce, ale teď už bohužel tuto kolekci v katalogu nenajdeme. Občas mají nějaké kusy ve výprodejovým katalogu a právě v katalogu č. 4 měli ve slevě tento sprchový gel a já si ho musela objednat. Tuším, že ho měli za 59Kč, ale nejsem si jistá. Na stránce oriflame ho mají za 149Kč, za tuto cenu bych si ho nekoupila. (odkaz ZDE.)

Tea Tree Oil - Bylinná mast

23. března 2014 v 10:57
PŘÍRODNÍ ANTISEPTIKUM
Tea Tree Oil - Mast s olejem čajovníku
Je to mas s antibakteriálními účinky k ošetření podrážděné pokožky a při svědivosti.

Já jsem si bylinnou mast objednala ze stránky www.lekarna.cz, kde jí mají za 59Kč. Což je opravdu velmi dobrá cena.
Proč jsem si tuto mast objednala? Protože jsem si asi před rokem pořídila šampón od Balea na blonďaté vlasy a ani nechtějte vědět, jak jsem trpěla. Začala se mi šíleně odlupovat pokožka hlavy, nebyly to lupy jako lupy, ale byly to krvavé skvrnky, které se nadzvedávaly a opadávaly. Šíleně to svědělo a nešlo s tím nic dělat. Hned jak jsem zjistila, že mi to dělá právě ten šampón od Balea, přestala jsem ho používat a vyhodila jsem ho. Na netu jsem se dočetla, že na takovéhle podráždění je dobrý Tea Tree Oil a tak jsem si ho objednala. Skvrnky na pokožce hlavy jsem si mazala 2x denně a opravdu mi po týdnu zmizely.

Hydrating body cream POLICE passion

19. března 2014 v 11:29
Hydratující tělový krém od značky POLICE.
Objednala jsem si ho asi před půl rokem ze stránky www.lekarna.cz, kde ho měli asi jen za 39Kč. Nevím, zda je to normální cena nebo jestli krém byl ve slevě, to už si bohužel nepamatuju.
Koupila jsem si ho popravdě jen kvůli obalu, že je růžový a také kvůli ceně. Čekala jsem, že krém bude katastrofa, když byl tak levný.

Recenze: Peelingové bahno Swedish Spa od Oriflame

6. února 2014 v 11:17
Oriflame dělá můj kamarád a já si od něj skoro vždycky něco objednám. Dříve jsem objednávala hrozně moc, ale postupem času nějak ubyli peníze a hlavně toho mám doma hrozně moc.

Nevím, jak dlouho mám doma toto peelingové bahno, ale vím, že už ho mám málo. Každou chvíli ho do potřebuji a tak jsem se rozhodla udělat na něj ještě recenzi, než obal vyhodím.
Peelingy jak už asi víte, mám moc ráda, když jsem v katalogu viděla NOVINKU Peelingové bahno, nemohla jsem odolat a musela jsem si ho objednat. Tehdy stál 79Kč a má 150ml.

Recenze: Body Scrub od AVONU – Vanilka

5. února 2014 v 11:17
Miluji peelingy a hlavně miluji voňavé peelingy. Před asi půl rokem v katalogu AVON byla navoněná stránka s vanilkovou řadou Naturals a totálně mě okouzlila. Už jsem, ale několikrát naletěla AVONU tím, že v katalogu produkt nádherně voněl a ve skutečnosti byla vůně umělá a dost jiná.

Jelikož Body Scrub byl ve slevě za 79Kč, objednala jsem si ho. Scrub má 200ml a opravdu nádherně voní. Přesně jako vanilka! Takže pokud milujete vanilkové vůně, doporučuji Vám ho. Vím, že AVON má tento body scrub i jahodový, ale ten jsem měla možnost zkusit u tety a popravdě voní hrozně uměle, tak chemicky.

Povzbuzující čisticí peeling proti akné Pore Penetrating

28. ledna 2014 v 18:50
Peeling proti akné, který má čistit póry do hloubky od značky AVON. Je to, ale pravda?

Můžu všem do očí říct, že to pravda je. Opravdu mi tento peeling vyčistí ucpané póry a také po něm mám pěkně hebkou pleť. Peeling jsem si objednala asi před rokem, kdy byl ve slevě a já ho chtěla ze zvědavosti vyzkoušet. Zamilovala jsem si ho a od té doby jsem si objednala asi tak 4x.

Peeling, který má 75ml obsahuje výtažky z vilínu virginského, který stahují póry a výtažky z eukalyptu, která čistí a má protizánětlivé účinky.
Vzhled tubičky není luxusní, ale není ani nějak strašný. Myslím si, že je to obyčejný vzhled, který nemůže nikomu vadit.

Recenze na abrazivní gely od Oriflame

5. září 2013 v 12:17
Krásný den přeji,
dneska pro Vás mám první recenzi do rubriky "Tělová a pleťová kosmetika" A bude se jednat o tři peelingové sprchové gely - neboli abrazivní gely od Oriflame. Jsou z řady Discover, ve které mají i klasické sprchové gely a mýdla. Všechny druhy nádherně voní.
 
 

Reklama