Slevy pro Vás ZDE.

-Vlasová kosmetika

Šampon S.O.S. Calm od Revlon Professional

10. března 2018 v 16:16
Krásnou sobotu přeji.
Doufám, že si užíváte krásné počasí. U nás svítí sluníčko a teplota je vcelku fajn.
Já sice ven dneska nemohu, mám plno práce a hlavně na mě něco leze. Okolo mě měl každý virózu či chřipku a já to asi odnesu teď. Takže jsem v teple a piji čaj. Snad se to do zítra vytratí.
Včera jsem ve sprše přemýšlela nad šampónem od REVLON PROFESSIONAL INTRAGEN S.O.S. CALM, který mám od ledna doma a nemohu ho pořádně posoudit, nebo lépe řečeno nevím, zda je fajn či ne. V celém článku se dozvíte jaké má šampón klady a zápory.
Jak víte, tak mám suchou a citlivou pokožku hlavy, proto ráda zkouším šampóny pro tuto problematiku. Tentokrát mě na e-shopu Elnino.cz zaujal šampón od REVLON PROFESSIONAL, jelikož mě zaujal především design balení. Většinou takové jednoduché obyčejné balení zaručuje kvalitu. Nevím proč, ale vždycky když má obal krásné, načančané či přeplácané balení, tak stojí produkt většinou za prd.

Vyživující maska Argan Oil od Xpel

16. ledna 2018 v 13:23
Zdravím!
Dneska ráno jsem se probudila do krásného zasněženého dne. Konečně sníh. U nás napadlo vážně hodně sněhu. Sice se jezdí dost špatně, ale ty zasněžené stromy a celé okolí jsou prostě nádherné. Neustále koukám z okna, protože je to nádherný pohled.

Pro dnešek mám plno plánů, ale ještě bych Vám sem ráda dala recenzi, jelikož jsem ji včera připravila. Bude to recenze na vyživující masku na vlasy Argan Oil od značky XPEL, kterou mám z e-shopu ELNINO.CZ.Masky já ráda zkouším a tuto už mám vypotřebovanou, takže Vám ji mohu kvalitně zrecenzovat. Design masky je krásný, vypadá jako, že je z luxusní kosmetické řady.
V celém článku najdete jak recenzi, tak i odkaz na recenzi olejíčku. Jelikož byl ze stejné řady jako tato maska.

ARGAN OIL od značky XPEL

12. prosince 2017 v 16:20
Krásný den,
pro mě tedy dobrý a krásný vůbec není. Kdybych měla deníčkový blog, tak si tu dneska vyleju srdíčko, byl by to článek extra dlouhý. Není dobré se trápit, proto hodlám udělat zítra velkou změnu.
Omlouvám se za neaktivitu, ale je toho na mě tolik, že většinu volného času spím a peču cukroví. Dneska jsem si čas na blog udělala a přidám Vám sem recenzi na skvělý olejíček na vlasy, třeba ho někomu koupíte k Vánocům, protože má moc pěkné balení.

Konečně jsem vyzkoušela nějaký ten produkt od Xpel z řady Argan oil. Chtěla jsem hlavně olejíček a ten taky mám a jaký je? Mrkněte do celého článku, kde se dozvíte více.

Šampon pro citlivou pokožku hlavy od WELLA PROFESSIONALS

9. listopadu 2017 v 20:08
Krásný večer všem.
Doufám, že jste někde v teple, protože venku je šílená zima. Celý den se chvěju.
Dneska tu mám velmi zajímavou recenzi na šampon SP Balance Scalp pro citlivou pokožku hlavy od značky Welle Professionals. Už jsem tu několikrát říkala, že mám citlivou pokožku hlavy, plno šamponů mi pokožku tak podráždí, že si ji celý den musím škrábat, pak mi teče krev a to není vůbec dobré. Proto zkouším různé šampony na citlivou pokožku a tento vypadal vážně skvěle a mám dojem, že byl ve slevě, když jsem si ho kupovala.
Objednala jsem si ho tenkrát na e-shopu Notino.cz a koukala jsem, že ho mají stále a dokonce mají velký výběr produktů od značky Welle Professionals. Určitě od ní někdy zase něco zkusím.
Doporučuji si přečíst pár slov v celém článku, protože tento šampon je skvělý.

Kondicionér pro snadné rozčesávání od Kallos

21. srpna 2017 v 13:35
Krásný den přeji.
Doufám, že si školáci užívají poslední dny volna. Já mám tento týden menší volníčko, takže chci hodně uklízet, urovnám si všude možně věci a byla bych ráda, kdybych přečetla alespoň dvě knihy.

Dneska tu mám pro Vás konečně recenzi na bezvadný kondicionér pro snadné rozčesávání vlasů od značky Kallos. Jak už asi víte, tak Kallos mám hodně ráda a pokaždé, když mám možnost, tak od značky Kallos zkouším nové produkty.
Kondicionér je ve spreji, jak jste si mohli všimnout z fotky. Kupuji si nejraději různé stříkátka na vlasy, protože mi vyhovují a některé mi dělají pěkné vlasy. Od Kallos mě kondicionér ve spreji zaujal, protože díky němu by se měly vlasy lépe rozčesávat. Jak čokoládový šampón, tak i tento kondicionér ve spreji mám z e-shopu Elnino.cz

Šampón a kondicionér s kokosovou vodou od XPEL

9. července 2017 v 19:56
Krásný večer přeji,
jak si užíváte léto? Já zatím nic moc. Bohužel zítra musím do práce. Měl by být klid, tak jsem zvědavá, protože nestojím o chaos.
Včera jsem konečně dokončila recenzi na dva produkty od značky Xpel, kterou jsem do nedávna neznala. Jedná se o šampón a kondicionér s kokosovou vodou. Oba produkty jsou určené pro suché a poškozené vlasy. Já je mám bohužel dost suché, takže potřebuji nějaké produkty na lesk a hydrataci.

Jaké jsou tyto dva krasavci? Mrkněte do celého článku.

Maska chocolate od KALLOS

23. května 2017 v 16:36
Krásné úterý přeji, dneska jsem byla s kočičkou na poslední injekci a v pátek jí čeká zákrok, budou ji odstraňovat zubní kámen. Chudinka, budou jí uspávat. Ještě, že s ní budu celý den doma.
A dneska se mrkneme na čokoládovou masku od velmi levné značky KALLOS. V dubnu jsem Vám sem dávala recenzi na šampón od stejné řady. Oba výrobky jsem měla z e-shopu Elnino.cz, kde mají velký výběr produktů od značky KALLOS.

Šampón byl takový průměrný, nejvíc mi vadilo, že mi po něm odstávaly u pěšinky malé vlásky. Je maska lepší? Mrkněte do celého článku.

Šampón chocolate od KALLOS

9. dubna 2017 v 19:49
Dobrý večer, po dnešku jsem pěkně přežraná. Od rána až doteď jen jím, buřtíky, saláty, sladkosti atd... Na dnešek jsem si užila jak venku, tak i doma. Doufám, že jste si víkend užili, tak jako já, protože zítra začíná práce či škola. Netěším se, ale zase jdu do práce jen na 4 dny, tak snad utečou a bude konečně další volno.

Na dnešní večer jsem si pro Vás připravila recenzi na čokoládový šampón od značky Kallos, od které jsem už jeden šampón měla a byla jsem s ním velmi spokojená. Takže jsem chtěla zkusit další nějaký šampón, protože mají levné šampóny, které jsou obrovské (1000ml) a řekla bych, že jsou i dost kvalitní na tu cenu.
Šampón mám z e-shopu Elnino.cz, ze kterého jsem si objednala i masku ze stejné čokoládové řady, ale na tu udělám recenzi, tak za týden, protože ji potřebuji testovat déle, jelikož ji používám cca 2x do týdne.
Teď už k samotnému šampónu:

Avon Naturals Hair Care regenerační šampon pro suché a poškozené vlasy

10. února 2017 v 15:32
Krásný pátek přeji.
Doufám, že si užijete víkend, protože já si ho opět neužiji. Čeká mě teplá postel a čaje. Nový rok jsem nezačala dobře a asi se to semnou potáhne celý rok. Neustále se okolo mě něco děje nebo jsem nemocná, přitom já nemocná nebývám.
Po delší době tu mám recenzi na šampón, který mám vcelku dost ráda, je sice od avonu, ale hned Vám to všechno vysvětlím.

Od avonu šampóny nemusím, protože mi děsně vysušují pokožku hlavy, ale tento s avokádem a mandlovým olejem je pro mě jako dělaný. Mám sice velké balení, ale podle mě je lepší koupit si malé balení, protože Vám nemusí šampón sedět.
Šampóny od avonu můžete sehnat na Notino.cz, kde mají přesně i ten, který právě recenzuji.

Jaký tedy je? To se dozvíte v celém článku.

Maska s keratinem od značky Kallos

14. prosince 2016 v 18:47
Dobrý večer, včera jak jsem měla velmi dobrou náladu, tak dneska je to naopak. Od rána je mi zima, a tak nějak jsem slabá. Takže mám čaj a ležím. Nic se mi nechce, takže jen koukám na videa.
Dneska jsem, ale konečně dokončila recenzi na masku na vlasy s keratinem od značky Kallos. Objednávala jsem ji před nějakou dobou na e-shopu Notino.cz. Z tohoto e-shopu jsem měla už šampón od Kallos pro citlivou pokožku a ten byl vcelku dost dobrý, proto jsem si zkusila objednat i masku. Masky moc nepoužívám, raději mám kondicionéry, ale tak jednou za čas zkusím i masku. A jak tato maska u mě obstála? To se dozvíte v celém článku.

Šampon pro normální až lámavé vlasy LAVERA

7. listopadu 2016 v 12:56
Ahoj, po práci jsem zašla do Lidlu a samozřejmě věci, které jsem si zaškrtla v letáku už neměli, opět babky vše vykoupily :-D Doma jsem si spravila náladu dobrou kávou a konečně jsem dokončila tuto recenzi, kterou mám připravenou v rozepsaných článcích pěkně dlouho.
Jedná se o šampón od značky LAVERA, který je pro normální až lámavé vlasy. Jelikož si v práci dělám často drdól, tak jsem si řekla, že by bylo dobré si občas umýt vlasy nějakým šampónem pro lámavé vlasy, jelikož drdól mi vlasy pěkně láme. V práci je pro mě lepší mít vlasy stáhnuté, aby mi nepřekážely.
Šampón už nemám, dopotřebovala jsem ho asi před 14ti dny. Takže mohu podat důkladnou recenzi. Tenkrát jsem si objednala na e-shopu Notino.cz.

Ziaja Family Shampoo šampon proti lupům

18. března 2016 v 14:59
Jelikož ráda zkouším nové značky šampónů, sáhla jsem i po značce ZIAJA, o které jsem zaslechla několikrát na youtube, ale většinou vychvalovali krémy na obličej, na které se také chystám. Asi před půl rokem mě trápily lupy a hodně suchá pokožka hlavy, nepomáhal žádný šampón, a tak jsem zkoušela různé značky. Nakonec jsem si objednala šampón proti lupům od značky Ziaja a pak jsem zjistila, že problém suché pokožky je jinde. Musím si po umytí vždy vyfénovat vlasy, pak nemám žádné problémy s lupy ani se suchou pokožkou.
Když jsem šampón proti lupům objednávala, objednala jsem samozřejmě více produktů, na které chystám recenze. Všechny produkty a hlavně tento šampón jsem objednala na Notino.cz, kde mají od značky Ziaja spoustu produktů, až budu zase někdy objednávat, sáhnu po krému na obličej nebo po nějakém očním krému.
A teď už k samotnému šampónu.

Inebrya Balance šampon pro citlivou pokožku hlavy

4. února 2016 v 10:27
Po delší době tu mám opět nějakou tu kosmetickou recenzi na šampon. Jelikož už asi víte, že mám citlivou pokožku, která se mi občas i odlupuje, tak jsem se rozhodla, že si občas dopřeji i profesionálnější šampon.
4. června 2015 jsem dělala na Notino.cz větší objednávku a mezi produkty byl i šampon od značky INEBRYA, který by měl být určený pro citlivou pokožku.
Koukala jsem na e-shop dneska a šampon stále mají, ale asi už ho nemají ve slevě, protože jsem ho tenkrát kupovala za nějakých 170Kč a dokonce má šampon i jinou lahvičku a design.

Suchý šampón Batiste - oriental

2. prosince 2015 v 18:21
Ahooj, středa je tu, polovina týdne bude za námi a já už se těším na sobotu.
Konečně jsem dopsala recenzi na suchý šampón od Batiste, který je velice oblíbený mezi bloggerkami a všeobecně ho mají všichni rádi. Byla jsem zvědavá jaký je, tak jsem si ho musela také pořídit, protože jsem měla doma jen takový ten sypký suchý šampón, který zanechával vlasy šedivé. Batiste mám doma asi dva měsíce, takže jsem ho použila několikrát, abych o něm mohla něco říct.
Tenkrát jsem si objednávala z e-shopu Notino.cz, kde mají plno druhů batiste. Já si vybrala ORIENTAL.

Je tedy vážně tak skvělý, jak každý říká? To se dozvíte v celém článku.

Šampón proti lupům Lavera

2. září 2015 v 15:23
Ahojky, nějak nemám vůbec čas. Po práci jsem dost unavená, protože toho mám opravdu hodně, takže články nebudou pravidelně každé ráno, jak jste byli zvyklí. Dneska jsem se rozhodla dát sem recenzi na šampón, protože stále zkouším a hledám šampóny, které mi sednou. Možná víte z minulých recenzí, že mám problematickou a hodně citlivou pokožku hlavy. Každý šampón mi ji vysuší a já pak mám na hlavě krvavé strupy. Pomáhá mi mýt si vlasy ob den, né každý den a právě potřebuji nějaký šampón, který bude přesně na můj problém.

Zkusila jsem i šampón proti lupům od značky LAVERA, který jsem si objednala spolu s jinými produkty na e-shopu www.parfemy-elnino.cz. Jaký je? Mrkněte do celého článku.

Bezoplachový kondicionér Cannabis z e-shopu DAMITA.CZ

20. srpna 2015 v 16:38
Čtvrtek je tuuu, ještě zítřek a konečně víkend, po dnešním týdnu si zasloužím velký odpočinek. Co Vy? Jak se máte? Co budete dělat o víkendu?
Dneska jsem dokončila krátkou recenzi na bezoplachový kondicionér Cannabis od značky Bione Cosmetics, který jsem si kdysi objednala spolu s jinými produkty od této značky na stránce www.damita.cz.
Jelikož používám šampóny na citlivou pokožku, tak potřebuji nějaké dobré kondicionéry, které mi udělají vlasy na oko pěkné, protože po některých šampónech mám divný vlasy.

No a jaký je tento kondicionér? Mrkněte do celého článku.

Rene Furterer Astera - zklidňující šampon

13. července 2015 v 12:53
Už jsem tu několikrát psala, že mám hodně citlivou pokožku hlavy. Normální šampóny mi vysušují pokožku a pak se mi loupe, takže různě zkouším šampóny a zjišťuji, který mi vyhovuje, pokud znáte dobrý šampón na takový problém, klidně mi napište do komentáře.
Při velké objednávce na e-shopu NOTINO.CZ jsem si objednala dva šampóny na citlivou pokožku a právě na jeden tu mám dneska recenzi.

Malé balení za vcelku větší částku, jaký je? Mrkněte do celého článku.

Šampón a kondicionér Keratin

6. června 2015 v 7:10
Dobré ráno,
dneska tu mám pro Vás recenzi na nejúžasnější šampón, který je s keratinem a mám ho z e-shopu www.damita.cz. Mohli jste ho vidět v oblíbencích, kde jsem psala, že na něj udělám recenzi. Mám k němu i kondicionér, takže jsem udělala i recenzi na něj a rovnou jsem ji dala sem do článku k šamponu.

Jak šampón, tak i kondicionér stojí do 62Kč, je to perfektní cena, protože to co šampón dokáže je neuvěřitelné.
Více k produktům v celém článku.

Šampón Klorane Pivoine de Chine

27. května 2015 v 16:21
Zdravím, venku je opravdu zima, což mě velmi štve. Právě jsem přišla zmrzlá od mamky a jdu dopsat tuto recenzi, protože musím ještě udělat pár jiných věcí.
Jedná se o recenzi na šampón KLORANE, který jsem si kdysi objednala s jinými věcmi na stránce Notino.cz.

Pokud mě sledujete nějakou dobu, tak možná víte, že mám hodně problematickou pokožku hlavy. Nemohu používat šampóny na objem, protože se mi okamžitě vysuší pokožka. Používám tedy především konopné šampóny a občas i jiné obyčejné. Chtěla jsem obyčejné šampóny střídat s nějakým jako je tento od značky KLORANE, protože je určený pro citlivou pokožku a měl by zabránit svědění, tedy by měl pokožku zklidnit.

Jaký nakonec je? To se dozvíte v celém článku.

Regenerační výživný šampón od Cannabis z e-shopu DAMITA.CZ

13. prosince 2014 v 7:02
Možná jste tu viděli článek o produktech na suchou pokožku hlavy, protože já mám s pokožkou hlavy velké problémy.
Proč to píšu? Protože tu pro Vás mám dneska recenzi na skvělý regenerační výživný šampón Cannabis od značky Bione Cosmetics, který mám z e-shopu www.damita.cz.
Více informací se dozvíte v celém článku.
 
 

Reklama