Slevy pro Vás ZDE.

-Vlasová kosmetika

Šampón a kondicionér Nature Secrets - Jahoda & mandle

31. července 2014 v 13:27
Mám tu pro Vás po delší době recenzi na šampón a tentokrát i na kondicionér.
Šampón i kondicionér je od značky ORIFLAME z řady Nature secrets. Jsou s parfemací jahod a mandlí. V katalogu tato sada krásně voněla, a proto jsem si ji koupila, jelikož byla i za super cenu, protože to byla tehdy novinka.

A jaký mám názor na tyto dva produkty? Mrkněte na celou recenzi, která je v celém článku.

Smooth control shampoo z ORIFLAME

20. dubna 2014 v 15:05
Jak už jste si asi všimli, tak dost často používám výrobky z ORIFLAME, protože můj kamarád dělá Orif a já si občas něco objednám. Dneska tu mám pro Vás tedy další recenzi na výrobek právě z ORIFLAME.
Šampón pro neposlušné vlasy, má 250ml a stojí 119Kč. Já jsem si ho objednala ve slevě za 89Kč, protože řada HAIRX měnilo design. Celkově tuto řadu mám moc ráda.
V celém článku najdete povídání o šampónu.

Péče na vlasy s marockým arganovým olejem od AVONU

11. února 2014 v 11:19
Když jsem se asi před rokem a půl registrovala do AVONU, dělala jsem 5 kroků a vždy po splnění jsem dostala nějaký dárek. Jako druhým dárkem jsem dostala "Péči na vlasy s marockým arganovým olejem", který mě zezačátku vůbec nezaujal a nepoužívala jsem ho. Jenže jedno dne jsem si umyla vlasy a měla jsem chuť si dát ještě něco na vlasy, a tak jsem si do vlhkých vlasů tedy zkusila dát tento olejíček, a když mi vlasy uschly, byla jsem totálně v šoku. Měla jsem tak heboučké, jemné a lesklé vlásky jako nikdy jindy. Dokonce jsem je měla i pěkně uhlazené a nikde mi neodstávaly.
 
 

Reklama