-Vlasy

TANGLE TEEZER a DTANGLER z e-shopu LEONTYNA.cz

23. dubna 2014 v 15:56
Určitě tyto kartáče zná skoro každá. Já doma nemám ještě ani jeden, ale brzy mít budu. Objednám si tangle teezer, který je z e-shopu LEONTYNA, kde ho mají za dobrou cenu. Nevím, kdy si ho objednám, ale určitě do měsíce to bude. Pak udělám článek.

TANGLE TEEZER - SALON ELITE - unikátní kartáč pro rychlé a jednoduché rozčesávání.
Kartáč Tangle Teezer je ve světě už nějakou dobu naprostým trhákem v česání vlasů. Co je na něm tak úžasného? Nejdříve je potřeba zdůraznit, že při česání vlasů tímto kartáčem nepocítíte žádné tahání. Česání jakýchkoliv vlasů suchých i mokrých je bezbolestné.
Štětinky tohoto kartáče jsou uzpůsobeny tak, že v místě kde se tvoří zauzlování vlasů a nejde za normálních okolností vlasy pročesat, se štětiny tohoto kartáče ohnou a nezatahají jak je tomu u normálních kartáčů. I přes to všechno vlasy dokážou velmi rychle a snadno bez vynaložení velkého tlaku vlasy dokonale rozčesat.
Pravidelným používáním tohoto kartáče předcházíte poškození vlasu a dopřáváte jim tu nejlepší péči která je k dispozici. Při česání s Tangle Teezer nepodporujete roztřepenost svých konečků, jelikož se k nim kartáč chová opravdu velmi šetrně.

Zalíbil se mi ten první modro-růžový, který je jen za 185Kč, najdete ho ZDE.
Za 204Kč mají fialovo-oranžový, růžový a černý. Mají i celý modrý za 199Kč najdete ho TADY.


DTANGLER - profesionální kartáč s rukojetí na rozčesávání vlasů.
Kartáč Dtangler funguje jako stejně zázračně jako kartáč Tangle Teezer, navíc má však rukojeť, čímž se stává česání vašich vlasů daleko pohodlnější a jednodušší. Jeho štětiny jsou speciálně rozvrhnuté a mají ojedinělou schopnost ohnout se nad zacuchaným místem. Použití je rychlé a jednoduché a tak kartáčování je opravdu příjemné, protože konečně Vaše vlasy zůstávají tam, kde mají být. Konečně se do svých vlasů můžete zamilovat. Pevnější, zdravější a zářivější vlasy můžou být Vaše, když se zbavíte vlasových zlozvyků.

Mají tento kartáč za 175Kč, ale mě se nelíbí. Určitě si pořídím Tangle Teezer.

Já si ho pořídim z jednoho prostého důvodu a to, protože se dá umýt vodou, prach není ve štětinkách a díky tomu vlasy kartáč neelektrizuje.

Máte někdo Tangle Teezer nebo DTangler? Jste s nimi spokojené?
Nebo si ho teprve chcete pořídit? Doporučuji si ho objednat z tohoto e-shopu, najdete všechny tyto kartáče ZDE.

Chci barevné vlasy!

4. února 2014 v 9:29
Vždycky jsem si přála mít barevné dlouhé vlasy, nejlépe růžové nebo fialové. Jenže jak už asi každý ví, vlasy si nebarvím a začít ani nechci. Nelíbí se mi, když si mladá holka ničí vlasy barvením, ale je to věc každého. Já mám vlasy docela dlouhé a barva je taková zvláštní, nejspíš špinavý blond a na sluníčku mi dost září, pokaždé mi v létě zesvětlají.

Takovéto bych přesně chtěla. Jsou prostě úžasné!

Mám na Vás otázku, znáte někdo nějaký šampón či tužidlo, které zbarví vlasy jen na chvíli? Našla jsem na netu tužidlo barevné od značky ELYSEÉ, máte s tím někdo nějaké zkušenosti?

Budu strašně moc ráda, když mi poradíte a dáte vědět!

Drdól do práce či na párty

16. listopadu 2013 v 20:02
Po dlouhéé době sem přidávám nějaký účes a bude jich mnohem víc.
ZDROJ: http://www.thebeautydepartment.com
Postup tohoto účesu najdete v celém článku.

Účes č. 11

30. července 2012 v 9:05

Účes č. 10

27. června 2012 v 21:18

Účes č. 9

16. června 2012 v 16:36

Účes č. 8

14. června 2012 v 16:56

Ombré hairstyle

9. června 2012 v 9:09
Z USA k nám dorazil nový trend co se týče barvení vlasů. Toužíte po změně a máte plné zuby dobarvování odrůstu? Pak máme žhavý tip zcela pro vás - ombré hairstyle, tedy zesvětlené konečky vlasů. Tento vlasový trend spočívá v tmavém základu (nejlépe pokud jste přírodní brunetka) a přibližně od druhé půli délky vlasů postupně zesvětlené konečky. Důležité je, aby přechod byl plynulý a co nejvíc přirozený, tedy krásně natónovaný, jakoby vám pramínky vlasů zesvětlilo slunce.

Účes č. 7

3. června 2012 v 21:21

Účes č. 6

27. května 2012 v 11:15

Účes č. 5

19. května 2012 v 13:54

Dámské účesy pro jaro/léto 2012 podle luxurymag.cz

19. května 2012 v 13:30
Módní trendy se mění stále rychleji a začíná být nelehké přesně je zachytit. Navzájem se prolínají, střídají a zase vracejí zpět. Nejedná se pouze o módu, ale i o trendy v líčení a účesech. Někteří si drží stejný styl téměř po celý život a jiní jej naopak velmi často mění. Nicméně vizážisté a kadeřníci dobře vědí, že trendům podléhá líčení a účesy stejně jako móda. Tento článek přináší trendy v účesech pro jaro/léto 2012 a zároveň nezbytné tipy pro péči o vlasy v horkých dnech.

Účes č. 4

14. května 2012 v 18:31

Účes č. 3

9. května 2012 v 15:06

Žhavé odstíny vlasů pro letošní sezonu podle prozeny.cz

7. května 2012 v 20:39
"Letošní kolekce je velmi široká, neubírá se jen jedním směrem, dává prostor každému. Ne všechny klientky chtějí být blond, ne každá si ji může dovolit a jen proto, že je zrovna ,trendy', nemusí smutnit," říká úvodem Karolína Šímová, ASK Advisor značky Schwarzkopf Professional, podle které je nejdůležitější především zdravý vzhled vlasů. Rozmazlovat je můžete také olejíčky, séry nebo tekutými krystaly.
V aktuálnáích vlasových trendech se najde každá z vás. "V kurzu bude jak stále populární blond, tak i krásná hnědá, smyslná červená nebo měděná. Každá z barev má ale top odstíny, které zrovna bodují. Stále více se propaguje přirozenost, ženskost. Někdo může namítat, co je na červené nebo měděné barvě přirozené, ale jak každý kadeřník ví, i tyto odstíny vycházejí z přírody," dodává Karolína Šímová. Indigo se totiž používalo i v dobách, kdy ještě nebyly chemické barvy, získávalo se přírodní cestou.

Účes č. 2

2. května 2012 v 12:30

Účes č. 1

2. května 2012 v 12:29

Vylaďte si účes v trendy letním objemu

1. května 2012 v 15:33
Tedy pokud se jedná o vlasy, s objemem v pase ani letos v létě sotva někoho oslníte :-)
Naopak účes má mít letos opravdu objem, vlastně má být co největší, protože vlasy, které jsou "vidět" a k tomu ještě vypadají zdravě jsou a byly magnetem pro své okolí.
Díky letošnímu objemovému trendu si i celebrity nechávají houfně prodlužovat a zahušťovat své kadeře.
Pokud také chcete mít letos vlasy ve stylu hvězd, začněte experimentovat se stylingem a velkoobjemovými účesy, protože letos prostě frčí sexy pohádkové "lví hřívy".
Nezapomeňte však, že objemné účesy sebou nesou i větší náročnost na úpravu. Připravte se na to, že vykouzlit dokonalou "hřívu" vám zabere každý den tak o 15-20 minut déle než úprava hladkých vlasů. Náročnost přípravy však jednoznačně vyváží obdivný pohled okolí, a to už za tu práci přeci stojí ne?
Dnes jsme pro vás připravili malý výběr módních účesů s opravdu velkým objemem, takže čerpejte inspiraci a vyberte si také ten svůj "velkoobjemový"

Vyberte si mikádo pro letošní podzim

26. září 2011 v 20:44
Bob je příliš variabilní na to, aby se dalo říct - právě tento se bude nosit a tento už ne. Každý obličej a každý typ ženy si vyžaduje tu svoji úpravu mikáda a nelze říci, že by některý v módnosti pokulhával a jiný byl naopak napřed. Základ je najít takový, který podtrhne vaši ženskost, zvolit si pro vás přijatelnou dávku nenápadnosti či extravagance a hlavně si vybrat takový, který vám umožní se s vlasy trochu pohrát. S použitím natáček jej občas divoce rozvlnit, se smývatelnou barvou občas barevně prozářit, či při střední délce třeba občas dokonce rozverně vypnout!

Pírka do vlasů z Ameriky

24. července 2011 v 17:33

Pírka do vlasů i na chytání ryb

Podle zpráv agentury Reuters kromě rybářů jeví totiž o dekorativní peří zájem také vlasoví stylisté. Ti totiž těmito pírky zdobí hlavy svých klientů. Jelikož v Americe existují pouze tři chovné farmy kohoutů vyšlechtěné pro toto dekorativní peří, začali se rybáři potýkat s novodobým problémem jeho nedostatku. Vlasové salóny skupují peří v takové míře, že dokonce vyčerpali zásoby na vrchol sezóny pro lov pstruhů od Skalistých až po Apalačské hory. Peří ve vlasech chce snad každá žena, říká majitel prodejny rybářských potřeb v Montaně, Duane Schreiner. "Volají nám lidé z Kalifornie i Colorada a dožadují se pírek do vlasů."
 
 

Reklama