Slevy pro Vás ZDE.

-Vlasy

Účesy, které ho oslní!

16. února 2010 v 20:43
Milujete styl rocku a folku? Potom se určitě necháte unést některým z účesů, které na toto téma připravili přední čeští a slovenští kadeřníci. Navíc jsou to účesy z dlouhých vlasů, které se mužům na ženách líbí! Jejich společným jmenovatelem je ležérnost až uvolněnost, mix barev a lesk.

účesy Megan Fox

9. prosince 2009 v 8:28
Tmavovlasá kráska Megan Fox se angažuje jak ve filmové branži tak v modelingové. Jako herečka však zatím nijak velkou díru do světa neudělala, ale je důležité si uvědomit, že je teprve mladá. I samotnou Megan Fox více baví modeling než herectví. Ale jak se říká - nikdy nevíme. Třeba se z mladé ženy jednou stane mnohem úspěšnější herečka než modelka.
Povolání celebrity: Herečka, modelka
Datum narození: 16. 05. 1986
Místo narození: Rockwood, Tennessee, USA
Znamení: Býk
Výška: 165 cm

účesy Nicole Kidman

4. prosince 2009 v 17:01
Talentovaná hollywoodská herečka Nicole Kdíman dosáhla na nespočet filmových ocenění, jen Oscar jí zatím uniká. Skvělý a populární film Moulin Rouge jí sice přinesl nominaci na toto nejvyšší americké ocenění, ale nakonec jej nezískala. Nicole Kidman byla několik let vdaná za Toma Cruise a adoptovali spolu dvě děti. Tisíckrát jinak blonďatá Nicole Kidman - přesvěčte se sami!
Povolání celebrity: Herečka, zpěvačka
Datum narození: 20. 06. 1967
Místo narození: Honolulu, Havaj, USA
Znamení: Blíženci
Výška: 179 cm

účesy Jodie Foster

24. listopadu 2009 v 9:22
Skvělá herečka Jodie Foster už je stálicí Hollywoodu. Má za sebou již spoustu skvělých rolí a dala se také na cestu produkce a dokonce se i posadila za kameru. Nejslavnější se stala po natočení thrilleru mlčení jehňátek, kde si zahralá po boku skvělého Anthony Hopkinse.
Povolání celebrity: Herečka, režisérka, producentka
Datum narození: 19. 11. 1962
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Štír
Výška: 161 cm

účesy Julia Roberts

21. listopadu 2009 v 8:35
Slavnou americkou herečku Juliu Roberts nejvíce proslavila role ve filmu Pretty woman, kde si zahrála po boku Richarda Gera dívky, která si prožila svůj "americký sen". Julia Roberts je známa svojí bohatou kudrnatou hřívou.

Povolání celebrity: Herečka
Datum narození: 28. 10. 1967
Místo narození: Smyrna, Georgia, USA
Znamení: Štír
Výška: 175 cm

účesy Kate Winslet

19. listopadu 2009 v 10:22
Největší herecký úspěch jí přinesla role Rose ve velkofilmu Titanik, který jí dokonce přinesl nominaci na Oscara. A nejen Oscara, ale také také popularitua spoustu významných nabídek na skvělé role.

Povolání celebrity: Herečka, zpěvačka
Datum narození: 5. 10. 1975
Místo narození: Reading, Berkshire, Anglie
Znamení: Váhy
Výška: 169 cm

účesy Gwyneth Paltrow

17. listopadu 2009 v 11:06
O Gwyneth Paltrow se toho v bulváru moc nedočtete. Je svým způsobem obyčejná žena, která žije klidný a spokojený život se svým manželem, Crisem Martinem z britské skupiny Coldplay. Tato herečka je velmi talentovaná a její nejslavnější rolí byla Viola De Lesseps ve filmu Zamlováný Shakespere, za kterou dostala dokonce Zlatý glóbus.

Povolání celebrity: Herečka, režisérka, scénáristka
Datum narození: 27. 09. 1972
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Váhy
Výška: 175 cm

účesy Peris Hilton

16. listopadu 2009 v 17:51
Americká zpěvačka, modelka a herečka Paris Hilton, dcera zakladatele světové sítě hotelů Hilton, je snad největší star současného Hollywoodu. Obklopená aféramy, šokující mladá žena se zkrátka neztratí a ani jeho účesy.

Povolání celebrity: Modelka, zpěvačka, herečka
Datum narození: 17. 02. 1981
Místo narození: New York City, New York, USA
Znamení: Vodnář
Výška: 173 cm

účesy Angelina Jolie

13. listopadu 2009 v 18:09
Americká herečka Angelina Jolie je se svým manželem Bradem Pittem snad nejvíce protíraný pár hollywoodským bulvárem. Její příjmení - Jolie je ve skutečnosti její druhé křestní jméno, které pochází z francouzštiny a znamená krásná. No zdá se, že matka slavné herečky měla věštecké schopnosti.

Povolání celebrity: herečka
Datum narození: 4. 6. 1975
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Blíženci
Výška: 170 cm

účesy Jessica Alba

12. listopadu 2009 v 19:00
Filmovým debutem pro ni byla Hollywoodská komedie Camp Nowhere (1993). Jessica Alba měla smlouvu původně jen na krátkou dobu, ale prodloužila se jí jelikož jeden z hlavních herců odmítnul hrát. A právě její vlasy jí daly osobitou originalitu pro tuto roli. Její vlasy, které jí davají andělský a zároveň i atraktivní vzhled se staly i významnou součástí role Nancy Callahanové ve filmu Sin City - město hříchu. Ale tato žena se neuplatňuje pouze jako herečka, ale také jako producentka.

Povolání celebrity: herečka
Datum narození: 28. 04. 1981
Místo narození: Pomona, Kalifornie, USA
Znamení: Býk
Výška: 169 cm

účesy Scarlet Johanson

11. listopadu 2009 v 20:01

Americká herečka Scarlett Johanson, která se stala známou především díku filmu Zaříkávač koní z roku 1988, je v mnoha anketách označována za nejkrásnější ženu světa. Její blonďaté vlasy jí dávají vzezření anděla. Účesy, které nosí, však nejsou nudné. Dokonce párkrát sáhla i po jiném odstínu. Její účesy pro vás budou dokonalou inspirací!
P
ovolání celebrity: herečka
Datum narození: 22. 11. 198
Místo narození: USA, New York
Znamení: Štír
Výška: 160 cm

10 podzimních účesů podle italského studia Gandini

9. listopadu 2009 v 20:33

Vyberte se z deseti trendy podzimních účesů podle italského studia Gandini

Vsaďte na úhledný a hedvábný vzhled

Bledé až mléčně vybělené vlasy jsou základem prvního módního účesu pro letošní podzimní a zimní sezónu 2009/2010. Vlasy jsou úhledně vyhlazené, pěšinka je posunuta výrazně na stranu. Hladkost vlasů posiluje jejich délka.

Svatební účesy

20. června 2009 v 15:42

vrstvený styl

14. června 2009 v 9:49

retro účesy

14. června 2009 v 9:42

Nové trendy v účesech pro toto jaro přináší retro

18. dubna 2009 v 17:25

Mikáda se drží

Klasická mikáda, jaká byla in v minulé sezóně - tzv. "bob", už poněkud ustupují do pozadí, ale mikádo jako takové si ještě rozhodně drží své místo na výsluní. Prodělalo totiž menší proměnu - od symetrického, v zásadě klasického a neprovokujícího přešlo k provokujícímu a zábavnému. Trendy jsou všechny asymetrie - ofina už nemusí být pečlivě rovně střižená, naopak veškeré inovace jdou do módy, a podobně je to i s celkovým zarovnáním délky - například zadní linie vlasů může zůstat delší, nebo nepravidelně zarovnaná.

Zahoďte žehličky na vlasy! V módě jsou opět vlny

18. dubna 2009 v 17:20

Vsaďte na neposedné kudrny

V minulých sezónách se v kolekcích světových návrhářů často objevovaly rovné, někdy až konzervativní účesy, letos však nastává velká změna. Světoví návrháři sází na neposedné kudrny a stylisté tvoří vlnité účesy na krátkých i dlouhých vlasech! To je skvělá zpráva především pro ženy, které se po každém umytí vlasů trápí s keramickými žehličkami. Nyní už nemusíte své kudrny skrývat, ale právě naopak je ještě zvýraznit. Trendy kudrny a vlny jsme mohli zhlédnout v mnoha jarních a letních kolekcích úspěšných světových značek.

Gotické prameny vlasům sluší a ubírají věk

18. dubna 2009 v 17:16
Nejděte do toho doslova po hlavě! Dříve než si definitivně vyberete tu správnou barevně pestrou vlasovou kombinaci pro vás, je lepší vyzkoušet si, do čeho se to vlastně pouštíte. Myslím, že každá z nás už si někdy zkusila to zklamání, kdy přišla ke kadeřnici s fotkou perfektního účesu a odcházela s tím samým, ale zdaleka ne tak perfektním dílkem na hlavě.

Ale nebojte, se gothic účes není pro vás. Pokud vám je kolem 30 a více, s trochou aplikované decentnosti do gothic stylu určitě omládnete. A pokud vám je pod 30, tak přesně pro vás tento módní trendy styl je.

Seznamte se s deseti trendy v dámských účesech pro zimu 2008/2009

18. dubna 2009 v 17:12
Jaké trendy v oblasti účesů a stylingu vlasů pro nás přichystala tajemná zima? Tušíte, že se přes zimu musíte uchýlit k velké změně, abyste následovala trendy? Omyl! Nemusí tomu tak vždy být. Stačí jen malinko a s noblesou upravit váš současný účes a stále budete in. Například ofiny stále zatím neřekly sbohem. S velkou slávou jsou tu opět i tuto zimní sezónu a budou vám velice slušet. Dostaly poněkud jinou tvář, prošly inovací, která je posunula zase o kousek dál a dodala jim novou energii a eleganci.

Účesy pro žabky i padesátnice

18. dubna 2009 v 17:07
Zatímco se loňský rok nesl převážně ve stylu kratších sestřihů a naprostým fenoménem bylo mikádo, rok 2008 fandí převážně asymetrickým sestřihům a delším vlasům, které se stávají jakoby až módním doplňkem výstřihu.
 
 

Reklama