Slevy pro Vás ZDE.

-Vlasy

Bláznivé barvy na vaše vlasy

18. dubna 2009 v 17:02
Být originální, nekonvenční a zajímavá, to je sen většiny žen, a tak zkouší všelijaké extravagantní šaty, výrazné líčení i netradiční účesy a sestřihy. Ale co takhle vyzkoušet netradiční barvu? Od šokující zářivě růžové přes fialovou a rošťáckou oranžovou až po ohromující zelenou, taková je kolekce barev Funky Color.

Je hned několik důvodů, proč si vybrat divokou, bláznivou, šílenou barvu na vlasy. Především můžete snadno vyzkoušet třeba punkový nebo emo styl, budete vypadat skvěle i na Halloween nebo maškarní večírek i bez masky, můžete podpořit svůj oblíbený sportovní tým výběrem příslušné barvy a kromě toho je to velká výzva pro nový, bláznivý začátek.

No, a pokud se necítíte na tak razantní změnu, můžete si vybrat i barvu smývatelnou nebo obyčejnou paruku. Provokovat okolí jeden celý den, to taky nemusí být k zahození, co říkáte?

Inspirujte se EMO stylem

18. dubna 2009 v 16:58
Hlavní věc, ve které se EMO účesy liší od těch ostatních je fakt, že se snaží zakrývat velkou část obličeje - aby tak mohly být mimicky lépe vyjádřeny emoce dané osoby. To ale rozhodně neznamená, že byste přes ně neměly vidět na cestu. Mezi největší klady účesů tohoto stylu patří především originalita, svěžest a sexy nádech, který v každém ze sestřihů jistě najdete. Typickým znakem je pak značné prostříhání účesu a absence veškerých rovných linií - střih podle hrnce tedy rozhodně nefrčí.

na jaro: měkké mikádo, hříbek, vlny a melír v tónu

7. března 2009 v 10:09
Co je módní, je už staré! To alespoň tvrdili špičkoví kadeřníci na nedávné vlasové show, na níž představili nejnovější trendy v účesech. Loňským mikádům tedy odzvonilo, i když ne tak docela

V účesech vedou mikáda všech délek a ofiny.

7. března 2009 v 10:04
Rovně střižená ofina
 
 

Reklama